Intel Intel
Проекти 2016-2017

СПИСОК ПРОЕКТІВ

Список проктів очного етапу конкурсу Intel-Techno 2016-2017

Вінницька область

  1. IRON FIST Лящук Олександр Олександрович      Гурський Костянтин Володимирович
  2. LIFELINE Крива Ольга Вікторівна
  3. ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНИЙ КОМПЛЕКС ПЕРЕРОБКИ МОЛОКА Герцун Артем Олександрович              Сташевський Ярослав Вячеславович
  4. МЕТОД ВІДНОВЛЕННЯ ФУНКЦІОНАЛЬНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ БИТИХ СОНЯЧНИХ ПАНЕЛЕЙ Паїч Борис Петрович

Волинська область

  1. ВІРТУАЛЬНА ОБСЕРВАТОРІЯ STELLARIUM Шигорін Олег Павлович
  2. ПРОГРАМА ДЛЯ ФІЛЬТРАЦІЇ РАСТРОВИХ ЗОБРАЖЕНЬ REEMAKER Ковальчук Максим Михайлович
  3. РІДИННЕ МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ У ТВЕРДИХ ТІЛАХ         Гайдучик Тимур Петрович
  4. РОЗРОБКА САЙТУ «GBAROUNDME» Стеблевець Тетяна Олександрівна
  5. СИСТЕМА ОСВІТЛЕННЯ ДЛЯ ВЕЛОСИПЕДИСТА ТА ПОПЕРЕДЖЕННЯ НАЇЗДУ НА НЬОГО. Пасічник Максим Сергійович
  6. СТВОРЕННЯ « СИСТЕМИ БЕЗПЕКИ » ДЛЯ РАДІОАМАТОРА НА ARDUINO.      Бабула Ігор Віталійович

Дніпропетровська область

  1. ВИКОРИСТАННЯ ВЛАСТИВОСТЕЙ ГЕЛІОСИНХРОННИХ ОРБІТ ДЛЯ ТЕРАФОРМУВАННЯ ПЛАНЕТ З ЗАСТОСУВАННЯМ ЛЕГКОДОСТУПНИХ В КОСМОСІ МАТЕРІАЛІВ Кузнецов Данило Олександрович               Калініна Марія Андріївна
  2. ДОСЛІДЖЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ДЕСУЛЬФУРАЦІЇ В ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД КІЛЬКОСТІ СЕРІЙ ЕКСТРАКЦІЙ З МЕТОЮ ЗБІЛЬШЕННЯ МІЦНОСТІ СТАЛІ ПІД ЧАС ЇЇ ПОЗААГРЕГАТНОЇ ОБРОБКИ Лукомська Анна Геннадіївна
  3. ЗАСТОСУВАННЯ МЕТОДУ МАТЕМАТИЧНОЇ ІНДУКЦІЇ ПРИ РОЗВ’ЯЗУВАННІ ФІЗИЧНИХ ЗАДАЧ           Коваль Сергій Дмитрович
  4. ІНТЕРАКТИВНИЙ ІНТЕРНЕТ-ПІДРУЧНИК З ІНФОРМАТИКИ ДЛЯ 5 КЛАСУ Іваницька Єлизавета Єгорівна
  5. КЛАВІАТУРНИЙ ШПИГУН Клиса Єлизавета Сергіївна
  6. КОДУВАННЯ ТЕКСТОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ ВИКОРИСТОВУЮЧИ АУДИО ФАЙЛИ ТА ЗОБРАЖЕННЯ Петрина Володимир Максимович
  7. КОРЕЛЯЦІЯ ЗАКОНІВ ХАББЛА ТА КЕПЛЕРА У СОНЯЧНІЙ СИСТЕМІ Алєксєєнко Микола Олексійович
  8. МОБІЛЬНА СИСТЕМА ГОНОЧНОГО ХРОНОМЕТРАЖУ Андрєєв Ілля Олегович
  9. НАВЧАЄМОСЬ ГРАЮЧИСЬ Глущенко Анатолій Андрійович
  10. ПНЕВМАТИЧНА ЗБРОЯ Тищенко Владислав Олександрович  Соловйов Ігор Сергійович
  11. ПРОЕКТ З ІНФОРМАТИКИ:” А НАД СВІТОМ УКРАЇНСЬКА ВИШИВКА ЦВІТЕ” Сергієнко Таміла Ігорівна
  12. СОЦІАЛЬНА МЕРЕЖА “ANONIMOUS” Приставка Владислав Дмитрович
  13. СТВОРЕННЯ КОМП’ЮТЕРНОЇ ГРИ В ЖАНРІ ТЕКСТОВОГО КВЕСТУ Дійнега Денис Олександрович
  14. СТВОРЕННЯ КОМП’ЮТЕРНОЇ ГРИ-ПЛАТФОРМЕРА У UNITY Дема Андрій Андрійович
  15. ТЕПЛОПРОВІДНІСТЬ ТОПАЗІВ ЯК ФАКТОР КОРЕКЦІЇ ЇХ КОЛЬОРУ Труханенко Марія Олексіївна
  16. ТЕХНОЛОГІЇ ОБРОБКИ РІДКОГО МЕТАЛУ Погуляйло Даяна Юріївна

