Intel Intel
Проекти 2018

СПИСОК ПРОЕКТІВ

Список проектів очного етапу конкурсу Intel Еко Україна 2018

м.Київ

  1. "Дослідження біохімічних механізмів активації перитонеальних макрофагів методом лазерної конфокальної мікроскопії";
    Авдошко Андрій Дмитрович, учень 11 класу, Гімназія 19 "Межигірська".
  2. "Гемотрансузія у котів та собак: сьогодення та перспективи";
    Захарчук Діана Олексіївна, учениця 11 класу, Гімназія No153 ім. О.С.Пушкіна.
  3. "Морфофункціональна характеристика гемопоетичних клітин-попередників з онтогенетично різних джерел";
    Кочергіна Дар'я Сергіївна, учениця 11 класу, Спеціалізована школа No173, з поглибленим вивченням іноземних мов.
  4. "Визначення особливостей впливу сполук імідазольного ряду на клітини лінії MCF-7 in vitro";
    Малюк Наталія Станіславівна, учениця 10 класу, Український Медичний Ліцей Національного медичного університету імені О.О. Богомольця .
  5. "Літоральний зоопланктон різнотипних водойм міста Києва";
    Остапчук Іванна Олегівна, учениця 9 класу, Київська гімназія No287.
  6. "Захворювання собак на демодекоз";
    Суворова Анна Володимирівна, учениця 10 класу, Гімназія No136.
  7. "Оцінка важкості мітральної недостатності шляхом спектрального аналізу шуму мітральної недостатності";
    Шпак Олег Ярославович, учень 11 класу, Український Медичний Ліцей Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.
  8. "Економічно ефективна методика здобування тваринного протеїну "; командний проект:
    Бабляк Катерина Олександрівна, учениця 11 класу, КП "НВК "Ліцей No157";
    Прохоров Артем Сергійович, учень 11 класу, КП "НВК "Ліцей No157".
  9. "Дослідження здатності бактерій до деструкції нафти";
    Голлендер Методій Генрикович, вихованець, Київський Палац дітей та юнацтва.
  10. "Розумний" багатофункціональний замок"; командний проект:
    Жердєв Миколай Володимирович, учень 9 класу, Спеціалізована школа No304 м. Києва, КМАНУМ;
    Леонтьєв Євгеній Олексійович, учень 9 класу, Спеціалізована школа No304 м. Києва, КМАНУМ.
  11. "Механізм газорозподілу автомобільного двигуна з електромагнітним керуванням впускними та випускними клапанами.";
    Карамян Андрій Васильович, учень 10 класу, Київський природничо-науковий ліцей No145.
  12. "Проблема збереження теплової енергії в будівництві";
    Потапенко Владислав Андрійович, учень 9 класу, Еколого-природничий ліцей No116 міста Києва.
  13. "Біоіндикація повітря";
    Тверітіна Таїсія Костянтинівна, учениця 11 класу, Спеціалізована школа No196.
  14. "Браслет для контролю здоров'я шкіри"; командний проект:
    Тесляк Олексій Костянтинович, учень 11 класу, Спеціалізована школа No304 м. Києва, КМАНУМ;
    Дрібнюк Ярослав Андрійович, учень 11 класу, Спеціалізована школа No304 м. Києва, КМАНУМ.
  15. "Дослідження бактерій, здатних до деструкції поверхнево-активних речовин";
    Усенко Станіслав Артурович, вихованець, Київський Палац дітей та юнацтва.
  16. "Експрес метод визначення токсичності карбонових наночасток із застосуванням дафній ";
    Яцюк Марія Андріївна, учениця 10 класу, Київська спеціалізована школа No43 "Грааль".
  17. "Географічні аспекти ринку зерна України на основі ГІС";
    Карпенко Олександра Олександрівна, вихованка, Київська Мала академія наук.
  18. "Визначення потреби грунтів у фосфорних і калійних добривах за допомогою мікроміцета-індикатора Aspergillius Niger";
    Соломка Олександр Сергійович, вихованець, Київський Палац дітей та юнацтва.
  19. "Метод неінвазивного лікування ракових захворювань";
    Манін В'ячеслав Ігорович, учень 11 класу, Школа Екстернів .
  20. "Наслідки рослинно-медикаментозної конкуренції в медичній практиці";
    Острогляд Тимофій Володимирович, учень 11 класу, УМЛ НМУ імені О.О.Богомольця.
  21. "Використання ліпофілінгу у лікуванні раку молочної залози";
    Пономаренко Каріна Андріївна, учениця 10 класу, Гімназія 267.
  22. "Створення навчального макету "Рельєф та внутрішня будова Землі" з відходів пластику та пінопласту"; командний проект:
    Білицька Валерія Вячеславівна, учениця 9 класу, ТОВ "СШ І-ІІІ ступенів "КМДШ" м. Київ;
    Модягін Руслан Олександрович, учень 9 класу, ТОВ "СШ І-ІІІ ступенів "КМДШ" м. Київ.
  23. "Екологічна гра – абетка природи для великих та малих. Екологія.NET"; командний проект:
    Дерій Крістіна Вадимівна, учениця 9 класу, Спеціалізована школа No196;
    Кліменкова Поліна Максимівна, учениця 9 класу, Спеціалізована школа No196.
  24. "Застосування вторинних полімерних матеріалів до укріплення берегової лінії"; командний проект:
    Кравчук Максим Олексійович, вихованець, КМАНУМ;
    Курінний Іван Сергійович, учень 10 класу, Спеціалізована школа No304 м. Києва;
    Кравчук Богдан Васильович, учень 10 класу, Спеціалізована школа No304 м. Києва, КМАНУМ.
  25. "Знешкодження кислотних відходів у атмосфері"; командний проект:
    Людомирський Юрій Михайлович, учень 10 класу, Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ";
    Крючков Дмитро Олександрович, учень 10 класу, Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ".
  26. "Електронні контурні карти";
    Самусенко Єлизавета Костянтинівна, учениця 10 класу, Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ".
  27. "Екопрогноз";
    Чалий Олексій Віталійович, учень 11 класу, Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ".
  28. "Розробка портативного флуориметра для аналізу ефективності фотосинтезу рослин";
    Науменко Марія Віталіївна, вихованка, Київський Палац дітей та юнацтва.
  29. "Комбіновані методи вилучення зв’язків арсену із природних вод";
    Гусак Анна Вадимівна, учениця 10 класу, Спеціалізована школа 25"e-SolarMower";
    Санжаровська Софія Ігорівна, вихованка гімназії No 172 "Нивки" м. Києва.

