Intel Intel
Призери 2018

Призери Конкурсу «Intel Еко Україна 2017», національного етапу міжнародного конкурсу творчих робіт шкільної молоді Intel ISEF.

I. Відповідно до Міжнародного Положення про конкурс Intel ISEF, за результатами суперфіналу та згідно з рішенням наукового журі конкурсу "Intel Еко Україна 2018", надати можливість представляти Україну на Міжнародному науково-технічному конкурсі Intel ISEF 2018, що відбудеться з 13 по 18 травня 2018 року у м. Піттсбург (штат Пенсильванія, США), наступним переможцям Всеукраїнського конкурсу "Intel Еко Україна 2018":

1. Венчковська Анастасія Валеріївна, учениця 9 класу, НВК "Школа комп’ютерних технологій – Львівський технологічний ліцей"; тема проекту: "Маловитратний спосіб зрошення прибережних пустель".

2. Казаков Владислав Володимирович, учень 9 класу, НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа", Кіровоградська область; тема проекту: "Освітлення автошляхів за рахунок блукаючих струмів".

3. Леньо Соломія Андріївна, вихованка, КЗЛОР "Львівська обласна Мала акедемія наук України"; тема проекту: "Нейромережева система виявлення та дослідження паталогій серця".

II. Відповідно до Міжнародного Положення про конкурс GENIUS Olympiad, за результатами суперфіналу та згідно з рішенням наукового журі конкурсу "Intel Еко Україна 2018", надати можливість представляти Україну на Міжнародній олімпіаді наукових та мистецьких проектів GENIUS Olympiad 2018, що відбудеться з 11 по 16 червня 2018 року у м. Освего (штат Нью-Йорк, США), наступним переможцям Всеукраїнського конкурсу "Intel Еко Україна 2018":

1. Фречка Валентин Михайлович, учень 11 класу, Сокирницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови Хустської районної державної адміністрації, Закарпатська область; тема проекту: "Інноваційна технологія виготовлення паперу із опалого листя".

2. Малкіна Катерина Олександрівна, учениця 11 класу, КЗ "Маріупольський технічний ліцей" Маріупольської міської ради, Донецька область; тема проекту: "Новий метод біо-утилізації HDPE".

I. Нагородити сертифікатами учасників Всеукраїнського конкурсу "Intel Еко Україна 2018" (за підписом директора конкурсу в Україні, директора НЕНЦ, доктора педагогічних наук В.В. Вербицького) всіх учасників конкурсу.

II. Нагородити дипломом I ступеня учасників конкурсу "Intel Еко Україна 2018" за зайняте перше місце за категоріями (за підписом директора конкурсу в Україні, директора НЕНЦ, доктора педагогічних наук В.В. Вербицького):

1. Авдошко Андрій Дмитрович, учень 11 класу, Гімназії No19 "Межигірська" м. Києва, вихованець КМАНУМ; тема проекту: "Дослідження біохімічних механізмів активації перитонеальних макрофагів методом лазерної конфокальної мікроскопії".

2. Фречка Валентин Михайлович, учень 11 класу, Сокирницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови Хустської районної державної адміністрації, Закарпатська область; тема проекту: "Інноваційна технологія виготовлення паперу із опалого листя".

3. Венчковська Анастасія Валеріївна, учениця 9 класу, НВК "Школа комп’ютерних технологій – Львівський технологічний ліцей"; тема проекту: "Маловитратний спосіб зрошення прибережних пустель".

4. Тимчій Анна Олегівна, учениця 11 класу, Луцького навчально-виховного комплексу No9 Луцької міської ради; тема проекту: "Біоіндикація міської екосистеми за комплесом ассиміляційних та репродуктивних ознак Pinus sylvestris L. в умовах урбогенного середовища м. Луцька".

5. Тихоненко Антон Валерійович, учень 11 класу, Лубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів No2 Полтавської області, Полтавська область; тема проекту: "Функціональний протез руки для людей з ектродактилією".

6. Яріш Богдан Андрійович, вихованець, КЗ Львівської обласної ради "Львівська обласна Мала академія наук учнівської молоді", Львівська область; тема проекту: "Електрохімічне доочищення фільтратів полігонів твердих побутових відходів на аморфних металевих електродах системи Fe-Si-B".

