Вчені Великої Британії створили засіб, що може руйнувати ракові пухлини

Вчені з Великої Британії розробили імунотерапевтичний препарат для лікування деяких форм раку кишківника. Пембролізумаб спрямований на конкретний білок на поверхні імунних клітин і призначений для знищення злоякісних клітин. Цю інформацію повідомив The Guardian.

Новий імунотерапевтичний препарат: ефективний метод боротьби з раком кишківника

Нові препарати значно підвищують шанси на одужання та в деяких випадках можуть навіть замінити необхідність у хірургічних втручаннях. Команда науковців повідомила, що препарат успішно пройшов клінічні випробування. У ньому брали участь 32 пацієнти з раком кишківника ІІ або ІІІ стадії з генетичними мутаціями. Протягом дев’яти тижнів перед операцією ці пацієнти отримували препарат замість стандартного курсу хімієтерапія.

Результати показали, що після лікування пембролізумабом рак не виявлено у 59% пацієнтів, а у решти 41% рак був успішно видалений під час хірургічного втручання. Всі учасники дослідження після лікування показали ознаки відновлення здоров’я.

Пембролізумаб: ефективний препарат у лікуванні раку кишківника

За словами доктора Кай-Кіна Шиу, результати дослідження показали, що пембролізумаб є безпечним і дієвим методом лікування раку кишківника, що підвищує шанси на вилікування на ранній стадії хвороби. Він також зазначив, що команда буде слідкувати за пацієнтами, але їхні прогнози щодо результатів лікування дуже позитивні. За словами доктора Марнікса Янсена, необхідно провести додаткові дослідження, щоб оцінити ефективність препарату перед його використанням як стандартного методу лікування.

Раніше стало відомо, що у Туркестанській області на півдні Казахстану археологи знайшли стріли, кургани та велике дзеркало з бронзи. 

Більше від автора

+ Немає коментарів

Додайте свій