Волинська область

  1. "Агроекологічні особливості застосування добрива на основі ставкового мулу за вирощування вівса на зелену масу";
    Євдокімова Вероніка Валентинівна, учениця 10 класу, КЗ "Луцький навчально-виховний комплекс No9".
  2. "Особливості отримання асептичної культури фітомеліоранта Vaccinium Corymbosum L.";
    Жулковська Злата Юріївна, учениця 9 класу, Луцький навчально-виховний комплекс No9 Луцької міської ради.
  3. "Екобезпечні пакувальні матеріали";
    Бандура Марія Віталіївна, вихованка, Волинська обласна Мала академія наук.
  4. "Переробка шліфувальних шламів";
    Кавара Артем Олегович, вихованець, КУ "Волинська обласна Мала академія наук".
  5. "Вплив змін клімату на врожайність сільськогосподарських культур";
    Галалюк Владислава Іванівна, учениця 11 класу, Рокинівський навчально-виховний комплекс Княгининівської сільської ради.
  6. "Вплив тривожності підлітків на сприйняття коротких проміжків часу";
    Собковська Тетяна Вікторівна, учениця 11 класу, КЗ "Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІ ступенів No7 – природничий ліцей Луцької міської ради Волинської області".
  7. "Вплив нейрофідбек-тренінігу на зниження рівня аргесивності підлітків";
    Хабазняк Владислав Костянтинович, учень 9 класу, Луцький навчально-виховний комплекс No9 Луцької міської ради.
  8. "Біоіндикація міської екосистеми за комплесом ассиміляційних та репродуктивних ознак Pinus sylvestris L. в умовах урбогенного середовища м. Луцька";
    Тимчій Анна Олегівна, учениця 11 класу, Луцький навчально-виховний комплекс No9 Луцької міської ради.

