Intel Intel
Проекти 2019

СПИСОК ПРОЕКТІВ

Список проектів очного етапу конкурсу Intel Еко Україна 2019

м.Київ

  1. "Іноваційне застосування вторинно переробленого пластику";
    Курінной Іван Сергійович, учень 11 класу, Спеціалізована школа №304 м. Києва з поглибленим вивченням інформаційних технологій.
  2. "Організація енергонезалежних сховищ для зберігання овочів";
    командний проект: Сичевській Богдан Миколайович, учень 10 класу, Спеціалізована школа №304 м. Києва з поглибленим вивченням інформаційних технологій; Чайка Максим Васильович, учень 10 класу, Спеціалізована школа №304 м. Києва з поглибленим вивченням інформаційних технологій.
  3. "Конструкції біогазових реакторів різного застосування, розрахунок їх ефективності, економічне обгрунтування та методи оптимізації.";
    Дяченко Артем Сергійович, учень 10 класу, Київський Природничо-Науковий ліцей №145.
  4. "Дистанційний пристрій для екстреного ремонту та попередження техногенних катастроф";
    командний проект: Рак Богдан Юрійович, учень 8 класу, Спеціалізована школа №304 з поглибленим вивченням інформаційних технологій; Черкасова Аріна Андріївна, учениця 8 класу, Спеціалізована школа №304 з поглибленим вивченням інформаційних технологій.
  5. "ОТРИМАННЯ НАНОВУГЛЕЦЕВИХ ФЛУОРОФОРІВ ТА ВИЗНАЧЕННЯ ЇХ ТОКСИЧНОГО ВПЛИВУ НА ЖИВІ ОРГАНІЗМИ ТА КЛІТИНИ";
    Яцюк Марія Андріївна, учениця 11 класу, Спеціалізована школа № 43 "Грааль".
  6. "Видобування екологічно чистої електроенергії за допомогою універсального генератора та її використання";
    Денисюк Артем Глібович, учень 11 класу, Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ".
  7. "Сонячний магнітно-індукційний генератор на воді";
    Олещенко Євгенія Олегівна, учениця 10 класу, Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ".
  8. "Сонячна панель у мульткоптері";
    Безпалий Костянтин Юрійович, учень 9 класу, Ліцей №142.
  9. "Вірутальна платформа "Renewable Energy Systems" ";
    командний проект: Мойсеєнко Леонтій Олегович, учень 10 класу, Державний навчальний заклад «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою»; Грицюк Павло Олегович, учень 10 класу, Державний навчальний заклад «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою»; Родіонов Андрій Анатолійович, учень 10 класу, Державний навчальний заклад «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою».
  10. "Сміттєлов";
    командний проект: Красновський Андрій Дмитрович, учень 11 класу, КПНЛ №145; Осташевський Марк Русланович, учень 11 класу, КПНЛ №145.
  11. "Утилізація відпрацьованих шин кріоакустичним методом";
    Коваленко Данило Олексійович, учень 11 класу, Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ".
  12. "Розумна дорога";
    Колесник Анна Сергіївна, учениця 10 класу, Політехнічний Ліцей НТУУ "КПІ".
  13. "ПСИХОКОРЕКЦІЙНИЙ ПОТЕНЦІАЛ ПРОЕКТУ «ЗООАРТ» ДЛЯ РОЗВИТКУ ДІТЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ";
    Коган Вероніка Леонідівна, вихованка, Київський Зоопарк Загальнодержавного Значення.
  14. "Експансія гемопоетичних стовбурових клітин з кордової крові у культурі in vitro";
    Малюк Наталія Станіславівна, учениця 11 класу, Український медичний ліцей Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця.
  15. "ACOUSTIC SAFETY ANALYZER";
    Санжаровська Софія Ігорівна, учениця 9 класу, Український фізико-математичний ліцей Київського національного університету Імені Тараса Шевченка.
  16. "Вплив вуглецевих ентеросорбентів на морфо-функціональний стан паренхіматозних органів мишей з карциномою легень";
    Віштал Роман Сергійович, учень 11 класу, гімназія "Міленіум" №318.
  17. "Методика діагностування напруженості фізіологічної регуляції розумової діяльності старшокласників";
    Васильченко Ярослав Вячеславович, вихованець, Київський Палац дітей та юнацтва.
  18. "Використання квадрокоптерів у захисті природніх водойм";
    Жердєв Микола Анатолійович, учень 9 класу, Спеціалізована школа №304 м. Києва з поглибленим вивченням інформаційних технологій.
  19. "Автоматична система збирання звалищного газу";
    командний проект: Гордиенко Тимур Володимирович, учень 8 класу, Спеціалізована школа №304 м. Києва з поглибленим вивченням інформаційних технологій; Могильний Артем Віталійович, учень 8 класу, Спеціалізована школа №304 м. Києва з поглибленим вивченням інформаційних технологій; Ракушин Нікіта Вадимович, учень 8 класу, Спеціалізована школа №304 м. Києва з поглибленим вивченням інформаційних технологій.
  20. "Detoxery"; командний проект: Шевченко Юлія Олексіївна, учениця 11 класу, Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ";
    Крючков Дмитро Олександрович, учень 11 класу, Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ".
  21. "МИЮЧІ ЗАСОБИ СВОЇМИ РУКАМИ";
    Корань Катерина Сергіївна, учениця 9 класу, спеціалізована школа №196.
  22. "ОРГАНІЧНА КОСМЕТИКА: МОДНИЙ ТРЕНД ЧИ НЕОБХІДНІСТЬ? СТВОРЕННЯ КОСМЕТИЧНИХ ЗАСОБІВ «ГЕЙЗЕРИ ДЛЯ ВАННИ»";
    Кікта Марія Іванівна, учениця 10 класу, спеціалізована школа №196.
  23. "Альтернативне джерело електричної енергії у оселі";
    Чорнолоз Ян Вікторович, учень 8 класу, Спеціалізована школа №304 м. Києва з поглибленим вивченням інформаційних технологій.
  24. "Пристрій для автоматичного обстеження стану рослин у теплицях";
    Козак Мілан Євгенійович, учень 9 класу, Спеціалізована школа №304 м.Києва з поглибленим вивченням інформаційних технологій.
  25. "Переробка полімерних та органічних відходів за допомогою сонячної енергії";
    Столярчук Єлизавета Олександрівна, учениця 10 класу, Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" м. Києва.
  26. "Роль мікрорганізмів кореневої зони у розвитку рослин";
    Заболотня Вікторія Богданівна, вихованка, Київська мала академія наук.
  27. "Багатокомпонентні окуляри з антиконденсаційною функцією";
    командний проект: Молодцова Анна Євгенівна, учениця 9 класу, Природничо-науковий ліцей №145; Попова Єлизавета Олександрівна, учениця 9 класу, Природничо-науковий ліцей №145.
  28. "Дослідження соланіну у харчових продуктах";
    командний проект: Степанова Ірина Віталіївна, учениця 9 класу, Природничо-науковий ліцей 145; Курочкін Павло Ігорович, учень 9 класу, Природничо-науковий ліцей 145; Козорєзова Тетяна Сергіївна, учениця 9 класу, Природничо-науковий ліцей 145.
  29. "Виготовлення акварельних фарб з природних матеріалів";
    Потургаєва Софія Олегівна, учениця 9 класу, Технічний ліцей м. Києва.
  30. "Ефірні олії та їх добування";
    Туровська Софія Максимівна, учениця 9 класу, Технічний ліцей Дніпровського району міста Києва.
  31. "Колориметрична індикація фосфатів";
    Гусак Анна Вадимівна, учениця 11 класу, Спеціалізована школа 254.
  32. "Добування масел та пального з рослин та їх залишків";
    Данилюк Валерія Русланівна, учениця 10 класу, Природничо-науковий ліцей 145.
  33. "Створення кристалогравюр кристалізацією калійної селітри з розчину крохмалю";
    Кричфалуший Маргарита Романівна, учениця 10 класу, спеціалізована школа №196.