Донецька область

  1. ВДОСКОНАЛЕННЯ КОНСТРУКЦІЇ ПОБУТОВОГО СТОЛИКУ З ГОФРОКАРТОНУ Риба Микита Юрійович
  2. ГРАФІТОВІ ПОРТАТИВНІ ОБІГРІВАЧІ. Гладкий Роман Романович      Чура Аліна Станіславівна
  3. ДОСЛІДЖЕННЯ ВПЛИВУ ЕКОБЕЗПЕЧНИХ НАПОВНЮВАЧІВ САМАННОЇ СУМІШІ НА ФІЗИКО-МЕХАНІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ ЦЕГЛИ-СИРЦЮ Ратушна Альона Анатоліївна
  4. ЕЛЕКТРОSPRITEBANK Воротинцев Артем Андрійович            Бражко Євгенія Володимирівна
  5. МЕТОДИ БОРОТЬБИ З КОСМІЧНИМ СМІТТЯМ Аксьонов Андрій Анатолійович
  6. ПРИСТРІЙ ДЛЯ ПЕРЕРОБКИ ПЕТ ТАРИ. Ємельянов Сергій Дмитрович               Пляшечник Олексій Володимирович
  7. РОЗВИВАЮЧА ПРОГРАМА «МАЙСТЕР ПАМ’ЯТІ СЛОВА» Безменов Денис Олександрович
  8. РОЗРОБКА 3D ПЕРСОНАЖІВ ТА НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА У ГРАФІЧНИХ ПАКЕТАХ Агванян Артем Робертович
  9. СТВОРЕННЯ МУЛЬТИСИСТЕМНИХ МОБІЛЬНИХ ПРИСТРОЇВ Сіверський Максим Дмитрович

Житомирська область

  1. ВИКОРИСТАННЯ РЕСУРСІВ СНІГУ ТА ДОЩУ У ПОБУТІ Слободянюк Анатолій Олександрович
  2. ВТОРИННЕ ВИКОРИСТАННЯ СОЛЯНИХ ШАХТ В УКРАЇНІ Мацюк Надія Юріївна
  3. ЕНЕРГОЗБЕРІГОЮЧИЙ БУДИНОК З АВТОНОМНИМ ОСВІТЛЕННЯМ. Шиш Андрій Миколайович      Парамуда Каріна Олексіївна          Скорик Наталья Володимирівна
  4. ЗАРЯДНИЙ ПРИСТРІЙ НА ОСНОВІ СОНЯЧНИХ ЕЛЕМЕНТІВ Кузьмінська Аліна Вікорівна
  5. КОМП’ЮТЕРНА ІМІТАЦІЙНА МОДЕЛЬ ЗМІНИ КОЛЬОРУ І ТЕКСТУРИ КАМЕНЮ ЗАЛЕЖНО ВІД СТАДІЇ ОБРОБКИ. Дідківський Олександр Олександрович
  6. КОСМІЧНА ПОДОРОЖ Жигадло Андрій Юрійович       Мірошников Богдан Олегович
  7. КУКУРУДЗА – СУЧАСНА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНА СИРОВИНА Данілевська Надія Олександрівна
  8. ЛОГИКУМ Кудрас Вікторія Вікторівна

Запорізька область

  1. НОВИЙ ПОГЛЯД НА ТЕОРІЮ ДИФЕРЕНЦІАЛЬНИХ ІГОР ПЕРЕСЛІДУВАННЯ, АБО ЯК НАЗДОГНАТИ ВТІКАЧА               Чередніченко Олександр Сергійович
  2. МЕТАЛОРІЗ ДЛЯ КОСМОНАВТА Музиченко Микола Сергійович
  3. ОБОАВТОМОБІЛЬ НА ОСНОВІ ПЛАТФОРМИ ARDUINO ДЛЯ РОЗРАХУНКУ ГАЛЬМІВНОГО ШЛЯХУ ЗА БУДЬ-ЯКИХ ПОГОДНИХ УМОВ            Корнієнко Аліна Сергіївна
  4. СЕРВІСНИЙ РОБОТ-ДОГЛЯДАЧ Похиленко Олександр Андрійович

Івано-Франківська область

  1. ГІДРАВЛІЧНИЙ КОЛУН ДЛЯ ЗАГОТІВЛІ ДРОВ Масляк Роман Петрович Булат Андрій Вячеславович
  2. ДОДАТКОВЕ ДЖЕРЕЛО ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ НА ОЧИСНИХ СПОРУДАХ Криса Віталія Марянівна
  3. ПЕРЕТВОРЕННЯ ПОТЕНЦІЙНОЇ ЕНЕРГІЇ ВОДИ В ЕЛЕКТРИЧНУ ПІД ЧАС ЇЇ СПОЖИВАННЯ КОРИСТУВАЧАМИ ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ Капустяк Христина Богданівна
  4. ЯК ЗМЕНШИТИ СОБІВАРТІСТЬ ВОДИ ДЛЯ ПОБУТОВИХ ПОТРЕБ НАСЕЛЕННЯ В УМОВАХ СУЧАСНОЇ ЕКОНОМІЧНОЇ НЕСТАБІЛЬНОСТІ Мосяк Василь Тарасович

Київська область

  1. АНАЛІЗ НОВІТНІЗ ТЕНДЕНЦІЙ В ПРОЕКТУВАННІ МАЛИХ ШВИДКІСНИХ СУДЕН Ізірінський Олександр Русланович
  2. ДЕСЯТЬ В ОДНОМУ АБО « РАЙ НА ДВОХ» Пушкар Олександр Максимович