III. Нагородити дипломом II ступеня учасників конкурсу "Intel Еко Україна 2018" за зайняте друге місце за категоріями (за підписом директора конкурсу в Україні, директора НЕНЦ, доктора педагогічних наук В.В. Вербицького):

1. Євдокімова Вероніка Валентинівна, учениця 10 класу, КЗ "Луцький навчально-виховний комплекс No9"; тема проекту: "Агроекологічні особливості застосування добрива на основі ставкового мулу за вирощування вівса на зелену масу".

2. Кравченко Катерина Андріївна, учениця 10 класу, Харківська гімназія No46 імені М.В. Ломоносова; тема проекту: "Поліморфізм міжмікросателітних послідовностей ДНК у популяцій виду Festuca cretacea".

3. Бабляк Катерина Олександрівна, учениця 11 класу, КП "НВК "Ліцей No157" м. Києва, вихованка КМАНУМ; тема проекту: "Економічно ефективна методика здобування тваринного протеїну ".

4. Прохоров Артем Сергійович, учень 11 класу, КП "НВК "Ліцей No157" м. Києва; тема проекту: "Економічно ефективна методика здобування тваринного протеїну ".

5. Малкіна Катерина Олександрівна, учениця 11 класу, КЗ "Маріупольський технічний ліцей" Маріупольської міської ради, Донецька область; тема проекту: "Новий метод біо-утилізації HDPE".

6. Маркова Яна В'ячеславівна, учениця 11 класу, Навчально-виховного комплексу "Ліцей інформаційних технологій - спеціалізована школа II ступеня" Олександрійської міської ради Кіровоградської області, Кіровоградська область; тема проекту: ""Розумний" будинок-діамант".

7. Усенко Станіслав Артурович, вихованець, Київського Палацу дітей та юнацтва; тема проекту: "Дослідження бактерій, здатних до деструкції поверхнево-активних речовин".

8. Карпенко Олександра Олександрівна, вихованка, Київської Малої академії наук учнівської молоді; тема проекту: "Географічні аспекти ринку зерна України на основі ГІС".

9. Хабазняк Владислав Костянтинович, учень 9 класу, Луцького навчально-виховного комплекс No9 Луцької міської ради; тема проекту: "Вплив нейрофідбек-тренінігу на зниження рівня аргесивності підлітків".

10. Харасахал Ольга Миколаївна, учениця 10 класу, Комунального закладу "Маріупольський технічний ліцей" Маріупольської міської ради Донецької області", Донецька область; тема проекту: "Використання цитохімічної реакції 3,4діоксифенілаланіну на промеланін у якості нового онкомаркеру при типуванні ЦПК різних підтипів меланоми".

11. Борисов Павло Андрійович, учень 10 класу, Комунальної установи Пологівська гімназія "Основа" Пологівської районної ради Запорізької області, Запорізька область; тема проекту: "Екоферма - виклик сучасності".

12. Кульчицька Олександра Дмитрівна, учениця 11 класу, КЗО НВК No33 "Маріїнська багатопрофільна гімназія – загальноосвітній навчальний заклад І ступеня" Дніпровської міської ради; тема проекту: "Якість повітря, як якість життя".

13. Додон Дар'я Сергіївна, учениця 10 класу, КНЗ "Хіміко-екологічний ліцей" Дніпровської міської ради; тема проекту: "Активація тонкоплівкових електрохромних електродів за допомогою харчового фарбника індигокарміна".

14. Гусак Анна Вадимівна, учениця 10 класу, Спеціалізованої школи No254 від Київської малої академії наук м. Києва; тема проекту: "Вилучення сполук арсену з водного середовища за допомогою зерниситих адсорбентів".

IV. Нагородити дипломом III ступеня учасників конкурсу "Intel Еко Україна 2018" за зайняте третє місце за категоріями (за підписом директора конкурсу в Україні, директора НЕНЦ, доктора педагогічних наук В.В. Вербицького):

1. Кушнір Лілія Сергіївна, учениця 10 класу, Житомирської загальноосвітньої школи I-III ступенів No5; тема проекту: "Echinocystis lobata (Michx.) Torr. & A.Gray - небезпечний вид-трансформер у Житомирському Поліссі: хорологія, біологічні та екологічні особливості".