Вінницька область

  1. "Виявлення судинних паталогій та загрозливих станів при захворюваннях органів кровообігу методом подвійної реєстрації пудьсової хвилі";
    Крива Ольга Вікторівна, учениця 10 класу, КЗ "Подільський науково-технічний ліцей для обдарованої молоді".
  2. "Дослідження целюлозолітичної активності ґрунту методом аплікації";
    Паримська Наталія Сергіївна, учениця 10 класу, Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с. Вільшанка.
  3. "«Вплив техногенного забруднення середовища на особливості розвитку міксотрофних видів рослин »";
    Куцкий Євгеній Юрійович, учень 11 класу, Комунальний заклад "Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія №6 Вінницької міської ради".

Волинська область

  1. "Механічні способи боротьби із шкідниками декоративних рослин: ефективність використання пасток з різним забарвленням для боротьби з білокрилкою тепличною";
    Рижко Марія Ярославівна, вихованка, Ковельська станція юних натуралістів.
  2. "Підвищення продуктивності кролів шляхом селекційної роботи";
    Кошлата Яніна Іванівна, вихованка, Нововолинський центр дитячої та юнацької творчості.
  3. "Мотивація до навчання та параметри уваги підлітків з різними нейродинамічними властивостями. ";
    Середюк Дарина Ігорівна, учениця 9 класу, Луцький навчально-виховний комплекс №9.
  4. "Каталітичний нейтралізатор вихлопних газів";
    Маковський Вадим Володимирович, вихованець, Локачинський районний Будинок школяра.
  5. ""Рідкі шпалери" з макулатури";
    Cкорубський Дмитро Ігорович, учень 9 класу, Опорний заклад загальної середньої освіти "Жидичинський ліцей".
  6. "Ауксетик із коноплі";
    Бороденко Софія Олегівна, учениця 11 класу, Волинський обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні, Волинська обласна Мала академія наук.
  7. "Проект автоматизованого моніторингу динаміки та еколого-хімічних показників атмосферних опадів на Волині";
    Костів Орест Тарасович, вихованець, Комунальна установа "Волинська обласна Мала академія наук".
  8. "Проект під’єднання Волинської області до онлайн-ресурсу грозопеленгації Blitzortung.org";
    Павлусь Андрій Михайлович, вихованець, Комунальна установа "Волинська обласна Мала академія наук".
  9. "Вплив альфа-тренінгу на індекс агресії та ворожості дівчат підліткового віку";
    Хабазняк Владислав Костянтинович, учень 10 класу, КЗ "Луцький НВК №9 Луцької міської ради".
  10. "Cучасний стан та темпи накопичення твердих побутових відходів міста Каменя - Каширського";
    Сус Ірина Віталіївна, учениця 10 класу, НВК "Загальноосвітня школа I - III ступенів - гімназія"№2.
  11. "Термоелектрика як "зелений" вид енергетики";
    Пішова Поліна Володимирівна, учениця 10 класу, Луцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5 Луцької міської ради Волинської області.
  12. "Екологічні аспекти протикорозійної ефективності природних інгібіторів металів";
    Шадура Катерина Ігорівна, учениця 11 класу, Володимир-Волинська гімназія ім.О. Цинкаловського.

