Вчені з Гарварду висунули гіпотезу про цивілізацію, яка мешкає всередині Землі

Під земною поверхнею може приховуватися цивілізація з високорозвиненою технологією. Її представники, за словами Futurism, можуть мати належність до НЛО, що час від часу спостерігаються на небі над Землею.

Гіпотеза про криптоземні істоти: можливість існування підземної цивілізації на Землі й Місяці

Науковці з Технологічного університету Монтани та Гарварду висловили гіпотезу, що невідомі аномальні явища (UAV) можуть бути результатом активності підземної цивілізації. За їхніми словами, деякі розумні істоти живуть приховано на Землі та Місяці. Дослідники не виключають можливості, що ці істоти можуть приймати людську форму для мімікрії серед нас.

Хоча вчені визнають, що їхня гіпотеза про «криптоземні істоти» є дуже нетрадиційною і ймовірно не буде серйозно взята на увагу, вони вважають, що вона варта подальшого дослідження.

Таємничі заяви представника Палати представників про НЛО та стародавню цивілізацію

У публікації цитується заява Майка Галлахера, член Палати представників. Торік він висловив припущення про зв’язок НЛО зі стародавньою цивілізацією, яка перебуває в укритті на нашій планеті. Він також вказав на можливість використання їхніми представниками підземних вулканічних систем як точок доступу.

NASA розпочала розробку необхідної базової технології. Йдеться про високоточний космічний телескоп, необхідний для пошуку планет.

Більше від автора

+ Немає коментарів

Додайте свій