2. Міронець Артем Євгенійович, учень 10 класу, Комунального закладу Сумської обласної ради "Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей"; тема проекту: "Копрофільні аскоміцети Національного природнього парку "Деснянсько-Старогутський" та прилеглих територій".

3. Остапчук Іванна Олегівна, учениця 9 класу, Київської гімназії No287; тема проекту: "Літоральний зоопланктон різнотипних водойм міста Києва".

4. Іващишин Ярина Андріївна, учениця 9 класу, НВК "Школа комп’ютерних технологій – Львівський технологічний ліцей"; тема проекту: "Спосіб екологічно безпечної утилізації побутових відходів".

5. Кавара Артем Олегович, вихованець, слухачу секції комунальної установи "Волинська обласна Мала академія наук", комунального закладу "Луцька гімназія No 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області"; тема проекту: "Переробка шліфувальних шламів".

6. Казаков Владислав Володимирович, учень 9 класу, НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа", Кіровоградська область; тема проекту: "Освітлення автошляхів за рахунок блукаючих струмів".

7. Карамян Андрій Васильович, учень 10 класу, Київського природничо-наукового ліцею No145; тема проекту: "Система керування газорозподілом ДВЗ з електромагнітним приводом".

8. Кузьменко Валерія Борисівна, учениця 10 класу, КЗО "Фінансово-економічний ліцей" Дніпровської міської ради; тема проекту: "Очищення води за допомогою типових та альтернативних коагулянтів".

9. Чесницький Данило Олександрович, учень 11 класу, НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа", Кіровоградська область; тема проекту: "Екологічно безпечне енергозабезпечення".

10. Савченко Вікторія Олександрівна, учениця 10 класу, НВК "Школа комп’ютерних технологій – Львівський технологічний ліцей"; тема проекту: "Хвилерозвертач".

11. Соломка Олександр Сергійович, вихованець, Київського Палацу дітей та юнацтва; тема проекту: "Визначення потреби грунтів у фосфорних і калійних добривах за допомогою мікроміцета-індикатора Aspergillius Niger".

12. Манін В'ячеслав Ігорович, учень 11 класу, Школи Екстернів м. Києва; тема проекту: "Метод неінвазивного лікування ракових захворювань".

13. Собковська Тетяна Вікторівна, учениця 11 класу, КЗ "Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІ ступенів No7 – природничий ліцей Луцької міської ради Волинської області"; тема проекту: "Вплив тривожності підлітків на сприйняття коротких проміжків часу".

14. Чуб Олександр Дмитрович, учень 11 класу, Запорізької спеціалізованої школи фізичної культури І-ІІІ ступенів No18 Запорізької міської ради, Запорізька область; тема проекту: "Експресна біосенсорна діагностика конкретних алергічних станів за відповідного стану довкілля".

15. Ярова Анна Сергіївна, учениця 11 класу, Маріупольского НВК "Ліцей-школа No14", Донецька область; тема проекту: "Україна нашими долонями".

16. Ящук Дарина Анатоліївна, учениця 11 класу, Красилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів No1, Хмельницька область; тема проекту: "Роль позитивного мислення у контексті формування успішної особистості школяра".

17. Каплунова Катерина Сергіївна, учениця 9 класу, Добропільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів No19 Добропільської міської ради, Донецька область; тема проекту: "Дослідження впливу різних чинників на активність ферменту уреази".

18. Музика Вероніка Юріївна, учениця 11 класу, Красилівського навчально-виховного комплексу "Гімназія та ЗОШ І ступеня", Хмельницька область; тема проекту: "Використання матеріалів органічного походження для фільтрації води".

19. Тарновецька Анна Іванівна, вихованка, Кіцманського районного будинку дитячої творчості, Мамаївського НВК No1, Чернівецька область; тема проекту: "Антибіоз Ambrosia artemisifolia L. на ріст та розвиток деяких сільськогосподарських рослин".

20. Тріщ Наталія Ярославівна, вихованка, КЗЛОР "Львівська обласна Мала акедемія наук України"; тема проекту: "Фітооцінка токсичності ґрунтів за впливу військових дій в Україні".