Дніпропетровська область

  1. "Трансформація екосистеми заказників Дніпропетровської області";
    Сіміоненко Ольга Андріївна, учениця 11 класу, КЗО НВК № 33«Маріїнська багатопрофільна гімназія – загальноосвітній навчальний заклад І ступеня» Дніпровської міської ради Шевченківського району Дніпропетровської області.
  2. "Виділення та ідентифікація фітопатогенних мікроорганізмів і пошук їх антагоністів";
    Додон Дар'я Сергіївна, учениця 11 класу, Комунальний навчальний заклад "Хіміко-екологічний ліцей" Дніпровської міської ради.
  3. "Вплив способів утримання на розвиток нутрій та якість їх волосяного покриву";
    Лиша Ігор Анатолійович, вихованець, Комунальний позашкільний навчальний заклад "Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді" Дніпровської районної ради Дніпропетровської області".
  4. "Дослідження властивостей конструкційних пластиків, отриманих з додаванням відпрацьованого поліетилену"; командний проект: Світцов Дмитро Сергійович, вихованець, Комунальний позашкільний навчальний заклад "Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді" Дніпровської районної ради Дніпропетровської області";
    Деркач Поліна Олексіївна, вихованка, Комунальний позашкільний навчальний заклад "Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді" Дніпровської районної ради Дніпропетровської області".
  5. "Розробка технології виготовлення рідких концентрованих хелатних добрив на стічній воді з додаванням церію";
    Лобода Орина Дмитрівна, учениця 10 класу, Комунальний навчальний заклад «Хіміко-екологічний ліцей» ДМР.
  6. "«Електрохромне покриття з покращеними оптичними характеристиками»";
    Лавриненко Софія Євгенівна, учениця 9 класу, Хіміко-Екологічній ліцей.
  7. "Рівень запиленості повітря в різних районах м. Кривого Рогу";
    Хижняк Юлія Володимирівна, учениця 10 класу, Криворізький Покровський ліцей Криворізької міської ради Дніпропетровської області.
  8. "Аналіз структури дня підлітків з різним інформаційним навчальним навантаженням та функціональні можливості їх кардіо-респіраторної системи";
    Сімонова Софія Андріївна, учениця 10 класу, КНЗ "Хіміко- екологічний ліцей".
  9. "АНАЛІЗ ПРИЧИН ЕВТРОФІРУВАННЯ ДІЛЯНКИ УЗБЕРЕЖЖЯ АЗОВСЬКОГО МОРЯ";
    Мулін Владислав Сергійович, учень 10 класу, КНЗ "Хіміко-екологічний ліцей" Дніпровської міської ради.
  10. "Bплив засобів для миття посуду на фауну водойм";
    Лисогор Ніна Костянтинівна, студентка I курсу, ДНЗ "Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування".
  11. "Альтернативні складні коагулянти для очищення стічних вод";
    Кузьменко Валерія Борисівна, учениця 11 класу, КЗО "Фінансово-екномічний ліцей".
  12. "Визначення рівня стерильності індикаторних рослин, які зростають в зоні впливу звалищ твердих побутових відходів";
    Лісецька Марина Марина, учениця 9 класу, Павлоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9, Дніпропетровська область.
  13. "Застосування технологій ІоТ для адаптації людей з вадами слуху";
    Рябко Ілія Олегович, учень 8 класу, Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс №144 "спеціалізована школа з поглибленим вивченням івриту, історії єврейського народу, єврейських традиції - дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)" Дніпровської міської ради.
  14. "Реноватори поверхностей тертя машин і механізмів на основі індустріальних мастил та фулереномістких модифікаторів";
    Калга Костянтин Вікторович, вихованець, Комунальний позашкільний навчальний заклад "Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді" Дніпровської районної ради Дніпропетровської області".
  15. "Дослідження отримання біогазу із перспективної рослинної сировини – цукрового сорго";
    Будзь Анастасія В'ячеславівна, учениця 10 класу, Комунальний навчальний заклад "Хіміко-екологічний ліцей" Дніпровської міської Ради.
  16. "Синтез індигокармін-інтекальованого Ni-Al подвійно шарового гідроксиду як електрохімічно-активної речовини та пігменту";
    командний проект: Погорєлова Софія Костянтинівна, учениця 10 класу, Комунальний навчальний заклад "Хіміко-екологічний ліцей" Дніпровської міської ради; Горбонос Андрій Андрійович, учень 10 класу, Комунальний навчальний заклад "Хіміко-екологічний ліцей" Дніпровської міської ради.
  17. "Електрохімічна поведінка сплавів для негативного струмовідводу свинцевого акумулятора";
    Сорокін Микита Денисович, учень 11 класу, Дніпропетровський обласний медичний ліцей-інтернат "Дніпро".
  18. "Добування цинк-алюміній-триполіфосфатного подвійно шарового гідроксиду як пігменту з корозійно-захисними властивостями";
    Русакевич Софія Русланівна, учениця 10 класу, Хіміко-екологічний ліцей.
  19. "РОЗРОБКА АНГОБНИХ ПОКРИТТІВ ДЛЯ БУДІВЕЛЬНОЇ КЕРАМІКИ З ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧОЮ ТЕХНОЛОГІЄЮ ВИГОТОВЛЕННЯ";
    Іваненко Віталій Вадимович, учень 10 класу, Комунальний навчальний заклад "Хіміко-екологічний ліцей" Дніпровської міської ради.