Кіровоградська область

  1. РОСЛИННА ЕНЕРГІЯ Стороженко Роман Олександрович
  2. АЛЬТЕРНАТИВНА ГІДРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ Кісільов Владислав Володимирович
  3. БЕЗКОНТАКТНИЙ ПРОТЕЗ Єрмаков Назар Олегович
  4. ВИКОРИСТАННЯ РОБОТИЗОВАНИХ СИСТЕМ ДЛЯ РОЗВ’ЯЗАННЯ ПРИКЛАДНИХ ЗАДАЧ У КОСМОСІ Марченко Назар Володимирович
  5. ГЛИНЯНИЙ 3D ПРИНТЕР Артеменко Артем Валерійович
  6. МАНІПУЛЯТОР ТИПУ РУКА Ткаленко Яна Юріївна
  7. ОЧИЩЕННЯ ВОДОЙМ ВІД ВЕЛИКИХ ДОННИХ ВІДКЛАДЕНЬ ТА СМІТТЯ Ярошевська Ольга Сергіївна
  8. РЕАБІЛІТАЦІЯ ДІТЕЙ З ОБМЕЖЕНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ ШЛЯХОМ ВИКОРИСТАННЯ  РОБОТИЗОВАНИХ СИСТЕМ             Кісільов  Максим Валерійович               Марченко Назар Володимирович
  9. РОЗВ’ЯЗАННЯ ЕНЕРГЕТИЧНОЇ КРИЗИ НА ЗЕМЛІ ШЛЯХОМ СТВОРЕННЯ МІСЯЧНОЇ БАЗИ Якубович Валерій Дмитрович
  10. РОЗУМНИЙ ОДЯГ Благий Дмитро Гел’єнович
  11. СИСТЕМА СПАСІННЯ ПАСАЖИРІВ ПРИ АВІАКАТАСТРОФІ Чугай Ярослав Вікторович
  12. СМІТТЯ, ЯК АЛЬТЕРНАТИВНЕ ДЖЕРЕЛО ЕНЕРГІЇ Бурлак Артем Павлович

Львівська область

  1. АВТОМОБІЛЬ НОВОГО ПОКОЛІННЯ Данилишин Надія Любомирівна
  2. АДАПТИВНА МАСКУВАЛЬНА СІТКА ДЛЯ ЗОНИ АТО Хацко Марія Степанівна
  3. ВІТРОУСТАНОВКИ. РОТОР САВОНІУСА Ковальчук Софія Анріївна
  4. ГІСТЕРЕЗИСНА СХЕМА ТРАНСПОРТНОГО РУХУ В МІСТАХ Венчковська Анастасія Валеріївна
  5. ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК-БАЛЮСТРАДА ПІДВИЩЕНОЇ БЕЗПЕКИ Федевич Роман Андрійович
  6. ЕКОЛОГІЧНО БЕЗПЕЧНА МУЛЬТИЦИКЛОВА ТЕРМОПЕРЕРОБКА ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ       Кобрин Тетяна Іванівна
  7. ІНФОРМАЦІЙНА РУКАВИЧКА Марченко Владислав Максимович -
  8. МОБІЛЬНИЙ ФІКСАТОР ДВЕРЕЙ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ Котюк Володимир Ростиславович
  9. МОДУЛЬНА СТЕРИЛЬНА ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ МЕРЕЖ Іващишин Ярина Андріївна
  10. НАПІВАВТОМАТИЧНИЙ ПРИСТРІЙ ДЛЯ МИТТЯ ГЛИБОКОГО ПОСУДУ Онисько Анастасія Андріївна
  11. ОРИГІНАЛЬНИЙ СПОСІБ ДЛЯ ПАРКУВАННЯ АВТОМОБІЛІВ НА ГАЗОННИХ ДІЛЯНКАХ Коцан Христина Степанівна
  12. ПЛОСКІ СОНЯЧНІ КОЛЕКТОРИ З ПОГЛИНАЮЧОЮ ПОВЕРХНЕЮ АБСОРБЕРА У ВИГЛЯДІ НАПІВЦИЛІНДРИЧНИХ ЗАГЛИБЛЕНЬ І НАПІВСФЕРИЧНИХ ЛУНОК Костів Анастасія Орестівна
  13. ПРИСТРІЙ ДЛЯ ВПРОВАДЖЕННЯ РОЗДІЛЬНОГО ЗБИРАННЯ СМІТТЯ Бабій Вадим Андрійович
  14. ПРОГРАМА ПІДБОРУ МУЗИКИ ПІД НАСТРІЙ ЛЮДИНИ”MUSICLIFE” Солом’янюк Дмитро Олександрович               Стадник Юрій Юрійович
  15. ПРОЕКТУВАННЯ ТА РЕАЛІЗАЦІЯ ІНТЕРАКТИВНОЇ ГРИ-КВЕСТУ “ЯК КОЗАКИ ПО ЛЬВОВУ МАНДРУВАЛИ” Леньо Соломія Леньо
  16. РЕГУЛЮВАННЯ РІВНЯ ВОДИ В РІЧКАХ Крокіс Марія Володимирівна
  17. СИСТЕМА МОНІТОРИНГУ ТА КОНТРОЛЮ СТАНУ СЕРЦЕВО-СУДИННОЇ СИСТЕМИ Кулик Ольга Юріївна
  18. СОНЯЧНИЙ МАНГАЛ Савченко Вікторія Олександрівна
  19. СПОСІБ ВОДОПОСТАЧАННЯ ПУСТЕЛЬ Чемерис Маргарита Володимирівна
  20. СПОСІБ ЗМЕНШЕННЯ ПЛОЩІ ВОДОСХОВИЩА ПРИ БУДІВНИЦТВІ ГЕС НА РІВНИНАХ Стасюк Віталій Васильйович
  21. ФІЗИЧНІ АСПЕКТИ ФОРМУВАННЯ І СПРИЙНЯТТЯ ДИНАМІЧНОЇ РЕКЛАМИ Лівочка Анастасія Павлівна
  22. ЯСКРАВА КІМНАТА Варнаков Максим Михайлович            Мельник Іван-Мирослав Миронович               Лис Володимир Володимирович