21. Ребенко Катерина Вікторівна, вихованка, Києво-Святошинського районного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, Київська область; тема проекту: "Визначення генетично-модифікованої сої в сировині та продуктах харчування методом полімеразної ланцюгової реакції в реальному часі".

22. Плотянський Олег Кирилович, учень 9 класу, Одеської загальноосвітньої школи No81 І-ІІІ ступенів; тема проекту: "Натрій альгінат в отриманні капсульованих смаколиків".

V. Нагород ити дипломом IV ступеня учасників конкурсу "Intel Еко Україна 2018" за зайняте четверте місце за категоріями (за підписом директора конкурсу в Україні, директора НЕНЦ, доктора педагогічних наук В.В. Вербицького):

1. Жулковська Злата Юріївна, учениця 9 класу, Луцького навчально-виховного комплексу No9 Луцької міської ради; тема проекту: "Особливості отримання асептичної культури фітомеліоранта Vaccinium Corymbosum L.".

2. Зелінська Поліна Юріївна, учениця 11 класу, Херсонського фізико-технічного ліцею Херсонської міської ради при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті; тема проекту: "Зміна морфофункціональних показників крові під впливом електричної та хімічної стимуляції".

3. Каневська Катерина Андріївна, вихованка, Регіонального ландшафтного парку "Feldman Ecopark" м. Харкова; тема проекту: "Вивчення розумових здібностей та поведінкових особливостей котячих лемурів".

4. Уколова Ксенія Олександрівна, вихованка, Регіонального ландшафтного парку "Feldman Ecopark" м. Харкова; тема проекту: "Вивчення розумових здібностей та поведінкових особливостей котячих лемурів".

5. Кочергіна Дар'я Сергіївна, учениця 11 класу, Спеціалізованої школи No173 з поглибленим вивченням іноземних мов м. Києва, вихованка КМАНУМ; тема проекту: "Морфофункціональна характеристика гемопоетичних клітин-попередників з онтогенетично різних джерел".

6. Малюк Наталія Станіславівна, учениця 10 класу, Українського Медичного Ліцею Національного медичного університету імені О.О. Богомольця м. Києва ; тема проекту: "Визначення особливостей впливу сполук імідазольного ряду на клітини лінії MCF-7 in vitro".

7. Рудь Марина Сергіївна, вихованка, Благовіщенського районного центру дитячої та юнацької творчості Благовіщенської районної ради, Кіровоградська область; тема проекту: "Рідкісні цибулинні як маркери екологічного стану природно-охоронних територій".

8. Борис Аліна Михайлівна, учениця 11 класу, Криворізького Центрально-Міського ліцею, Дніпропетровська область; тема проекту: "Створення поживного середовища для культивування бактерій, здатних до біологічної утилізації пінополістиролу".

9. Грабик Вікторія Олександрівна, учениця 10 класу, НВК "Ліцей інформаційних технологій - спеціалізована школа II ступеня", Кіровоградська область; тема проекту: "Біологічне термопокриття".

10. Житковський Андрій Романович, учень 10 класу, Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів No24 Рівненської міської ради; тема проекту: "Конструкція фільтра для водопідготовки".

11. Закревський Олександр Сергійович, вихованець, Житомирського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді; тема проекту: "Автошини як альтернативний метод утеплення".

12. Любарська Дарія Андріївна, учениця 9 класу, НВК "ЛІТ І-ІІ ступеня - спеціалізована школа", Кіровоградська область; тема проекту: "Забезпечення житлового будинку водою з атмосфери".

13. Опацька Ольга Романівна, вихованка, Івано-Франківського обласного відділення МАН України, Івано-Франківська область; тема проекту: "Створення тонких і надтонких електродів - один із шляхів вирішення проблеми збільшення циклів заряд-розряд".

14. Мосяк Василь Тарасович, вихованець, Івано-Франківського обласного відділення МАН України, Івано-Франківська область; тема проекту: "Створення тонких і надтонких електродів - один із шляхів вирішення проблеми збільшення циклів заряд-розряд".

15. Солом'янюк Дмитро Олександрович, учень 10 класу, НВК "Школа комп’ютерних технологій – Львівський технологічний ліцей"; тема проекту: "Поливальний глобус з сифонним затвором для економного поливу рослин".