Донецька область

  1. "Порівняння пробіотичних властивостей соку різних частин Калізії запашної з властивостями інших лікарських рослин";
    Наумова Вікторія Юріївна, учениця 11 класу, Красноармійський міський ліцей "Надія" міста Покровська.
  2. "ДОСЛІДЖЕННЯ ПРОБІОТИЧНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ СОКУ СТЕВІЇ (Stevia Rebaudiana Bertoni)";
    Коротков Володимир Юрійович, учень 11 класу, Красноармійський міський ліцей "Надія".
  3. "Встановлення залежності обсягу ураження мінуючою міллю міських насаджень гіркокаштана від ступеня обрізки дерев";
    Переяслова Катерина Сергіївна, учениця 11 класу, Красноармійський міський ліцей "Надія".
  4. "Самозабезпечення електроенергією і водою будівель підвищеної поверховості".« Self - supply of electricity and water to buildings of high number of storeys ».";
    Гопубаш Іван Іванович, студент III курсу, "Міжрегіональне вище професійне будівельне училище м. Краматорська".
  5. "Використання у повсякденному та спортивному одязі та взутті елементів, що адсорбують";
    Михайлов Юрій Олексійович, учень 10 класу, Комунальний заклад «Маріупольський технічний ліцей» Маріупольської міської ради Донецької області".
  6. "Впровадження сучасніх альтернатівніх джерел живлення з інфраструктури промислового міста з Використання акумулятоніх батарей на основе графені";
    командний проект: Охріменко Едуард Олександрович, вихованка, Маріупольське Вище Металургійне Професійне Училище; Яркин Ярослав Владиславович, вихованець, Маріупольське Вище Металургійне Професійне Училище; Черняков В'ячеслав Ігорович, вихованець, Маріупольське Вище Металургійне Професійне Училище.
  7. "Дослідження властивостей нового екологічно безпечного композиційного матеріалу, виготовленого з каштанових оплоднів";
    Сергєєва Аліса Анатоліївна, учениця 10 класу, Комунальний заклад "Маріупольський технічний ліцей" Маріупольської міської ради Донецької області".
  8. "Використання відходів металургійного виробництва у складі бетону з метою покращення його механичних властивостей";
    Ляхов Олександр Олексійович, учень 11 класу, Комунальний заклад "Маріупольський технічний ліцей" Маріупольської міської ради Донецької області".
  9. "Використання матеріалів з ефектом пам’яті форми та їх впровадження в сучасні технології";
    командний проект: Ємельянченко Олександр Сергійович, вихованець, Маріупольське вище металургійне професійне училище; Бездушний Данил Ігорович, вихованець, Маріупольське вище металургійне професійне училище.
  10. "Використаня карбона як найсучаснішого конструкційного материалу з метою зменшення виробнитства металлопроката";
    Рубежанський Кирило Андрійович, студент Ту-9 курсу, Маріупольський Професійний Ліцей Автотранспорту.
  11. "Дослідження залежність теплового потоку від питомого опору струмонепровідного матеріалу у виготовленні побутових обігрівачів";
    Машкін Данило Володимирович, учень 9 класу, Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №9 ВЦА міста Торецьк Донецької обл.
  12. "Нова технологія виробництва ендопротезів з біологічно сумісною порошковою поверхнею";
    Федулова Валерія Сергіївна, учениця 10 класу, КЗ «Маріупольський технічний ліцей» Маріупольської міської ради Донецької області".
  13. "Дослідження впливу темпераменту на вибір майбутньої професії в підлітків";
    Чачков Єгор Анатолійович, учень 11 класу, Красноармійський міський ліцей "Надія".
  14. "Вакуумна фільтрація з ДОФА-типуванням як новий метод діагностики циркулюючих пухлинних клітин усіх підтипів меланоми";
    Харасахал Ольга Миколаївна, учениця 11 класу, КЗ "Маріупольський технічний ліцей" Маріупольської міської ради Донецької області.
  15. "Переживання особистісної готовності випускника до ЗНО як фактор академічної успішності";
    Беклеміщева Софія Петрівна, учениця 11 класу, КЗ "Спеціалізована школа з поглибленим вивченням окремих предметів І-ІІІ ступенів №4 Маріупольської міської ради Донецької області".
  16. "ПІДВИЩЕННЯ ЭФЕКТИВНОСТІ ОЧИСТКИ СТІЧНИХ ВОД З ВИКОРИСТАННЯМ БІОАУГМЕНТАЦІЇ";
    Коробкін Степан Андрійович, студент III курсу, "Міжрегіонаьне вище професійне будівельне училище м. Краматорська".
  17. "Бентосні відкладення як геохімічний сорбційний бар'єр промислово-побутового забруднення Азовського моря";
    командний проект: Дідур Єлизавета Олександрівна, учениця 10 класу, КЗ "Маріупольський технічний ліцей" Маріупольської міської ради Донецької області; Авєрбух Марк Русланович, учень 10 класу, КЗ "Маріупольський технічний ліцей" Маріупольської міської ради Донецької області.
  18. "Ремедіація грунтів за допомогою біомінеральних сумішів. ";
    Мелешкова Маргарита Романівна, учениця 10 класу, КЗ "Маріупольський технічний ліцей" Маріупольської міської ради Донецької області.
  19. "Використання верби для вирішення енергетичної проблеми міста Мирноград шляхом виробництва теплової енергії з біомаси для опалення шкільних приміщень";
    Косенко Микита Олександрович, учень 11 класу, ЗЗСО І - ІІ ступенів ліцей "Гармонія".
  20. "Розробка й застосування нового лікувального апарату для фото- і кольоротерапії";
    Мараховська Єлизавета Андріївна, учениця 11 класу, Комунальний заклад "Маріупольський навчально-виховний комплекс "Ліцей-школа №48".
  21. "Паранодуляційний ефект 6-BAP як фактор підвищення життєвих характеристик рослин родини Solanaceae";
    Сопутняк Марія Володимирівна, учениця 11 класу, КЗ "Маріупольський технічний ліцей" Маріупольської міької ради Донецької області".