Дніпропетровська область

  1. "Дослідження фунгіцидних властивостей окремих шапкових базідіоміцетів";
    Карнафель Юрій Юрійович, вихованець, Дніпропетровське відділення Малої академії наук України: КПНЗ "МАНУМ" ДОР".
  2. "Мурахи травостою первинних та вторинних сукцесій на прикладі степового ценозу та лісопосадки на терасах марганцевих відвалів м. Марганець";
    Козаченко Єгор Максимович, учень 10 класу, КЗ "Нікопольська середня загальноосвітня школа No19".
  3. "Система трекінгу відвідувачів національних парків України з метою популяризації еко-туризму";
    Архипов Роман Володимирович, учень 10 класу, Криворізький Центрально-Міський ліцей.
  4. "Створення поживного середовища для культивування бактерій, здатних до біологічної утилізації пінополістиролу";
    Борис Аліна Михайлівна, учениця 11 класу, Криворізький Центрально-Міський ліцей.
  5. "Термостійкі полімерні композиційні матеріали з високим рівнем екологічної безпеки для конструкційних вузлів машин і механізмів";
    Клименко Сергій Сергійович, вихованець, КПНЗ "Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Дніпровської районної ради Дніпропетровської області".
  6. "Очищення води за допомогою типових та альтернативних коагулянтів";
    Кузьменко Валерія Борисівна, учениця 10 класу, КЗО "Фінансово-економічний ліцей" Дніпровської міської ради.
  7. "Розумні урни";
    Рябко Давид Олегович, вихованець, КЗО "Навчально-виховний комплекс No144 "спеціалізована школа з поглибленим вивченням івриту, історії єврейського народу, єврейських традицій" Дніпровської міської ради.
  8. "Прогнозування ризику розвитку серцево-судинних захорювань вчителів гімназії";
    Берегова Наталя Володимирівна, учениця 10 класу, Криворізька гімназія No49 Криворізької міської ради.
  9. "Підбір та оптимізація поживних середовищ для культивування чайного гриба (Meduzomyces gisevi)";
    Криворучко Юлія Олександрівна, вихованка, КПНЗ "Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Дніпровської районної ради Дніпропетровської області".
  10. "Медичний догляд за новонародженою дитиною з малою масою тіла";
    Литвин Ольга Євгеніївна, учениця 9 класу, КЗ "Нікопольська середня загальноосвітня школа No19".
  11. "Якість повітря, як якість життя";
    Кульчицька Олександра Дмитрівна, учениця 11 класу, КЗО НВК No33 "Маріїнська багатопрофільна гімназія – загальноосвітній навчальний заклад І ступеня" Дніпровської міської ради.
  12. "Метод укріплення схилів та балок";
    Рябко Ілія Олегович, вихованець, КЗО "Навчально-виховний комплекс No144 "спеціалізована школа з поглибленим вивченням івриту, історії єврейського народу, єврейських традицій" Дніпровської міської ради.
  13. "Електрофорез білків базидіоміцетів як основа їх нової систематики і генної інженерії";
    Брянцева Богдана-Мирослава Ігорівна, учениця 11 класу, Спеціалізована природничо-математична школа І-ІІІ ступеня при ДНУ імені Олеся Гончара.
  14. "Активація тонкоплівкових електрохромних електродів за допомогою харчового фарбника індігокарміна";
    Додон Дар'я Сергіївна, учениця 10 класу, КНЗ "Хіміко-екологічний ліцей" Дніпровської міської ради.
  15. "Синтез барвник-інтеркальованих Zn-Al подвійно-шарових гідроксидів як косметичних пігментів"; командний проект:
    Погорєлова Софія Костянтинівна, учениця 9 класу, КНЗ "Хіміко-екологічний ліцей" Дніпровської міської ради;
    Лавриненко Софія Євгенівна, учениця 9 класу, Комунальний навчальний заклад Дніпровської міської ради "Хіміко-екологічний ліцей".
  16. "Визначення спектральним і мікрохімічним аналізом вмісту важких металіві плюмбуму в пшениці";
    Боярський Богдан Олегович, учень 10 класу, Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів No19.
  17. "Біоконверсія відходів переробної промисловості із жому цукрових буряків";
    Войтова Ганна Вікторівна, вихованка, Міський еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді виконавчого комітету Марганецької міської ради.

Донецька область

  1. "Репродуктивні властивості троянд-вирощування власнокоренів";
    Гурьєвська Ангеліна Євгеніївна, учениця 10 класу, НВК No1 м.Покровська.
  2. "Модернізація апарату "Хаас";
    Іорданов Артур Володимирович, учень 11 класу, Красноармійський міський ліцей "Надія".
  3. "Дослідження пилкових зерен рослин, які обуовлюють їх алергенність";
    Тичинський Анатолій Олексійович, учень 11 класу, Красноармійський міський ліцей "Надія".
  4. "Новий метод біо-утилізації HDPE";
    Малкіна Катерина Олександрівна, учениця 11 класу, КЗ "Маріупольський технічний ліцей" Маріупольської міської ради Донецької області.
  5. "Метод постізометричної релаксації як метод профілактики ускладнень ювенального остеохондрозу";
    Авєрбух Марк Русланович, учень 9 класу, КЗ "Маріупольський технічний ліцей" Маріупольської міської ради Донецької області.
  6. "Електронний екомедичний паспорт";
    Сопутняк Марія Володимирівна, учениця 10 класу, Маріупольський технічний ліцей.
  7. "Використання цитохімічної реакції 3,4діоксифенілаланіну на промеланін у якості нового онкомаркеру при типуванні ЦПК різних підтипів меланоми";
    Харасахал Ольга Миколаївна, учениця 10 класу,КЗ "Маріупольський технічний ліцей" Маріупольської міської ради Донецької області.
  8. "Україна нашими долонями";
    Ярова Анна Сергіївна, учениця 11 класу, Маріупольский НВК "Ліцей-школа No14".
  9. "Дослідження впливу різних чинників на активність ферменту уреази";
    Каплунова Катерина Сергіївна, учениця 9 класу, Добропільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів No19 Добропільської міської ради Донецької області.
  10. "Дослідження вмісту вуглекислого газу в шкільних приміщеннях"; командний проект:
    Багдасарова Нарине Арменівна, учениця 10 класу, Слов'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів No15;
    Завгородня Софія Олександрівна, учениця 10 класу, Слов'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів No15.