16. Шикітка Марія Семенівна, учениця 10 класу, Навчально-виховний комплекс "Школа комп’ютерних технологій – Львівський технологічний ліцей", Львівська область; тема проекту: "Побутова теплоізоляція з вживаної алюмопластикової упаковки".

17. Санжаровська Софія Ігорівна, учениця 8 класу, гімназії No 172 "Нивки" м. Києва, Київської Малої академії наук; тема проекту: "e-SolarMower".

18. Ковальський Максим Володимирович, учень 10 класу, Рівненського природничо-математичного ліцею "Елітар" Рівненської міської ради; тема проекту: "Дослідження якості поверхневих вод та шляхів їх очищення".

19. Гайдучок Уляна Тарасівна, учениця 9 класу, НВК "Школа комп’ютерних технологій – Львівський технологічний ліцей"; тема проекту: "Підйомник-тренажер для людей з особливими потребами".

20. Кіян Олександра Романівна, студентка III курсу, Кременчуцького медичного коледжу імені В.І. Литвиненка, Полтавська область; тема проекту: "Дослідження геропротекторного ефекту ходьби та теренкуру в людей розумової праці".

21. Леньо Соломія Андріївна, вихованка, КЗЛОР "Львівська обласна Мала акедемія наук України"; тема проекту: "Нейромережева система виявлення та дослідження паталогій серця".

22. Сопутняк Марія Володимирівна, учениця 10 класу, Комунального закладу "Маріупольський технічний ліцей" Маріупольської міської ради Донецької області", Донецька область; тема проекту: "Електронний екомедичний паспорт".

23. Бугор Ольга Олегівна, учениця 11 класу, Тарутинського НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей - ДНЗ", Одеська область; тема проекту: "Геометрія в характері людини".

24. Беженар Артур Владиславович, учень 11 класу, Тарутинського НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів - ліцей - ДНЗ" Одеської області, Одеська область; тема проекту: "Геометрія в характері людини".

25. Куриляк Василь Федорович, учень 9 класу, Лужанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рахівської районної ради, Закарпатська область; тема проекту: "Відтворення форелі струмкової (Salmo trutta m. fario L.) на території Карпатського біосферного заповідника".

26. Пюро Олександр Дмитрович, учень 10 класу, Рівненського природничо-математичного ліцею "Елітар" Рівненської міської ради; тема проекту: "Технологія підготовки підземних вод методом спрощеної аерації".

27. Ревуцький Денис Васильович, учень 11 класу, Хмельницького ліцею No17; тема проекту: "Меламін у житті людини".

28. Самусенко Єлизавета Костянтинівна, учениця 10 класу, Політехнічного ліцею НТУУ "КПІ"; тема проекту: "Електронні контурні карти".

29. Чалий Олексій Віталійович, учень 11 класу, Політехнічного ліцею НТУУ "КПІ"; тема проекту: "Екопрогноз".

30. Кулеба Анастасія Ігорівна, учениця 9 класу, НВК "Школа комп’ютерних технологій – Львівський технологічний ліцей"; тема проекту: "Нейро-фрустративний репелент".

31. Погорєлова Софія Костянтинівна, учениця 9 класу, КНЗ "Хіміко-екологічний ліцей" Дніпровської міської ради; тема проекту: "Синтез барвник-інтеркальованих Zn-Al подвійно-шарових гідроксидів як косметичних пігментів".

32. Лавриненко Софія Євгенівна, учениця 9 класу, Комунального навчального закладу "Хіміко-екологічний ліцей" Дніпровської міської ради ; тема проекту: "Синтез барвник-інтеркальованих Zn-Al подвійно-шарових гідроксидів як косметичних пігментів".

33. Хабатюк Юлія Олексіївна, учениця 11 класу, Київського природничо-наукового ліцею No145, Київська область; тема проекту: "Ламінування екологічними полімерними основами та дослідження впливу допоміжних компонентів для покращення структури покриття паперових виробів".

34. Самарцева Юлія Сергіївна, учениця 11 класу, Київського природничо-наукового ліцею No145, Київська область; тема проекту: "Ламінування екологічними полімерними основами та дослідження впливу допоміжних компонентів для покращення структури покриття паперових виробів".