Житомирська область

  1. "Порівняльна оцінка іонів К+ та 133Сs+ з водних розчинів природним сорбентом на основі сфагнових мохів";
    Іщук Анастасія Ігорівна, учениця 10 класу, Житомирська загальноосвітня школа №5 I-III ступенів.
  2. "Зарядка з термоелементів";
    Іваницький Олексій Сергійович, учень 9 класу, Житомирський міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді.
  3. "Отримання енергії від руху автомобіля";
    командний проект: Кіпчук Анна Миколаївна, вихованка, Житомирський міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді; Закревський Олександр Сергійович, вихованець, Житомирський міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді.
  4. "Екологічно чиста термосумка з підручних матеріалів";
    командний проект: Ільченко Олена Дмитрівна, вихованка, Житомирський міський центр науково технічної творчості учнівської молоді; Свіжевська Ангеліна Володимирівна, вихованка, Житомирський міський центр науково технічної творчості учнівської молоді.
  5. "Отримання електричної енергії при відчиненні дверей";
    Захарченко Олексій Ігорович, вихованець, Житомирський міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді.
  6. "Отримання енергії за допомогою лежачих поліцейських ";
    Слепченко Михайло Андрійович, вихованець, Житомирський міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді.
  7. "Багаторазове використання води на авто-мийці";
    Шатілов Максим Володимирович, вихованець, Житомирський міський центр науково технічної творчості.
  8. "Вплив лектинів картоплі на склеювання еретроцитів чотирьох груп крові людини";
    Кухарчук Сніжана Юріївна, учениця 11 класу, КЗ КОР "Фастівський ліцей - інтернат".
  9. "Особливості агресивної поведінки підлітків та її вплив на міжособові стосунки";
    Чепіга Дар'я Віталіївна, учениця 10 класу, Новогуйвинська гімназія.
  10. "Особливості раціонального використання опалого лися";
    Зощак Тетяна Андріївна, вихованка, Житомирський міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді.
  11. "Енергопродуктивність Міскантуса гігантського залежно від формових особливостей";
    Хробуст Антон Олексійович, учень 9 класу, Житомирська гуманітарна гімназія № 1.

Закарпатська область

  1. "Вирощування стевії на Закарпатті";
    Уйбарі Марієтта Михайлівна, вихованка, Хустська філія ЗакМАН, Хустський районний центр науково-технічної творчості.
  2. "Звязок варіацій метеорологічних параметрів із геодинамічним та сейсмічним станами Закарпатського внутрішнього прогину";
    Гевді Оксана Василівна, вихованець, МАН, Виноградівський районний центр позашкільної роботи з дітьми.
  3. "Аеродинамічні параметри та дослідження екологічних проблем Закарпаття";
    Товт Даніел Жолтович, вихованець, МАН, Виноградівський районний центр позашкільної роботи з дітьми.
  4. "Параметри радіоактивності середовища та екологічно небезпечні процеси в Закарпатті";
    Йокоб Олеся Василівна, вихованка, МАН Виноградівський районний центр позашкільної роботи з дітьми.
  5. "Використання Люпину білого сорту Олежка для підвищення продуктивності сільськогосподарських угідь";
    Головчук Владислава Юріївна, учениця 9 класу, Лужанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів.

Запорізька область

  1. "Водопостачання промислових об'єктів";
    Потоцький Семен Павлович, учень 10 класу, ЗОШ №12.
  2. "Взаємозв’язок самоакцептації підлітка з його позицією в булінгу";
    Борисенко Евеліна Павлівна, вихованка, Енергодарская малая академія наук.
  3. "Проба Руфьє та адаптаційний потенціал, як показники здоров’я дітей";
    Хоролець Катерина Сергіївна, вихованка, Енергодарська мала академія наук учнівської молоді.
  4. "Фізична реабілітація при торакалгії";
    Баранчик Софія Юріївна, учениця 10 класу, загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів КВНЗ "Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія" ЗОР.
  5. "Фрактальна спіраль як реабілітаційний засіб";
    Фоміна Марина Олександрівна, учениця 11 класу, загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів КВНЗ "Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія" ЗОР.
  6. "Біогенератор кисню";
    Борисов Павло Андрійович, учень 11 класу, КУ "Пологівська гімназія "Основа".
  7. "Екологічні методи боротьби зі шкідниками та хворобами бджіл (APIS MELLIFERA)"; командний проект: Наприклад Ганна Валентинівна, учениця 9 класу, КЗ "НВК "Якимівська гімназія";
    Василенко Владислав Сергійович, учень 11 класу, КЗ "НВК"Якимівська гімназія".

Івано-Франківська область

  1. "Фактори, які впливають на стійкість плодової мушки до етанолу";
    командний проект: Тацюк Петро Богданович, учень 10 класу, Городенківська гімназія імені Антона Крушельницького; Гордієнко Анатолій Анатолійович, учень 11 класу, Городенківська гімназія імені Антона Крушельницького.
  2. "Орнітофауна лісових насаджень басейну середньої течії Дністра в сезонній динаміці";
    Гавриш Юліан Васильович, учень 11 класу, Городенківська ЗОШ І-ІІІст. №1, Івано-Франківське обласне відділення Малої академії наук України.
  3. "Перспективи застосування двохсторонніх сонячних електротеплогенераторів";
    Веденьєва Дар"я Артемівна, вихованка, Долинська районна Станція юних техніків Долинської районної ради Івано-Франківської області.
  4. "Пропозиція зробити діючий фонтан в зимовий період";
    командний проект: Хом'як Віталій Юрійович, учень 11 класу, Галицький ліцей ім.Я.Осмомисла Галицької районної ради; Кашуба Наталя Василівна, учениця 10 класу, Галицький ліцей ім.Я.Осмомисла.
  5. "Пошук нових матеріалів для носіїв електричної енергії";
    командний проект: Мартинюк Діана Тарасівна, учениця 11 класу, Тустанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Галицька районна рада; Федорчук Христина Сергіївна, учениця 10 класу, Тустанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Галицької районної ради; Вичівська Сніжана Святославівна, учениця 9 класу, Галицький ліцей ім. Ярослава Осмомисла Галицької районної ради.
  6. "Створення тонких і надтонких електродів - один із шляхів вирішення проблеми циклу заряд-розряд в акумуляторах";
    командний проект: Васильчук Віталій Андрійович, учень 11 класу, Галицький ліцей імені Ярослава Осмомисла Галицької районної ради; Малетич Анастасія Василівна, учениця 11 класу, Галицька гімназія Галицької районної ради.

Київська область

  1. "Залежність кількості оксалатдеградувальних бактерій у фекальному біоптаті щурів від оксалатної дієти.";
    Мехед Анна Анатоліївна, вихованка, Дитячий естетико-натуралістичний центр "Камелія".

