SpaceX отримала контракт на будівництво апарата для виведення МКС з орбіти

NASA уклала контракт на суму 843 мільйони доларів з компанією Ілона Маска на створення космічного апарата, який буде використовуватися для виведення Міжнародної космічної станції з орбіти навколо Землі.

NASA уклала контракт із SpaceX на створення космічного апарата для МКС

NASA вибрала компанію SpaceX Ілона Маска для створення космічного апарата, який виведе Міжнародну космічну станцію (МКС) з орбіти після завершення її експлуатації. Угода, укладена між NASA і SpaceX, на суму 843 мільйони доларів, передбачає, що компанія з Каліфорнії відповідає за розробку космічного апарата, який потім стане власністю NASA для місії у космосі.

Плани NASA на безпечне виведення з орбіти до 2030 року

МКС має бути виведена з орбіти безпечно до 2030 року, щоб уникнути падіння у населену місцевість, зазначено у пресрелізі. Апарат, розроблений за контрактом між NASA та SpaceX, покладуть на плечі забезпечити відповідальне усування МКС, знищуючи її в атмосфері, що впаде в Тихий океан, із мінімальними ризиками для людей на землі.

Нова орбітальна космічна станція Starlab, що розробляється європейським Airbus та американською Voyager Space, має замінити чинний МКС наприкінці цього десятиліття. NASA планує завершити експлуатацію МКС до 2030 року, передаючи естафету новому проєкту, який вже отримав підтримку від кількох ключових гравців космічної промисловості.

Раніше стало відомо, що NASA вже вчетверте змінила дату повернення космічного корабля Boeing Starliner на Землю, оскільки науковці потребують додаткових даних щодо його роботи у космосі. 

Більше від автора

+ Немає коментарів

Додайте свій