Місто Київ

  1. ETFE Ульянов Володимир Володимирович               Волинський Евгеній Олександрович Турбал Микита Антонович
  2. FINGER PRINT Федоренко Олексій Дмитрович           Гаврилюк Назар Ярославович
  3. HOME TO GO Корешков Михайло Олександрович  Жуковський Ігор Андрійович  Кметь Максим Владиславович
  4. OKEY, CHESS Манжуленко Інга Ігорівна        Тафтай Анастасія Олексіївна
  5. WHITESTORMJS 3D ПЛАТФОРМА ДЛЯ РОЗРОБЛЕННЯ ВЕБ-ДОДАТКІВ Бузін Олександр Богданович
  6. АВТОМОБІЛІ НА МАГНІТНІЙ ПОДУШЦІ Лаврентій Максим Дмитрович
  7. АКВАЕКОДІМ Красновський Андрій Дмитрович
  8. АКУМУЛЮЮЧА ВІТРО-ГІДРО ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ Срібний Валерій Олександрович
  9. АЛЬТЕРНАТИВНЕ ВИКОРИСТАННЯ БІОРЕСУРСІВ У ВИРІШЕННІ ПРОБЛЕМ МІСЬКОЇ ЕНЕРГЕТИКИ Ніколаєнко Марія Олександрівна
  10. АМОРТИЗАТОР-ГЕНЕРАТОР ЕЛЕКТРИЧНОГО СТРУМУ ДЛЯ ЕЛЕКТРОМОБІЛІВ Мельник Микола Миколайович
  11. АНАЛІЗ НЕСАНКЦІОНОВАНОГО ВСТАНОВЛЕННЯ СТОРОННІХ ПРОГРАМ В ОБЧИСЛЮВАЛЬНУ СИСТЕМУ Ковальов Кирило Олексійович
  12. БЕЗДРОТОВЕ КЕРУВАННЯ КОМП’ЮТЕРОМ Лутай Євгеній Леонідович        Сапака Назарій Сергійович               Шелудько Ярослав Олександрович
  13. БЕЗКОНТАКТНЕ ГАСІННЯ ПОЖЕЖІ І ПОПЕРЕДЖЕННЯ ОСЕРЕДКІВ ЗАЙМАННЯ ЗА ДОПОМОГОЮ ВИСОКОВОЛЬТНОГО ЕЛЕКТРОСТАТИЧНОГО ПОЛЯ Нескородов Владислав Володимирович
  14. ВИВЧЕННЯ ВПЛИВУ ВИПРОМІНЮВАННЯ МОБІЛЬНОГО ТЕЛЕФОНУ ТА WI-FI ТОЧОК НА ФУНКЦІОНУВАННЯ МІКРО ТА МАКРООРГАНІЗМІВ Борисенко Єлизавета Андріївна           Давидова Анастасія Валеріївна
  15. ВИЗНАЧЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ГЕОТЕРМАЛЬНОГО ТЕПЛОВОГО НАСОСА Бойко Павло Олександрович
  16. ВИКОРИСТАННЯ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ SUN SPOT У РОЗРОБЦІ МОНІТОРИНГОВИХ СИСТЕМ         Тарганчук Маргарита Григорівна                Павлик Олександр Олександрович
  17. ВИМІРЮВАННЯ РІВНЯ ШУМУ, ЯКОГО ЗАЗНАЮТЬ МЕШКАНЦІ ВЕЛИКОГО МІСТА, ТА МЕТОДИ ЙОГО ЗНИЖЕННЯ Александрова Поліна Вадимівна
  18. ВИРОБЛЕННЯ КОРИСНОЇ ЕНЕРГІЇ ЗА ДОПОМОГОЮ ДИНАМО МАШИНИ, ВСТАНОВЛЕНОЇ В ОБЕРТОВИХ ДВЕРЯХ Думік Андрій Олексійович
  19. ВІЗОК З КОЛЕСАМИ АЛЬТЕРНАТИВНОЇ БУДОВИ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ОБМЕЖЕНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ Соколов Олександр Вікторович            Торошанко Іван Дмитрович
  20. ВІЗУАЛЬНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ДИНАМІКИ В РЕАКЦІЙНО – ДИФУЗІЙНИХ ЗАСОБАХ ОБРОБКИ ІНФОРМАЦІЇ Кравченко Микола Сергійович
  21. ЕКВАТОРІАЛЬНА СОНЯЧНА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ – ДИСТИЛЯТОР Манін В’ячеслав Игорович
  22. ЕКЗОПЛАНЕТИ. АЛЬТЕРНАТИВНІ МЕТОДИ ЇХ ЗНАХОДЖЕННЯ. МІФ ПРО ПРИДАТНІСТЬ ДЛЯ ЖИТТЯ ЕКЗОПЛАНЕТИ. Швачко Єгор Олександрович
  23. ЕКОЛОГІЧНЕ КАФЕ З ВИКОРИСТАННЯМ АЛЬТЕРНАТИВНИХ ДЖЕРЕЛ ЕНЕРГІЇ Мамедов Артур Асланович
  24. ЕЛЕКТРОГАМАК Цельєв Нікіта Олексійович
  25. ЕНЕРГЕТИЧНА ВУДОЧКА(ВІКОРИСТАННЯ ЕНЕРГІЇ ТЕЧІЇ ВОДИ) Медніков Данііл Максимович
  26. ЗАЛЕЖНІСТЬ РАДІУСА НЕЙТРОННОЇ ЗОРІ ВІД ЇЇ МАСИ Рудомінський Михайло Вікторович
  27. ЗМЕНЬШЕННЯ КОВЗАННЯ ПОВЕРХНІ СКАЛЬПЕЛЯ Ревурко Олександра Євгеніївна
  28. КОМБІНОВАНИЙ ГЛУШНИК З АВТОМАТИЧНИМ КОНТРОЛЕМ ЗАЛИШКУ НАБОЇВ В МАГАЗИНІ ТА ПОПЕРЕДЖЕННЯМ ПРО ”ПЕТАРДНИЙ ПОСТРІЛ” Тесляк Олексій Костянтинович              Дрібнюк Ярослав Костянтинович
  29. КОНДИЦІОНЕР ПІД СКЛОМ АВТОМОБІЛЯ Іщенко Марина Вадимівна
  30. КОРИСНЕ ВИКОРИСТАННЯ ТЕПЛА ПОБУТОВИХ ХОЛОДИЛЬНИКІВ Хабатюк Юлія Олексіївна
  31. КОСМІЧНИЙ СТАРТ БЕЗ РАКЕТ Миколишин Михайло Юрійович
  32. КРАТНА ТА ДОПОВНЯЛЬНА ЧАСТИНА ЧИСЛА Пономаренко Максим Вікторович
  33. КУБІЧНІ РІВНЯННЯ, ПОВ’ЯЗАНІ З АРИФМЕТИЧНОЮ АБО ГЕОМЕТРИЧНОЮ ПРОГРЕСІЯМИ Шенгерей Ангеліна Іванівна
  34. ЛІФТ В КОСМОС Мережин Георгій Павлович
  35. МАНІПУЛЯТОР З ДВОМА СТЕПЕНЯМИ СВОБОДИ Торжевський Максим Олегович           Танчинець Антон Євгенович
  36. МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ДЕФОРМАЦІЇ КРУЧЕННЯ ПРАВИЛЬНИХ ПРИЗМ Козак Артем Володимирович