Кіровоградська область

  1. "Використання вітротурбін в зоні розрядження автомобіля";
    Сандул Андрій Віталійович, учень 11 класу, Кіровоградський навчально - виховний комплекс (гімназія - інтернат - школа мистецтв)м. Олександрії.
  2. "Енергошайба";
    Гончаренко Максим Олександрович, учень 11 класу, Кіровоградський обласний навчально- виховний комплекс (гімназія-інтернат- школа мистецтв) м. Олександрія.
  3. "Вібрація як джерело індукційного струму";
    командний проект: Благий Дмитро Гел'єнович, учень 11 класу, Кіровоградський обласний навчально-виховний комплекс (гімназія-інтернат – школа мистецтв) м. Олександрії; Артеменко Артем Валерійович, учень 11 класу, Кіровоградський обласний навчально-виховний комплекс (гімназія-інтернат – школа мистецтв) м. Олександрії.
  4. "Пристрій для нагріву та очищення води";
    Приходько Катерина Валеріївна, учениця 10 класу, Навчально-виховний комплекс "Ліцей інформаційних технологій - спеціалізована школа ІІ ступенів".
  5. "Енергоустановка для бездротової зарядки електромобілів";
    Терентьєва Єлизавета Олександрівна, учениця 10 класу, Навчально-виховний комплекс "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа".
  6. "Будинок власного забезпечення";
    командний проект: Кудрявеньков Артем Віталійович, учень 11 класу, Кіровоградський обласний навчально-виховний комплекс (гімназія-інтернат - школа мистецтв) м. Олександрії; Боровик Ольга Станіславівна, учениця 9 класу, Кіровоградський обласний навчально-виховний комплекс (гімназія-інтернат - школа мистецтв) м. Олександрії.
  7. "Спосіб генерації та бездротової передачі електричного струму за рахунок потенціалу електромагнітного поля Землі";
    Стеблина Дмитро Владиславович, учень 10 класу, НВК «ЗНЗ I-III ст. №19 - ДНЗ «Лісова казка».
  8. "Пневматична індукційна автопідвіска ";
    Рикова Вікторія Віталіївна, учениця 11 класу, Кіровоградський обласний навчально-виховний комплекс (гімназія-інтернат - школа мистецтв) м. Олександрія.
  9. "Аеродинамічна труба для видубутку енергії";
    Андреєв Дмитро Ігорович, учень 9 класу, НВК"Ліцей інформаційних технологій-спеціалізована школа ІІ ступеня".
  10. "Продукування електричного струму за рахунок повітряних мас"; командний проект: Петренко Алла Сергіївна, учениця 11 класу, Навчально - виховний комплекс "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа";
    Проценко Марія Олександрівна, учениця 11 класу, Навчально - виховний комплекс "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа".
  11. "Технологія виготовлення кольорового покриття";
    командний проект: Максімова Аліна Юріївна, учениця 10 класу, Навчально виховний комплекс"Ліцей інформаційних технологій-спеціалізоввана школа II ступеня" Олександріської міської ради; Глущенко Сергій Денисович, студент I курсу, Кремечуцький Льотний Коледж Національного Авіаційного Університету.
  12. "Dome";
    Лавренко Софія Володимирівна, учениця 11 класу, НВК" Ліцей інформаційних технологій - спеціалізована школа II ступеня ".
  13. "Модернізований енергоефективний рекуператор";
    Гарасько Назарій Володимирович, учень 9 класу, Миронівська ЗШ І-ІІ ст. Павлівського НВО.
  14. "Фандомати як один із засобів екологічного розвитку міста Олександрії";
    Марченко Максим Ігорович, учень 8 класу, Кіровоградський навчально-виховний комплекс (Гімназія-інтернат-школа мистецтв).
  15. "Pen assistant 2.0";
    Воронцов Ілля Олександрович, учень 10 класу, Кіровоградський обласний навчвльно-виховний комплекс (гімназія-інтернат-школа мистецтв).
  16. "Дрон-регулювальник";
    командний проект: Буртовий Анатолій Володимирович, учень 10 класу, Кіровоградський обласний навчально-виховний комплес (гімназія-інтернат-школа мистецтв) м.Олександрія; Середа Богдан Володимирович, учень 10 класу, Кіровоградський обласний навчально-виховний комплес (гімназія-інтернат-школа мистецтв) м.Олександрія.

Луганська область

  1. "Властивості імплантатів, отриманих за допомогою іонної імплантації";
    командний проект: Криворучко Аліна Олексіївна, учениця 11 класу, Комунальний навчально-виховний комплекс "Рубіжанський ліцей" Рубіжанської міської ради Луганської області; Криворучко Світлана Олексіївна, учениця 9 класу, Комунальний навчально-виховний комплекс "Рубіжанський ліцей" Рубіжанської міської ради Луганської області.
  2. "Утилізація полімерних відходів ПАО "Рубіжанський картонно-тарний комбінат" методом піролізу";
    Тітаренко Єгор Ігорович, учень 9 класу, Комунальний заклад "Рубіжанська обласна загальноосвітня санаторна школа інтернат I-III ступенів.
  3. "Вплив газопоглинальних властивостей рослин на чистоту повітря ";
    Вінніков Андрій Ігорович, учень 11 класу, Сєвєродонецька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12.
  4. "Друге життя – можливості поєднання: вивчення та засвоєння прийомів поліфузного зварювання поліпропіленових труб та подальше використання виготовлених виробів у побуті.";
    командний проект: Дудник Андрій Петрович, студент групи 2-МС курсу, ДПТНЗ "Привільський професійний ліцей"; Прокопенко Кирило Олександрович, студент групи 2-МС курсу, ДПТНЗ "Привільський професійний ліцей"; Куліков Руслан Іванович, студент групи 1-МС курсу, ДПТНЗ "Привільський професійний ліцей".

