NASA екстрено скасувала вихід астронавтів у відкритий космос — причина

Проблеми зі скафандрами призвели до скасування одного з запланованих виходів космонавтів на Міжнародній космічній станції американським Національним управлінням з аеронавтики та дослідження космічного простору. Замість трьох запланованих виходів, у літній період буде проведено лише два.

NASA перенесла ювілейний вихід у відкритий космос через проблеми зі скафандром

У вівторок, 18 червня, відбулася пресконференція NASA, де було оголошено про перенесення ювілейного виходу у відкритий космос через невеликі проблеми зі скафандром. Директор програми NASA з МКС, Дана Вайгель, поінформувала про скасування 90-го виходу у відкритий космос, запланованого на 13 червня, через виявлений дискомфорт у скафандрі Меттью Домініка. Попри підготовку до виходу, вчасно виявлені проблеми з безпекою заставили NASA перенести місію на іншу дату, уникаючи потенційних ризиків для космонавтів у відкритому космосі.

Зміни в планах МКС: кисень та виходи у відкритий космос

Цього літа планувалося провести три виходи астронавтів МКС у відкритий космос, але відбудеться лише два. Причина — несподівано витрачений під час підготовки до нездійсненого виходу майже половину запасу кисню, призначеного для одного такого заходу.

Запланований на 24 червня вихід у відкритий космос передбачає виконання робіт з обслуговування МКС та збір зразків мікроорганізмів для наукових досліджень. Нагадаємо, що в травні NASA запустило на орбіту перший із двох супутників місії Prefire для вивчення клімату Арктики та Антарктиди. Основна мета місії Prefire – розкрити таємниці впливу водяної пари, хмар та інших атмосферних компонентів на теплові процеси та їх взаємодію з космосом.

Раніше було заявлено, що група вчених із США стверджує, що для початку колонізації Марсу вистачить навіть 22 осіб. Ці висновки базуються на даних, отриманих за допомогою моделювання та симуляцій. 

Більше від автора

+ Немає коментарів

Додайте свій