Житомирська область

  1. "Echinocystis lobata (Michx.) Torr. & A.Gray - небезпечний вид-трансформер у Житомирському Поліссі: хорологія, біологічні та екологічні особливості";
    Кушнір Лілія Сергіївна, учениця 10 класу, Житомирська загальноосвітня школа I-III ступенів No5.
  2. "Перспективи використання вібрації для отримання електричної енергії";
    Єршова Вероніка Олегівна, учениця 9 класу, Житомирська загальносвітня школа І-ІІІ ступенів .
  3. "Найкращий спосіб утеплення труб водопостачання";
    Закревський Олександр Сергійович, вихованець, Житомирський міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді.
  4. "Безпека на залізничному переїзді";
    Кіпчук Анна Миколаївна, вихованка, Житомирський міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді.
  5. "Сучасна зарядка гаджетів у класній кімнаті";
    Якубович Дмитро Віталійович, вихованець, Житомирський міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді, ЗОШ No5.
  6. "Утеплення приміщень в залежності від матеріалу стіни та визначення слабких місць збереження тепла";
    Яненко Олександр Анатолійович, учень 9 класу, Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів No30.
  7. "Перевірка характеристик світлодіодних ламп вказаних виробником"; командний проект:
    Мельник Тетяна Анатоліївна, вихованка, Житомирський міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді;
    Корзун Аріна, студентка Пушкінська 19 курсу, позашкільний.
  8. "Вплив лектинів бульб картоплі на склеювання еритроцитів чотирьох груп крові людини";
    Кухарчук Сніжана Юріївна, учениця 10 класу, КЗ Київської обласної ради "Фастівський ліцей-інтернат".

Закарпатська область

  1. "Інноваційна технологія виготовлення паперу із опалого листя";
    Фречка Валентин Михайлович, учень 11 класу, Сокирницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови Хустської районної державної адміністрації.
  2. "Дослідження електромагнітної емісії та її звязків із сейсмічністю Закарпаття";
    Пилип Лідія Миколаївна, учениця 11 класу, Виноградівська гімназія.
  3. "Астрономічний аспект дослідження геодинамічного стану сейсмонебезпечних регіонів";
    Токач Янош Іванович, учень 10 класу, Виноградівська загально освітня школа No1.
  4. "Відтворення форелі струмкової (Salmo trutta m. fario L.) на території Карпатського біосферного заповідника";
    Куриляк Василь Федорович, учень 9 класу, Лужанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рахівської районної ради.
  5. "Вплив ліній електропередач на рослини";
    Лешко Андрій Дмитрович, учень 11 класу, Ужгородська ЗОШ І-ІІІ ступенів No15.

Запорізька область

  1. "Експресна біосенсорна діагностика конкретних алергічних станів за відповідного стану довкілля";
    Чуб Олександр Дмитрович, учень 11 класу, Запорізька спеціалізована школа фізичної культури І-ІІІ ступенів No18 Запорізької міської ради, м. Запоріжжя.
  2. "Екоферма - виклик сучасності";
    Борисов Павло Андрійович, учень 10 класу, КУ "Пологівська гімназія "Основа"Пологівської районної ради Запорізької області.

Івано-Франківська область

  1. "Створення тонких і надтонких електродів - один із шляхів вирішення проблеми збільшення циклів заряд-розряд"; командний проект:
    Опацька Ольга Романівна, вихованка, Івано-Франківське обласне відділення МАН України;
    Мосяк Василь Тарасович, вихованець, Івано-Франківське обласне відділення МАН України.
  2. "Оцінювання сучасного рівня формування водного, гідрохімічного і гідрофізичного режимів р. Дністер"; командний проект:
    Мартинюк Діана Тарасівна, вихованка, Івано-Франківське обласне відділення МАН України;

    Мартинюк Мар'яна Тарасівна, вихованка, Івано-Франківське обласне відділення МАН України.
  3. "Флуоресцентні білки та їх використання";
    Капустяк Христина Богданівна, учениця 11 класу, Галицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів No2.

