Intel Intel
Головна

Є ідеї?

Тобі від 13 до 20 років? У голові генерується сотні ідей? Мрієш стати справжнім винахідником і вже почав свій шлях у науку, працюючи над власним дослідженням?

Нам є що тобі запропонувати.

Заяви про себе

Провів нове дослідження? Винайшов суперліки? Знаєш як економити ресурси планети? Твій проект повинен побачити світ.

Надсилай заявку. У тебе є шанс увійти до числа кращих молодих вчених у світі.

Фінал у столиці

Щорічно Київ, Мінськ і Москва збирають кращі наукові проекти та їх авторів. У заході завжди беруть участь наукові експерти та представники бізнесу.

Національний фінал — справжнє свято науки.

Премія — $ 75 тис.

Переможці національного конкурсу представляють країну у міжнародному фіналі, який проходить в США.

Головний приз — премія Гордона Мура — $ 75000 на навчання і розвиток твого таланту!

Молодим талантам

Реальний шанс для школярів і студентів

Конкурси «Intel-Техно Україна» та «Intel-ЕкоУкраїна» є національними етапами Міжнародного конкурсу Intel ISEF, який проводиться більше 60 років серед школярів, кращих молодих учених і винахідників світу з метою демонстрації сучасних наукових проектів та обміну ідеями серед 70 країн світу.

Науковим керівникам

Учень може прославити вас на весь світ

Стати керівником проекту може будь-який викладач. Зазвичай шкільний вчитель здійснює загальне керівництво, співробітник НДІ (лаборант, аспірант) відповідає за дослідження, а вчений (кандидат або доктор наук) виконує роль консультанта. Один дорослий може брати на себе кілька функцій.

Навчальним закладам

Включайте підготовку проектів до навчального процесу

Стати партнером конкурсу може будь-який навчальний заклад. Потрібно враховувати в освітній програмі те, що учень готується до конкурсу. Оформлення проектів потрібно включити як частину навчального процесу, що стане гарною підмогою для конкурсантів.