35. Чумак Максим Олександрович, учень 10 класу, Навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів, гімназія" No5 м. Славути Хмельницької області, Хмельницька область; тема проекту: "Використання атомно - абсорбційної спектрометрії для екоаналітичного контролю водного середовища".

VI. Вручити спеціальні призи від Президентського фонду Леоніда Кучми "Україна" наступним переможцям Всеукраїнського конкурсу "Intel Еко Україна 2018":

1. Казаков Владислав Володимирович, учень 9 класу, НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа", Кіровоградська область; тема проекту: "Освітлення автошляхів за рахунок блукаючих струмів".

2. Леньо Соломія Андріївна, вихованка, КЗЛОР "Львівська обласна Мала акедемія наук України"; тема проекту: "Нейромережева система виявлення та дослідження паталогій серця".

3. Венчковська Анастасія Валеріївна, учениця 9 класу, НВК "Школа комп’ютерних технологій – Львівський технологічний ліцей"; тема проекту: "Маловитратний спосіб зрошення прибережних пустель".

VII. Відповідно до Міжнародного Положення про конкурс Intel ISEF та згідно з рішенням наукового журі конкурсу "Intel Еко Україна 2018" нагородити дипломом від Товариства біології In Vitro (експериментальні лабор аторні дослідження) за найкращу роботу з експериментальних біологічних досліджень:

1. Кравченко Катерина Андріївна, учениця 10 класу, Харківська гімназія No46 імені М.В. Ломоносова; тема проекту: "Поліморфізм міжмікросателітних послідовностей ДНК у популяцій виду Festuca cretacea".

VIII. Відповідно до Міжнародного Положення про конкурс Intel ISEF та згідно з рішенням наукового журі конкурсу "Intel Еко Україна 2018" нагородити дипломом від Асоціації жінок-дослідниць Землі за найкращу роботу у галузі наук про Землю:

1. Біляк Олена Олегівна, учениця 10 класу, НВК "Школа комп’ютерних технологій – Львівський технологічний ліцей"; тема проекту: "Upgraded Salter Sink".

IX. Відповідно до Міжнародного Положення про конкурс Intel ISEF та згідно з рішенням наукового журі конкурсу "Intel Еко Україна 2018" нагородити дипломом від Американського метеорологічного товариства за найкращу роботу у галузі метеорології:

1. Венчковська Анастасія Валеріївна, учениця 9 класу, НВК "Школа комп’ютерних технологій – Львівський технологічний ліцей"; тема проекту: "Маловитратний спосіб зрошення прибережних пустель".

X. Відповідно до Міжнародного Положення про конкурс Intel ISEF та згідно з рішенням наукового журі конкурсу "Intel Еко Україна 2018" нагородити дипломом від Американської психологічної асоціації за найкращу презентацію у галузі психології та споріднених наук:

1. Хабазняк Владислав Костянтинович, учень 9 класу, Луцького навчально-виховного комплекс No9 Луцької міської ради; тема проекту: "Вплив нейрофідбек-тренінігу на зниження рівня аргесивності підлітків".

XI. Відповідно до Міжнародного Положення про конкурс Intel ISEF та згідно з рішенням наукового журі конкурсу "Intel Еко Україна 2018" нагородити дипломом від Єльської науково-технічної асоціації за найкращу роботу в області інженерії:

1. Гуменюк Еліза Сергіївна, вихованка Южноукраїнської Станції юних техніків, Миколаївська область; тема проекту: "Будівництво екологічного житла "ЕCOPARADIS".

2. Сирцов Владислав Олегович, вихованець ДНЗ "Южноукраїнський професійний ліцей" Миколаївської області; тема проекту: "Будівництво екологічного житла "ЕCOPARADIS".

XII. Відповідно до Міжнародного Положення про конкурс Intel ISEF та згідно з рішенням наукового журі конкурсу "Intel Еко Україна 2018" нагородити дипломом від корпорації Intel за найкращу роботу з використанням інформаційних технологій:

1. Тихоненко Антон Валерійович, учень 11 класу, Лубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів No2 Полтавської області, Полтавська область; тема проекту: "Функціональний протез руки для людей з ектродактилією".