Київська область

  1. "Вплив кокарніту на лікування алкогольної полінейропатії";
    Слижук Ольга Іванівна, вихованка, Дитячий естетико-натуралістичний центр "Камелія".
  2. "Полімерні композиційні матеріали сільськогосподарського призначення";
    Ісіков Микита Олександрович, учень 9 класу, Ірпінська ЗОШ І-ІІІ ст. No5.
  3. "Визначення генетично-модифікованої сої в сировині та продуктах харчування методом полімеразної ланцюгової реакції в реальному часі";
    Ребенко Катерина Вікторівна, вихованка, Києво-Святошинський районний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді.
  4. "Іммобілізовані бета-амілази на кремнеземних матрицях, синтезованих методом золь-гель";
    Масленнікова Руслана Сергіївна, учениця 11 класу, Ірпінська ЗОШ І-ІІІ ст. No5.
  5. "Ламінування екологічними полімерними основами та дослідження впливу допоміжних компонентів для покращення структури покриття паперових виробів"; командний проект:
    Хабатюк Юлія Олексіївна, учениця 11 класу, Київський природничо-науковий ліцей No145;
    Самарцева Юлія Сергіївна, учениця 11 класу, Київський природничо- науковий ліцей No145.

Кіровоградська область

  1. "Рідкісні цибулинні як маркери екологічного стану природно-охоронних територій";
    Рудь Марина Сергіївна, вихованка, Благовіщенський районний центр дитячої та юнацької творчості Благовіщенської районної ради .
  2. "Технологія виробництва кольорових тканин";
    Глущенко Сергій Денисович, учень 9 класу, Олексанрійський навчально-виховний комплекс (ЗНЗ 1-2 ст. No17-ліцей).
  3. "Біологічне термопокриття";
    Грабик Вікторія Олександрівна, учениця 10 класу, НВК "Ліцей інформаційних технологій - спеціалізована школа II ступеня".
  4. "Освітлення автошляхів за рахунок блукаючих струмів";
    Казаков Владислав Володимирович, учень 9 класу, НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа".
  5. "Модернізована водовідна система";
    Клочко Станіслав Геннадійович, учень 10 класу, НВК "Ліцей інформаційних технологій - спеціалізована школа II ступеня".
  6. "Біонічний енергозберігаючий будинок";
    Лавренко Софія Володимирівна, учениця 10 класу, НВК "Ліцей інформаційних технологій - спеціалізована школа II ступеня".
  7. "Забезпечення водою житлового будинку за рахунок конденсації з повітря";
    Любарська Дарія Андріївна, вихованка, НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа".
  8. "Розумний" будинок-діамант";
    Маркова Яна В'ячеславівна, учениця 11 класу, НВК "Ліцей інформаційних технологій - спеціалізована школа II ступеня".
  9. "Використання властивостей відходів для повної їх переробки";
    Овечко Олександр Едуардович, учень 11 класу, НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа".
  10. "Екологічно безпечне енергозабезпечення";
    Чесницький Данило Олександрович, учень 11 класу, НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа".
  11. "Розмовляюча "ручка-помічник" для допомоги сліпим людям";
    Воронцов Ілля Олександрович, учень 9 класу, Кіровоградський ОНВК (гімназія-інтернат, школа мистецтв).
  12. "Використання природної енергії для обігріву житлових будинків";
    Дорофеев Іван Анатолійович, учень 10 класу, НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа".
  13. "Вторинна сировина в якості новітнього матеріалу дорожнього покриття"; командний проект:
    Єрмаков Михайло Євгенович, учень 10 класу, НВК "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа";
    Лихопой Олександр Олександрович, учень 10 класу, НВК "Олександрійський колегіум-спеціалізована школа".
  14. "Порівняльний аналіз фізико-хімічних показників апельсинової ефірної олії різних виробників";
    Предкевич Анастасія Євгеніївна, учениця 10 класу, Гайворонське навчально-виховне об'єднання No2 "Загальноосвітня школа - гімназія І-ІІІ ступенів".Луганська область
  15. "Використання відходів картонно-тарного комбінату для брикетування вугільного пилу";
    Зінченко Валерія Вікторівна, учениця 11 класу, КНВК "Рубіжанський ліцей" Рубіжанської міської ради.
  16. "Дослідження по утилізації відходів у виробництві полімерно-піщаних будівельних виробів";
    Лисих Марина Анатоліївна, учениця 10 класу, КНВК "Рубіжанський ліцей" Рубіжанської міської ради.