Львівська область

  1. "Вплив стресу на організм";
    Охабська Оленка Романівна, учениця 9 класу, Львівська академічна гімназія при Національному університеті" Львівська політехніка".
  2. "Автоматичний полив рослин";
    командний проект: Іванов Маркіян Володимирович, учень 10 класу, ліцей №18 Львівської міської ради; Жабинець Андрій Тарасович, учень 10 класу, ліцей №18 Львівської міської рада; Суряк Христина Іванівна, учениця 8 класу, ліцей № 18 Львівської міської ради.

Миколаївська область

  1. "Солома як альтернативний вид палива";
    Сорока Тарас Анатолійович, учень 9 класу, ОНЗ "Єланецька ЗОШ І - ІІІ ступенів" Малоукраїнська філія Єланецької районної ради Миколаївської області.
  2. "Розв’язання квантово-хімічної задачі по вирішенню рівняння Шредінгера у контексті моделювання властивостей нових матеріалів";
    Ткаленко Владислав Геннадійович, вихованець, Миколаївський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді, Національний університет кораблебудування ім. адм. Макарова.

Одеська область

  1. "Характеристика взаємодії культур Lactobacillus plantarum та Candida albicans під час утворення полівидової біоплівки";
    Радченко Христина Павлівна, учениця 9 класу, Чорноморська гімназія № 1 Чорноморської міської ради Одеської області.
  2. "Методи вирощування шавлії лікарської в закритому грунті та лабораторних умовах";
    Антіпіна Надія Сергіївна, учениця 10 класу, Одеський ліцей "Приморський".
  3. "Оцінка якості природної води за допомогою рослинного біотесту Allium Cepa -цибуля звичайна. ";
    командний проект: Дауд Мілана Аліївна, учениця 10 класу, Одеський ліцей "Приморський" Одеської міської ради Одеської області; Омельченко Вiра Володимирiвна, учениця 10 класу, Одеський ліцей "Приморський" Одеської міської ради Одеської області; Сивак Таїсія Віталіївна, учениця 10 класу, Одеський ліцей "Приморський" Одеської міської ради Одеської області.
  4. "Практичне використання елемента Пельтьє. Автомобільний холодильник";
    Сєранова Вікторія Володимирівна, учениця 9 класу, Навчально-виховний комплекс "Балтська загальноосвітня школа І-ІІІступенів №3-колегіум".
  5. "Виробництво та класифікація натуральних барвників. Їх використання у різних сферах діяльності ";
    Бродовська Милана Віталіївна, учениця 10 класу, Одеський навчально-виховний комплекс №49 "Спеціалізована школа - загальноосвітня школа I - III ступенів" Одеської міської ради Одеської області.
  6. "Відношення соціуму до людей з особливими потребами";
    Кручкевич Олександра Віталіївна, учениця 10 класу, Тарутинський НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів - ліцей - днз".
  7. "Ставлення пацієнтів, хворих на цукровий діабет 1-го та 2-го типу, до свого захворювання";
    Артеменко Владислава Олегівна, учениця 10 класу, ЗОШ І-ІІІ ступеней №3.
  8. "Вивчення дії противірусних фармацевтичних препаратів і відварів лікарських рослин методом біологічного тесту.";
    Черкашина Аліса Ігоревна, вихованка, Одеський обласний гуманітарний центр позашкільної роботи та виховання.
  9. "Ефективні методи розмноження тису ягідного в умовах м. Одеси";
    Сметанюк Катерина Ігорівна, учениця 11 класу, Одеський ліцей "Приморський".
  10. "Використання новітніх технологій для побудови інтелектуальних систем";
    Кожухар Костянтин Ігорович, учень 10 класу, Одеська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів „ОРТ" № 94 з поглибленим вивченням івриту та інформатики ім. Володимира (Зеєва) Жаботинського Одеської міської ради Одеської області.
  11. "Клієнт – серверна модель керування мікроконтролерною системою Ардуіно – датчики";
    Кондратюк Дарія Іванівна, учениця 11 класу, Навчально-виховний комплекс "Балтська загальноосвітня школа І-ІІІст.№3-колегіум".
  12. "Безпілотний автомобіль";
    Калмакан Павло Павлович, учень 9 класу, Іванівській НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів –ДНЗ» Красносільської сільської ради Лиманського району Одеської області.

Полтавська область

  1. "Комплексна біоіндикація річки Десенка на території НПП „Деснянсько-Старогутський“";
    Налчаджі Анастасія Андріївна, учениця 8 класу, Опорний заклад Пирятинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 Пирятинської міської ради Полтавської області.
  2. "Енергія для освітлення при відкритті дверей у школі";
    Бабич Владислав Романович, учень 8 класу, Пальчиківський навчально-виховний комплекс Полтавської районної ради.
  3. "Використання енергії повітря для освітлення у метрополітені";
    Біда Вікторія Олександрівна, учениця 10 класу, Пальчиківський навчально-виховний комплекс Полтавської районної ради.
  4. "Асертивність";
    командний проект: Закіпна Карина Ігорівна, учениця 9 класу, Кременчуцька спеціалізована школа І-ІІІ ст. №10 з поглибленим вивченням англійської мови; Поклад Поліна Олександрівна, учениця 9 класу, Кременчуцька спеціалізована школа І-ІІІ ст. №10 з поглибленим вивченням англійської мови.
  5. "Brain Driver - реалізація нейрокомп'ютерного інтерфейсу при управлінні автомобілем";
    Виповський Артур Сергійович, учень 11 класу, Пирятинський ліцей Пирятинської міської ради.