  37. МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ПОВЕРХОНЬ, УТВОРЕНИХ ПРИ ОБЕРТАННІ ВІДРІЗКА НАВКОЛО ОСІ Кравченко Ярослав Сергійович
  38. МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ПОВЕРХОНЬ, УТВОРЕНИХ ПРИ ОБЕРТАННІ ВІДРІЗКА НАВКОЛО ОСІ Кравченко Ярослав Сергійович
  39. МЕХАНІКО-МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ПЕРЕМІЩЕННЯ ЗУБА ЗА ДОПОМОГОЮ НИТЯНОЇ ЛІГАТУРИ Філоненко Дмитрій Валерійович
  40. МІЖНАРОДНИЙ ТРАНСПОРТ НА МАГНІТНІЙ ПІДВІСЦІ Кісловська Олена В’ячеславівна
  41. МОДУЛЬНИЙ РОБОТ-РЯТІВНИК ДЛЯ ОЦІНКИ ФІЗИЧНОГО СТАНУ ТА ВИЗНАЧЕННЯ МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ ЛЮДЕЙ ПІД ЗАВАЛАМИ Михайлов Артур Андрійович Лисін Сергій  Сергійович
  42. МУЛЬТИМЕДІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ НАВЧАЛЬНО- ВИХОВНОГО ПРОЦЕСУ. КОНКУРС «ВРЯТУВАТИ ВІД ЗАБУТТЯ» Якименко Олександр Якович
  43. НАВЧАННЯ З ПІДКРІПЛЕННЯМ REINFORCEMENTLEARNING – СИСТЕМА ЗБИРАННЯ ТА КЕРУВАННЯ ДАНИМИ Харламова Катерина Олександрівна Вербило Валентин Костянтинович
  44. НАПІВПРАВИЛЬНІ МНОГОКУТНИКИ З КУТОМ 0 ГРАДУСІВ Червінський Артемій Олексійович
  45. НВИДИМА МАШИНА Печовал Володимир Володимирович
  46. ОКУЛЯРИ ЗІ ЗДАТНІСТЮ ЗМІНЮВАТИ ДІОПТРІЇ Потокі Ева Сергіївна     Коваль Аліса Сергіївна                Чалий Олексій Віталійович
  47. ПАРОМНІ ГІДРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ Пастарєв Павло Сергійович
  48. ПЕРЕТВОРЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ БЛИСКАВКИ ІНДУКЦІЙНИМ МЕТОДОМ ДЛЯ ПОДАЛЬШОГО ВИКОРИСТАННЯ               Семенко Каріна Миколаївна
  49. ПЛАТФОРМА ДЛЯ РОБОТІВ З ВИКОРИСТАННЯМ РОЗПОДІЛЬНОЇ КОРОБКИ ПЕРЕДАЧ Семерак Данило Остапович
  50. ПОВІТРЯНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗОНД Мисак Юрій Сергійович
  51. ПОКРАЩЕННЯ ВЛАСТИВОСТЕЙ СОНЯЧНОЇ БАТАРЕЇ ВИГОТОВЛЕНОЇ З ВІДПРАЦЬОВАНИХ РАДІОЕЛЕМЕНТІВ Лазарова Софія Геннадіївна
  52. ПОРТАТИВНИЙ ПРИЛАД ПЕРЕГОРТУВАННЯ СТОРІНОК Шульженко Артем Борисович               Киричков Дмитро Ярославович  Мельниченко Олексій Сергійович
  53. ПОРТФЕЛЬ MULTI-TOOL ЯКИЙ ВРЯТУЄ ВАМ ЖИТТЯ Жердєв Микола Олегович       Леонтьєв Євгений Костянтинович
  54. ПРИЛАД ДЛЯ  ОЧИЩЕННЯ  ПОВІТРЯ  ПРИМІЩЕНЬ ВІД  РАДІОАКТИВНОГО  РАДОНУ  ТА  ЙОГО  ДОЧІРНІХ  ПРОДУКУКТІВ  РОЗПАДУ           Житник Дмитро
  55. ПРИСТРІЙ ДЛЯ ЗБІЛЬШЕННЯ БЕЗПЕКИ, ЕКОЛОГІЧНОСТІ ТА ЕКОНОМІЧНОСТІ АВТОМОБІЛІВ НА ОСНОВІ РАДІОМОДУЛІВ ТА ДАТЧИКІВ ВИМІРУ ФІЗИЧНОГО СТАНУ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА Найда Богдан Міланович
  56. ПРИСТРІЙ РОЗШИРЕННЯ ФУНКЦІОНАЛЬНОСТІ АПАРАТУРИ ПЕРЕДАЧІ ДАНИХ Поприго Леонід Леонідович               Поприго Дмитро Леонідович Поприго Ярослав Леонідович
  57. РОЗРАХУНОК ЕКОНОМІЧНИХ І МАТЕРІАЛЬНИХ РЕСУРСІВ ДЛЯ ПОЛЬОТУ НА МАРС Скорняков Віктор Андрійович
  58. РОЗРАХУНОК СИЛИ НАТЯГУ ҐЛЮОННОЇ СТРУНИ, ЩО СПОЛУЧАЄ СТАТИЧНУ КВАРК-АНТИКВАРКОВУ ПАРУ Рябоконь Максим Сергійович
  59. РОЗУМНА СИСТЕМА “БЕЗПЕЧНИЙ ДІМ” Санжаровський Анатолій Ігорович
  60. СИСТЕМА ІНДУКТИВНОГО ЖИВЛЕННЯ ТРАНСПОРТНИХ ШЛЯХІВ МЕГАПОЛІСІВ І ЇХ АГЛОМЕРАЦІЙ(ELECTROPOLIS) Петренко Кирил Миколайович             Маковецький Андрій Олександрович             Ківа Олексій Костянтинович
  61. СИСТЕМА КОРЕКЦІЇ ХРЕБТА ЗА ДОПОМОГОЮ ОРТОПЕДИЧНОГО ПРИСТРОЮ НА ГНУЧКІЙ ПЛАТФОРМІ               Сидоркіна Наталія Євгенівна
  62. СПОСІБ ВІДНОВЛЕННЯ ФУНКЦІОНАЛЬНО- ФІЗІОЛОГІЧНОГО СТАНУ ЛЮДИНИ ШЛЯХОМ КВАНТОВО-ХВИЛЬОВОГО ВПЛИВУ Крутов Василь Васильович       Матійко Ярослав Вікторович   Товкес Нікіта Ярославович
  63. СПОСІБ ТРАНСПОРТКВАННЯ ГАЗУ ПО ТРУБАХ Морозов Роман Дмитрович
  64. ТЕХНОЛОГІЯ ЗБАЛАНСОВАНОГО ЗАХИЩЕНОГО ЗБЕРІГАННЯ ДАНИХ В РОЗПОДІЛЕНІЙ КОМП’ЮТЕРНІЙ МЕРЕЖІ Баськов Владислав Сергійович
  65. УНІВЕРСАЛЬНИЙ ДАТЧИК КОНТРОЛЮ ВОДИ В АКВАРІУМІ Сліпченко Максим Павлович
  66. ФРАКТАЛИ ТА ЇХ РОЛЬ ПРИ МОДЕЛЮВАННІ СКЛАДНИХ ОБ’ЄКТІВ Мироник Арсеній Володимирович
  67. ХЕЛПЕР З ХІМІЇ Чалий Олексій Віталійович