Львівська область

  1. "Антиоксидантний ефект концентрату природного поліфенольного комплексу з виноградного вина за експериментального цукрового діабету";
    Єфремчук Уляна Василівна, вихованка, Львівська обласна Мала Академія наук.
  2. "Спосіб екологічно безпечної утилізації побутових відходів";
    Іващишин Ярина Андріївна, учениця 9 класу, НВК "Школа комп’ютерних технологій – Львівський технологічний ліцей".
  3. "Загальноміська мережа видалення сміття";
    Кремінь Тарас Михайлович, учень 9 класу, СЗШ No97.
  4. "Дзеркальний зодіак";
    Пахоляк Лілія Михайлівна, учениця 9 класу, НВК "Школа комп’ютерних технологій – Львівський технологічний ліцей".
  5. "Поливальний глобус з сифонним затвором для економного поливу рослин";
    Солом'янюк Дмитро Олександрович, учень 10 класу, НВК "Школа комп’ютерних технологій – Львівський технологічний ліцей".
  6. "Побутова теплоізоляція з вживаної алюмопластикової упаковки";
    Шикітка Марія Семенівна, учениця 10 класу, НВК "Школа комп’ютерних технологій – Львівський технологічний ліцей".
  7. "Хвилерозвертач";
    Савченко Вікторія Олександрівна, учениця 10 класу, НВК "Школа комп’ютерних технологій – Львівський технологічний ліцей".
  8. "Маловитратний спосіб зрошення прибережних пустель";
    Венчковська Анастасія Валеріївна, учениця 9 класу, НВК "Школа комп’ютерних технологій – Львівський технологічний ліцей".
  9. "Сучасна борона-плетенка для сталого землекористування";
    Коромислов Юрій Дмитрович, учень 10 класу, НВК "Школа комп’ютерних технологій – Львівський технологічний ліцей".
  10. "Upgraded Salter Sink";
    Біляк Олена Олегівна, учениця 10 класу, НВК "Школа комп’ютерних технологій – Львівський технологічний ліцей".
  11. "Підйомник-тренажер для людей з особливими потребами";
    Гайдучок Уляна Тарасівна, учениця 9 класу, НВК "Школа комп’ютерних технологій – Львівський технологічний ліцей".
  12. "Вентильований бронежилет для АТО";
    Грант Світлана Юріївна, учениця 9 класу, НВК "Школа комп’ютерних технологій – Львівський технологічний ліцей".
  13. "Нейромережева система виявлення та дослідження паталогій серця";
    Леньо Соломія Андріївна, вихованка, КЗЛОР "Львівська обласна Мала акедемія наук України".
  14. "Фітооцінка токсичності ґрунтів за впливу військових дій в Україні";
    Тріщ Наталія Ярославівна, вихованка, Львівська обласна Мала Академія наук.
  15. "Зменшення антропогенного впливу на довкілля через модернізацію одноразового посуду";
    Чемерис Маргарита Володимирівна, учениця 10 класу, НВК "Школа комп’ютерних технологій – Львівський технологічний ліцей".
  16. "Нейро-фрустративний репелент";
    Кулеба Анастасія Ігорівна, учениця 9 класу, НВК "Школа комп’ютерних технологій – Львівський технологічний ліцей".
  17. "Електрохімічне доочищення фільтратів полігонів твердих побутових відходів на аморфних металевих електродах системи Fe-Si-B";
    Яріш Богдан Андрійович, вихованець, КЗ Львівської обласної ради "Львівська обласна Мала академія наук учнівської молоді".

Миколаївська область

  1. "Шляхи потрапляння мікробів в організм людини";
    Хорунжин Максим Юрійович, учень 11 класу, Коблівський заклад загальної середньої освіти .
  2. "Будівництво екологічного житла "ЕCOPARADIS"; командний проект:
    Гуменюк Еліза Сергіївна, вихованка, Южноукраїнська Станція юних техніків;
    Сирцов Владислав Олегович, вихованець, Южноукраїнська Станція юних техніків.

