NASA на крок від революційних відкриттів: технологія для пошуку інопланетян

Багато вчених з оптимізмом дивляться на перспективу виявлення ознак життя на далеких світах у найближчому майбутньому, можливо, навіть протягом кількох наступних років. Тому NASA розпочала розробку необхідної базової технології. Йдеться про високоточний космічний телескоп, необхідний для пошуку планет, що схожі на Землю, на яких може існувати життя.

Науковий проєкт “Обсерваторія населених світів”: в пошуках життя за межами Сонячної системи

Місія “Обсерваторія населених світів” (HWO) — це проєкт запуску великого космічного телескопа, основною метою якого є отримання прямих зображень земноподібних планет навколо зірок, аналогічних нашому Сонцю. Особливий акцент робиться на вивченні атмосфер цих планет з метою виявлення хімічних показників життя, повідомляє tsn.ua.

Проєкт наразі знаходиться на початковій стадії планування, і наукові групи активно працюють над визначенням наукових цілей та розробкою стратегій для їх досягнення. Попередні дослідження, зосереджені на вже відомих екзопланетах, свідчать, що близько кожної п’ятої зірки може обертатися планета, аналогічно Землі, на своїй орбіті.

Пошук життя у Всесвіті: від екзопланет до крижаних океанів Європи

В цю хвилину місія знаходиться на ранній стадії планування, і наукові групи активно вивчають наукові цілі та методи їх досягнення. Зазначені попередні дослідження, спрямовані на вивчення чинних екзопланет, показали, що близько кожної п’ятої зірки може обертатися планета, подібна до Землі.

Вся місія пошуку життя в Космосі базується на припущенні, що це життя може мати аналогічність до нашого. Однак можливість існування природи з іншою хімією в космосі також не виключена. Попри це, якщо ми прагнемо знайти інопланетне життя, спочатку повинні зосередитися на тому, що може бути схоже на наше. Тим часом інші дослідники займаються пошуками в межах власної Сонячної системи.

Один із найбільш ймовірних місць для наявності життя вважається одним із крижаних супутників Юпітера, Європи. Її тріщини на крижаній поверхні нагадують смуги тигра, а під ними знаходиться океан, з якого в космос викидаються клуби водяного пару.

Останні наукові розрахунки допомагають визначити необхідну кількість людей для успішної місії на червону планету.

Більше від автора

+ Немає коментарів

Додайте свій