Одеська область

  1. SEM POWER Коєн Павло Павлович
  2. ДОСЛІДЖЕННЯ ХАРАКТЕРИСТИК МЕТЕОРНОГО ПОТОКУ ПЕРСЕЇД Андросенко Анна Олексіївна
  3. РЕЗОНАНСИ В СИСТЕМАХ ЕКЗОПЛАНЕТ Голятіна Дарія Андріївна

Полтавська область

  1. АКТУАРНІ РОЗРАХУНКИ ПРИ СТРАХУВАННІ ЖИТТЯ ЛЮДИНИ Петровська Софія Ігорівна

Рівненська область

  1. ВІДНОВЛЕННЯ МАГІСТРАЛЬНИХ ТРУБ МЕТОДОМ ВНУТРІШНЬОЇ ЕКСТРУЗІЇ Тюменцев Іван Олегович
  2. РОЗРОБЛЕННЯ МАЛОГАБАРИТНОЇ ВІТРОВОЇ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ НА ОСНОВІ СТРІЧКИ МЕБІУСА. Перевозчиков Василь Олександрович
  3. СОЛЕНОЇДНИЙ ЕЛЕКТРОМАГНІТНИЙ ПРИСКОРЮВАЧ МАС ТІЛ З ОСЬОВИМ ОБЕРТАННЯМ СНАРЯДУ Рибалкіна Марина Андріївна
  4. СТРІЧКА МЕБІУСА – НАЗУСТРІЧ ВІТРУ Перевозчиков Василь Олександрович

Сумська область

  1. АКТИВАТОР ПЛАНУВАННЯ РЕКОНСТРУКЦІЇ УСТАНОВ ТА ПРИВАТНИХ БУДИНКІВ ЗА КРИТЕРІЯМИ ЕКОБУДИНКУ Кравченко Роман Вадимович
  2. ВІТРОПОТЕНЦІАЛ РОМЕНЩИНИ: РЕАЛІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ Дудченко Анастасія Сергіївна
  3. ДОСЛІДЖЕННЯ ФІЗИЧНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ НАНОКОМПОЗИТІВ Синявіна Євгенія Павлівна
  4. РОЗВ’ЯЗУВАННЯ ДІОФАНТОВИХ РІВНЯНЬ ПЕРШОГО ТА ДРУГОГО СТЕПЕНІВ ШЛЯХОМ ПОШУКУ ЗВ’ЯЗКІВ МІЖ КОЕФІЦІЄНТАМИ Супрун Юлія Олександрівна
  5. РОЗРОБКА WEB -САЙТУ НА ТЕМУ «ЕЛЕКТРОННА МУЗИКА ТА ЇЇ СТВОРЕННЯ»             Вощик Ігор Олегович