Рівненська область

  1. "«Birdwatching для збереження біорізноманіття урбоекосистем»";
    Гедзюк Владислав Олегович, вихованець, Екологічний центр Рівненського міського Палацу дітей та молоді.
  2. "ДІАГНОСТИКА РІВНЯ НЕВЕРБАЛЬНОГО ІНТЕЛЕКТУ ДІТЕЙ ІЗ ЗАГАЛЬНИМ НЕДОРОЗВИНЕННЯМ МОВИ З ВИКОРИСТАННЯМ КОМП’ЮТЕРНОЇ ПРОГРАМИ";
    Ковалюк Антон Петрович, учень 11 класу, Рівненська загально – освітнья школа І-ІІІ ступенів №24 Рівненської міської ради.
  3. "Крок до змін - формування екологічної культури для сталого розвитку.3";
    Легка Тетяна Володимирівна, вихованка, Екологічний центр Рівненського міського Палацу дітей та молоді.
  4. "Програма розпізнавання сонливості в реальному часі";
    Савінський Тарас В'ячеславович, вихованець, Рівненський міський "Палац дітей та молоді".

Сумська область

  1. "Вплив спектрального складу світла на морфометричні параметри рослин на прикладі крес-салату (Lepidium sativum L.)";
    Васькін Артур Олегович, учень 8 класу, Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Глухівської міської ради Сумської області.
  2. "Вимірювання зносостійкості армованого керамічного композиту В4С-ТіВ2";
    Ющенко Артем Валерійович, учень 9 класу, Конотопська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Конотопської міської ради Сумської області.
  3. "Динаміка атмосферних опадів (за даними метеостанції м. Конотоп)";
    Барабаш Владислав Віталійович, учень 11 класу, Конотопська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 Конотопської міської ради Сумської області.
  4. "Умови формування та річний хід термічного режиму ґрунту на різних глибинах (за результатами спостережень на метеостанції Конотоп)";
    Бєлашова Олександра Володимирівна, учениця 11 класу, Конотопська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Конотопської міської ради Сумської області.
  5. "Озеленення улоговини Зеленого озера з метою покращення його екологічного стану";
    Канівець Дарина Миколаївна, вихованка, Охтирська ЗОШ І-ІІІст.№8,.
  6. "Вплив якості харчування на антропометричні параметри учнівської молоді Глухівщини.";
    Снігур Богдан Володимирович, учень 9 класу, Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Глухівської міської ради Сумської області.

Тернопільська область

  1. "Використання енергетичного потенціалу сірководню Чорного моря";
    Гуцало Олександр Іванович, студент I курсу, Державний навчальний заклад "Тернопільське вище професійне училище технологій та дизайну".

Харківська область

  1. "Анатомо-гістохімічне вивчення кореня лопуха великого як перспективного джерела лікарської сировини";
    Сакіна Аліна Олегівна, вихованка, Комунальний заклад "Станція юних техніків № 1 Харківської міської ради".
  2. "Особливості формування мікроклімату під впливом зелених насаджень в умовах урбанізованого середовища";
    Бондаренко Влада Олександрівна, учениця 11 класу, Комунальний заклад "Обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Обдарованість" Харківської обласної ради".
  3. "ПРОБЛЕМИ ЕКОЛОГІЇ ВІЗУАЛЬНОГО СЕРЕДОВИЩА УРБОСИСТЕМ (на прикладі Новобаварського району м. Харкова)";
    Демченко Олександра Іллівна, учениця 11 класу, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 137 Харківської міської ради Харківської області.
  4. "Розробка методики виготовлення біоутилізованої полімерної плівки для пакування харчових продуктів.";
    Кеба Катерина Максимовна, учениця 11 класу, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 13.
  5. "ВИЗНАЧЕННЯ ЗАБРУДНЕННЯ ҐРУНТІВ МІКРОРАЙОНУ ШКОЛИ ВАЖКИМИ МЕТАЛАМИ ТА ЇХ ВПЛИВ НА ЗДОРОВ’Я ЛЮДИНИ";
    Овсянікова Аліна Віталіївна, учениця 8 класу, Комунальний заклад "Харківська азагальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 92 Харківської міської ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу п.П. Набойченка".

Хмельницька область

  1. "Підбір оптимальних прийомів для вирощування саджанців троянд в умовах Малого Полісся";
    Білоусова Вікторія Павлівна, учениця 9 класу, Нетішинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1.
  2. "Дослідження споживчих якостей йогурту";
    Чернишева Аліна Володимирівна, учениця 11 класу, Нетішинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Нетішинської міської ради Хмельницької області.

Черкаська область

  1. "Можливості використання профілактики патології зору у дітей засобами фізичного виховання і лікувальної фізкультури очей";
    Запісецька Софія Павлівна, учениця 10 класу, Шполянський НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2-ліцей" Шполянської міської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області.
  2. "Дослідження впливу зовнішніх факторів на стан зубів (на прикладі м. Шполи)";
    Колісник Тетяна Олександрівна, учениця 11 класу, Шполянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.№2-ліцей" Шполянської міської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області.
  3. "ВЗАЄМОЗВ’ЯЗОК ПОКАЗНИКІВ СЕРЦЕВО-СУДИННОЇ СИСТЕМИ ЗА УМОВ ВПЛИВУ ПОМІРНИХ ФІЗИЧНИХ НАВАНТАЖЕНЬ";
    Сиваченко Дар'я Євгенівна, учениця 9 класу, Шполянський НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 - ліцей" Шполянської міської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області.

Чернівецька область

  1. "Інформування суспільства щодо необхідності зниження викидів парникових газів";
    Капша Анна Віталіївна, учениця 8 класу, Оршовецький ЗЗСО I-III ступенів.
  2. "Енергоефективні поради для багатоквартирних будинків";
    Червенюк Анна Іллівна, учениця 10 класу, Оршовецький ЗЗСО I-III ступенів. Чернігівська область
  3. "Штами гетеротрофних бактерій феросфери ґрунту – перспективні корозійно активні тест-культури";
    командний проект: Вітун Данило Володимирович, студент I курсу, Чернігівський обласний педагогічний ліцей для обдарованої сільської молоді; Луговий Олександр Сергійович, учень 10 класу, Чернігівський ліцей №32.