Одеська область

  1. "Вивчення впливу бактерій LACTOBACILLUS PLANTARUM ОНУ311 щодо ростових характеристик та схожості пшениці сортів "Куяльник" та "Місія";
    Зав’янцева Дар'я Максимівна, вихованка, Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді м. Чорноморська.
  2. "Екологічні аспекти ідентифікації вірусів медоносної бджоли на території України";
    Мухіна Наталія Валеріївна, учениця 11 класу, Одеський ліцей "Приморський" Одеської міської ради Одеської області.
  3. "Розробка мікробного препарату для утилізації пластмасових відходів";
    Пономарьов Володимир Олександрович, вихованець, Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді м. Чорноморська.
  4. "Наукове обгрунтування необхідності інформування населення відносно захворюваності малярією";
    Тулубцов Данііл Віталійович, студент 4(8) - М курсу, Одеський навчально виховний комплекс No13.
  5. "Геометрія в характері людини"; командний проект:
    Бугор Ольга Олегівна, учениця 11 класу, Тарутинський НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів - ліцей - ДНЗ";
    Беженар Артур Владиславович, учень 11 класу, Тарутинський НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів - ліцей - ДНЗ".
  6. "Шум як екологічне забруднення. Вплив шуму на увагу та продуктивність праці школярів";
    Учуєва Христина Михайлівна, учениця 11 класу, НВК "Балтська ЗОШ І-ІІІ ст. No3 - колегіум".
  7. "Дослідження взаємодії малеїн атів та фумаратів 3d-металів з ізоніазидом";
    Ковальов Андрій Юрійович, учень 10 класу, Чорноморська гімназія No1 м. Чорноморськ.
  8. "Математична модель термодинамічних процесів внутрішньої порожнини квітки плодового дерева"; командний проект:
    Черевата Юлія Олександрівна, учениця 11 класу, Одеський НВК “Морський лiцей - загальноосвітня школа No24 І-ІІІ ступенів" Одеської міської ради;
    Бондаренко Адріана Романівна, учениця 9 класу, Одеський НВК “Морський лiцей - загальноосвітня школа No24 І-ІІІ ступенів" Одеської міської ради;
    Іваніченко Олександр Олександрович, учень 10 класу, Одеський НВК No49 "Спеціалізована школа - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Одеської міської ради.
  9. "Натрій альгінат в отриманні капсульованих смаколиків";
    Плотянський Олег Кирилович, учень 9 класу, Одеська загальноосвітня школа No81 І-ІІІ ступенів.

Полтавська область

  1. "Будинок з використанням нетрадиційних джерел енергії"; командний проект:
    Жукотський Олександр Романович, вихованець, Миргородський художньо-промисловий коледж імені М.В.Гоголя Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка;
    Ромодан Владислав Іванович, вихованець,Миргородський художньо-промисловий коледж імені М.В.Гоголя Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка;
    Стась Дмитро Сергійович, вихованець, Миргородський художньо-промисловий коледж імені М.В.Гоголя Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.
  2. "Дослідження геропротекторного ефекту ходьби та теренкуру в людей розумової праці";
    Кіян Олександра Романівна, студентка 3 курс курсу, Кременчуцький медичний коледж ім. В.І. Литвиненка.
  3. "Дія фізичних вправ на стан організму однояйцевих близнят"; командний проект:
    Крамаренко Аліна Віталіївна, студентка 2 курс курсу, Кременчуцький професійний ліцей ім. А.С. Макаренка;
    Крамаренко Вікторія Віталіівна, студентка 2 курс курсу, Кременчуцький професійний ліцей ім. А.С Макаренка.
  4. "Батьки та діти: неоконфлікт";
    Ступак Євген Миколайович, учень 11 класу, Кременчуцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів No10 з поглибленим вивченням англійської мови.
  5. "Функціональний протез руки для людей з ектродактилією";
    Тихоненко Антон Валерійович, учень 11 класу, Лубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів No2.
  6. "Дослідження росту кристалів міді в процесі відновлення катіонів Сu2+ металічним алюмінієм в гелі агару";
    Кіндра Максим Олексійович, учень 10 класу, Кременчуцький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа I-II ступенів-ліцей" No4 Кременчуцької міської ради Полтавської області.

Рівненська область

  1. "Конструкція фільтра для водопідготовки";
    Житковський Андрій Романович, учень 10 класу, Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів No24 Рівненської міської ради.
  2. "Дослідження якості поверхневих вод та шляхів їх очищення";
    Ковальський Максим Володимирович, учень 10 класу, Рівненський природничо-математичний ліцей "Елітар" Рівненської міської ради.
  3. "Сучасне і майбутнє біологічної неповторності спадковості людини";
    Яцків Катерина Дмитрівна, учениця 10 класу, Сарненський навчально-виховний комплекс "Школа-колегіум" ім.Т.Г.Шевченка.
  4. "Оцінка ефективності альтернативних фільтрів в очистці побутових стічних вод від СМЗ";
    Габор Мар’яна Володимирівна, вихованка, КЗ "Станція юних натуралістів" Рівненської обласної ради.
  5. "Торцева головка з прискорювачем";
    Заєць Микола Іванович, учень 10 класу, Квітневська ЗОШ І-ІІІ ст.
  6. "Технологія підготовки підземних вод методом спрощеної аерації";
    Пюро Олександр Дмитрович, учень 10 класу, Рівненський природничо-математичний ліцей "Елітар" Рівненської міської ради.

Сумська область

  1. "Копрофільні аскоміцети Національного природнього парку "Деснянсько-Старогутський" та прилеглих територій";
    Міронець Артем Євгенійович, учень 10 класу, КЗСОР "Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей".
  2. "Гендерні особливості психологічних характеристик військовослужбовців Збройних сил України";
    Расенко Карина Сергіївна, учениця 10 класу, Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ст. No10 ім. О.А.Бутка.
  3. "Активатор планування реконструкції установ та приватних будинків за критеріями Екобудинку";
    Кравченко Роман Вадимович, учень 10 класу, Роменська спеціалізована загальноосвітня школа I-III ст. ім. П.І.Калнишевського.