Тернопільська область

  1. ЕЛЕКТРОЛІЗНА КОМІРКА З ЕЛЕКТРЕТНИМИ ЕЛЕКТРОДАМИ Михайліченко Віталій Віталійович

Харківська область

  1. ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТА ТЕХНОЛОГІЯ ПЕРЕРОБКИ ГУМИ Савчук Олександра Дмитрівна
  2. ІДЕНТИФІКАЦІЯ ОБ’ЄКТІВ ПРОЕКЦІЄЮ ВІДБИТИХ ПРОМЕНІВ Сунцов Іван Андрійович
  3. ІОНОЛІТ ТА РЕЗОНАНСНИЙ ТРАНСФОРМАТОР ТЕСЛА, ЯК НАВЧАЛЬНІ ПРЛАДИ  НА УРОКАХ  ФІЗИКИ          Кизим Валерій Ігорович           Куркін Андрій Олександрович
  4. МОБІЛЬНИЙ КОМПЛЕКС ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ ГАЗО- ТРАНСПОРТНИХ КОМУНІКАЦІЙ Гурко Володимир Олександрович
  5. ПОКРІВЛЯ З ОПТИМАЛЬНИМ РІВНЕМ ОСВІТЛЕННЯ Рибалка Марія Олександрівна

Херсонська область

  1. “РОЗУМНЕ ОСВІТЛЕННЯ” НА ОСНОВІ УЛЬТРАЗВУКОВОГО ДАТЧИКА HC-SR04 Комендантов Денис Максимович
  2. ВИРОБЛЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ ЗА ДОПОМОГОЮ ХВИЛЬ НА ПОВЕРХНІ ВОДИ Тищенко Валерія Вікторівна
  3. ВІЗУАЛІЗАЦІЯ РОЗРАХУНКУ ПЕРЕХІДНИХ ЙМОВІРНОСТЕЙ ПРИ ВИРІШЕННІ ЗАДАЧІ ДІРІХЛЕ ДЛЯ РІВНЯННЯ ЛАПЛАСА МЕТОДОМ МОНТЕ-КАРЛО Марецький Дмитро Андрійович
  4. ДОСЛІДЖЕННЯ ТА ПОКРАЩЕННЯ РОБОТИ ОХОЛОДЖУЮЧОГО ПРИСТРОЮ БЕЗ ВИКОРИСТАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ Петрова Тетяна Олександрівна
  5. КУСКОВО-БІЛІНІЙНІ БАЗИСИ 12,14-ВУЗЛОВИХ КВАДРАТНИХ СКІНЧЕННИХ ЕЛЕМЕНТІВ ЗМІШАНОГО ТИПУ Копилов Вадим Олександрович
  6. МАГНІТНИЙ ДЕМПФЕР Меланіч Геннадій Анатолійович
  7. МОДЕЛЮВАННЯ ВИПАДКОВИХ БЛУКАНЬ ЕКСИТОНУ В ОДНОВИМІРНОМУ КРИСТАЛІ Євдокимов Руслан Олегович
  8. РОЗРОБКА АЛЬТЕРНАТИВНОЇ КОНЦЕПЦІЇ ПЕРЕРОБКИ ПЛАСТИКОВИХ ВІДХОДІВ Березкін Іван Сергійович
  9. РОЗРОБКА ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЛЯ СТВОРЕНОГО ПРИСТРОЮ, ЯКИЙ БУДУЄ ГРАФІЧНІ ЗОБРАЖЕННЯ Курилко Максим Ігорович
  10. СИСТЕМА АВТОМАТИЗОВАНОЇ ПЕРЕВІРКИ ТА ОЦІНЮВАННЯ ДОКУМЕНТІВ, СТВОРЕНИХ В MS OFFICE Карпенко Сергій Андрійович
  11. СПОСОБИ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ПЕРЕТВОРЮВАЧА СОНЯЧНОЇ ЕНЕРГІЇ ТА АНАЛІЗ МОЖЛИВОСТІ ЙОГО ВИКОРИСТАННЯ В РЕГІОНІ ОЛЕШКІВСЬКІ ПІСКИ Далечин Владислав Олександрович
  12. СТВОРЕННЯ АВТОМАТИЗОВАНОЇ ДОМАШНЬОЇ МЕТЕОРОЛОГІЧНОЇ СТАНЦІЇ НА БАЗІ КОНТРОЛЕРА ARDUINO Проказін Богдан Віталійович
  13. СТВОРЕННЯ ЧПУ ВЕРСТАТУ ТА РОЗРОБКА ПРОГРАМИ ДЛЯ ЙОГО КЕРУВАННЯ Олесов Олексій Олексійович
  14. УДАРНА УСТАНОВКА НА БАЗІ МІКРОКОНТРОЛЛЕРА ARDUINO З ПРИКЛАДНОЮ ПРОГРАМОЮ Кошовий Ілля Володимирович

