Співробітниця Neuralink звернулася до суду через небезпечні умови роботи

Згідно зі звітом Bloomberg, колишня співробітниця Neuralink подала позов у зв’язку з умовами роботи, які вона вважає небезпечними через маніпуляції з лабораторними мавпами, які мають герпес.

Співробітниця Neuralink подає до суду через небезпечні умови роботи з мавпами та порушення прав праці

Ліндсі Шорт заявила, що після переходу на нову роботу в серпні 2022 року стикнулася з «навантаженим робочим середовищем і нереальними дедлайнами». Вона також повідомила про роботу з мавпами, які були інфіковані вірусом герпесу В, одна з яких під час процедури подряпала їй руку. Жінка звинуватила компанію в недостатньому забезпеченні необхідними засобами захисту під час роботи з тваринами. Крім того, після невідомої їй процедури, мавпа подряпала їй обличчя. Ліндсі Шорт також у своєму позові стверджує, що Neuralink не виконала обіцянку забезпечити їй гнучкий графік роботи для відповідності потребам її сім’ї та, на додаток, знизила її посаду в травні 2023 року, лише через два місяці після підвищення.

Невідоме майбутнє Neuralink: судова боротьба і технологічні досягнення

Наступного місяця після того, як Ліндсі Шорт повідомила відділ кадрів Neuralink про свою вагітність, вона була звільнена з роботи наступного дня. Компанія пояснила своє рішення проблемами з продуктивністю, що зазначено в позові, який Шорт подала на компанію через неправомірне звільнення та дискримінацію за ознакою статі.

Раніше засновник Neuralink, Ілон Маск, оголосив про успішний експеримент з мозковим імплантом, коли перший пацієнт, повністю одужавши, зміг керувати комп’ютерною мишею за допомогою своїх думок. Компанія також провела коротку пряму трансляцію, де показала цей прогрес.

Нещодавно стало відомо, що під земною поверхнею може приховуватися цивілізація з високорозвиненою технологією. Її представники можуть мати належність до НЛО.

Більше від автора

+ Немає коментарів

Додайте свій