Харківська область

  1. "Вивчення розумових здібностей та поведінкових особливостей котячих лемурів"; командний проект:
    Каневська Катерина Андріївна, вихованка, Регіональний ландшафтний парк "Feldman Ecopark";
    Уколова Ксенія Олександрівна, вихованка, Регіональний ландшафтний парк "Feldman Ecopark".
  2. "Поліморфізм міжмікросателітних послідовностей ДНК у популяцій виду Festuca cretacea";
    Кравченко Катерина Андріївна, вихованка, Регіональний ландшафтний парк "Feldman Ecopark".
  3. "Як допомогти тваринам у зоопарку боротися з нудьгою";
    Походенко Єлизавета Андріївна, учениця 9 класу, Регіональний ландшафтний парк "Feldman Ecopark".
  4. "Екоручка - перший крок до екогімназії";
    Королюк Анастасія Олександрівна, учениця 10 класу, Харківська гімназія #14.
  5. "Комплексний метод діагностики нейроциркуляторної дистонії шляхом оцінки активності регуляторних систем серцевої діяльності";
    Кирилова Амілія Сергіївна, учениця 11 класу, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів No162 Харківської міської ради Харківської області.Херсонська область
  6. "Зміна морфофункціональних показників крові під впливом електричної та хімічної стимуляції";
    Зелінська Поліна Юріївна, учениця 11 класу, Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті.
  7. "Видове різноманіття епіфітних лишайників урочища Буркути";
    Олегаш Катерина Ігорівна, вихованка, КЗ "Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді" Херсонської обласної ради.
  8. "Розвиток села - запорука розвитку країни";
    Батрак Влада Сергіївна, учениця 11 класу, Херсонський загальноосвітній навчально-виховний комплекс No48.

Хмельницька область

  1. "Хімічні речовини декоративної косметики та їх вплив на шкіру людини";
    Лавренчук Яна Русланівна, учениця 11 класу, Хмельницький ліцей No17.
  2. "Роль позитивного мислення у контексті формування успішної особистості школяра";
    Ящук Дарина Анатоліївна, учениця 11 класу, Красилівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів No1.
  3. "Використання матеріалів органічного походження для фільтрації води";
    Музика Вероніка Юріївна, учениця 11 класу, Красилівський навчально-виховний комплекс "Гімназія та ЗОШ І ст .".
  4. "Меламін у житті людини";
    Ревуцький Денис, учень 11 класу, Хмельницький ліцей No17.
  5. "Утилізація лікарських відходів";
    Скрипій Аліна Олексіївна, учениця 11 класу, Славутський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, ліцей "Успіх".
  6. "Виявлення і дослідження слідових кількостей бензинів , як речових доказів з місць пожежі";
    Бойко Михайло Володимирович, вихованець, Хмельницький обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді.
  7. "Побутовий адсорбент як поглинач запахів у холодильнику";
    Бресь Андрій Сергійович, учень 11 класу, Хмельницький ліцей No17.
  8. "Використання атомно - абсорбційної спектрометрії для екоаналітичного контролю водного середовища";
    Чумак Максим Олександрович, учень 10 класу, НВК "ЗОШ І–ІІІ ст., гімназія" No5 .Чернівецька область
  9. "Антибіоз Ambrosia artemisifolia L. на ріст та розвиток деяких сільськогосподарських рослин";
    Тарновецька Анна Іванівна, вихованка, Кіцманський районний будинок дитячої творчості, Мамаївський НВК No1.

Чернігівська область

  1. "Штами гетеротрофних бактерій феросфери ґрунту – перспективні корозійно активні тест-культури"; командний проект:
    Вітун Данило Володимирович, учень 9 класу, Чернігівський ліцей І-ІІІ ступенів No32;
    Луговий Олександр Сергійович, учень 9 класу, Чернігівський ліцей І-ІІІ ступенів No32.
  2. "Справджуваність народних прикмет погоди в період глобального потепління";
    Ткаченко Владислава Ігорівна, учениця 11 класу, Прилуцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів No6.
  3. "Моніторинг популяцій рідкісних видів рослин (на прикладі PULSATILLA PATENS (L) MILL. та JURINEA CYANOIDES) (L.) Rchb.)";
    Жук Вікторія Василівна, учениця 10 класу, Смяцька загальноосвітня школа I-III ступенів Новгород-Сіверської районної ради Чернігівської області.
  4. "Перевірка можливості відновлення пошкодженої частини кристалу мідного купоросу та встановлення закономірностей процесу";
    Майко Тетяна Олександрівна, учениця 9 класу, Бобровицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів No1 Бобровицької районної ради Чернігівської області.