Хмельницька область

  1. ВИКОРИСТАННЯ КАПІЛЯРНИХ ЯВИЩ ТА ВИПАРОВУВАННЯ ВОДИ ДЛЯ ОХОЛОДЖЕННЯ ТІЛ Савчук Діана Сергіївна
  2. ВИКОРИСТАННЯ ПЛАСТМАСОВОЇ СІТКИ ДЛЯ ПОПЕРЕДЖЕННЯ ЗСУВІВ НАСИПІВ ПРИ БУДІВНИЦТВІ ІНЖЕНЕРНИХ СПОРУД                Семацька Аліна Артурівна
  3. ВСЕВИДЯЩЕ ОКО Васильчук Євген Андрійович  Зеленюк Роксолана Володимирівна
  4. ДОСЛІДЖЕННЯ ПРОЯВІВ ЕФЕКТУ МАГНУСА ПРИ ВИЗНАЧЕННІ В’ЯЗКОСТІ РІДИН МЕТОДОМ СТОКСА З ВИКОРИСТАННЯМ ПРОГРАМИ ВІДЕОАНАЛІЗУ TRACKER Атамась Віталій Вікторович
  5. РОЗРОБКА НАВЧАЛЬНОГО КОМПЛЕКСУ «ALLABOUTMATH» Міщук Володимир Олександрович
  6. РОЗРОБКА НАВЧАЛЬНОГО КОМПЛЕКСУ «EASYLEARNERС#» Шапошніков Сергій Русланович            Плєтньов Іван Валерійович
  7. ТЕРМОЕЛЕМЕНТ НА ОСНОВІ ФАЗОВИХ ПЕРЕХОДІВ ПАРАФІНУ Сокальська Вікторія Олегівна

Черкаська область

  1. ВІДКРИЙ ДЛЯ СЕБЕ ВСЕСВІТ Гетьман Анастасія Андріївна   Гетьман Анна Андріївна
  2. ГРА-РАННЕР “WIZY’S ADVENTURES” Луцик Едуард Сергійович
  3. КОТЕЛ ТВЕРДОПАЛИВНИЙ ПІРОЛІЗНОГО ТИПУ Макогін Олександр Олександрович
  4. МЕТОД ДИНАМІЧНОГО БАЛАНСУВАННЯ НАВАНТАЖЕННЯ ПРИ ГЕТЕРОГЕННИХ ОБЧИСЛЕННЯХ       Ціон Михайло Владиславович
  5. ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ПОДАЧІ ОРГАНІЧНОЇ МАСИ У ТВЕРДОФАЗНИЙ ФЕРМЕНТЕР Трофименко Віталій Васильович
  6. ПЕРЕМЕЖУВАЧ НА ОСНОВІ БІТ-РЕВЕРСИВНОЇ ПЕРЕСТАНОВКИ Рачек Владислав Олександрович
  7. РОЗРОБКА ІНФОРМАЦІЙНИХ МЕТОДІВ ТА ЗАСОБІВ ДІАГНОСТУВАННЯ ЯКОСТІ ОХОЛОДЖЕНИХ ПРОДУКТІВ Коцюбайло Антон Васильович
  8. РОЗРОБКА ПРОГРАМНОГО ПРОДУКТУ «ENERGY SAVINGS» ДЛЯ ОБРАХУНКУ ВИТРАТ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ  В ЖИТЛОВИХ ПРИМІЩЕННЯХ    Мухамедзянов Артем Іскандерович
  9. РОЗРОБКА ТА СТВОРЕННЯ ПРИЛАДУ РЕГУЛЮВАННЯ ІНТЕНСИВНОСТІ ОСВІТЛЕННЯ Лесик Олексій Івнович
  10. РОЗРОБКА ТА СТВОРЕННЯ ПРИЛАДУ-АВТОМАТИЗАВАНОЇ НАСТІЛЬНОЇ ЛАМПИ Білоха Анна Кирилівна
  11. СТВОРЕННЯ АВТОМАТИЧНОЇ УСТАНОВКИ ПЕРЕТВОРЕННЯ ЕНЕРГІЇ СОНЯЧНОГО ВИПРОМІНЮВАННЯ В ТЕПЛОВУ ТА ЕЛЕКТРИЧНУ Гаврилюк Мирослав Максимович
  12. СТВОРЕННЯ ПРОГРАМНОГО ПРОДУКТУ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ ПРОФОРІЄНТАЦІЙНОГО ВИБОРУ УЧНІВ Лоза Катерина Павлівна
  13. ШЕСТЕРЕННИЙ ДОЗУЮИЙ НАСОС ДЛЯ ВИРОБНИТСТВА ХІМВОЛОКОН         Касян Софія Валентинівна

Чернівецька область

  1. ВИКОРИСТАННЯ КЛАВІАТУРИ PS/2 ДЛЯ КЕРУВАННЯ РОБОТОМ ЧЕРЕЗ ІНФРАЧЕРВОНИЙ КАНАЛ Гончарук Сергій Григорович        Іглінська Єлизавета Євгенівна                Мізунська Анастасія Іллівна

Чернігівська область

  1. ДОСЛІДЖЕННЯ МОЖЛИВОСТІ ПІДТРИМКИ ТЕМПЕРАТУРНОГО РЕЖИМУ МІНІТЕПЛИЦЬ ЗА РАХУНОК КУМУЛЬОВАНОЇ ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧИМИ РЕЧОВИНАМИ ЕНЕРГІЇ       Шапіро Артем Олегович
  2. ЗАХИЩЕНИЙ ІНТЕРНЕТ-МЕCЕНДЖЕР НА МОВІ ПРОГРАМУВАННЯ JAVASCRIPT Німець Тимофій Олександрович
  3. ФУНКЦІОНАЛЬНІ ЗАЛЕЖНОСТІ В ТРИКУТНИКУ Топорець Дмитро Васильович