Intel Intel
Партнери 2014-2015

 

INTEL – найбільший у світі виробник напівпровідникових компонентів. INTEL розробляє мікропроцесори, материнські плати, набори мікросхем та інші напівпровідникові продукти, які є стандартними блоками для персональних комп’ютерів, серверів, побутової електроніки та іншої мереженої та комунікаційної продукції. Асортимент продукції INTEL зараз та плани на майбутнє є, можливо, наймасштабнішими в 40-річної історії компанії; це результат стратегії безперервного вкладення капіталу в новаторські рішення – навіть у важкі для економіки часи. INTEL планує інвестувати у найближчі два роки приблизно 7 мільярдів дол. в модернізацію своєї виробничої мережі в США за допомогою технології нового покоління, що включає мікропроцесори величиною 32 мілімікрона.Впровадження трьох міжнародних освітніх програм, спрямованих на подолання цифрового розриву та повноцінну інтеграцію України в світове цифрове суспільство. Активна співпраця з урядовими та громадськими установами, представниками бізнесу для комплексного вирішення задач інформатизації суспільства та освіти, розширення доступу до Інтернету та інформаційних технологій.

Благодійна фундація «Відкриті серця України» - це об’єднання небайдужих людей доброї волі та безкорисливих прагнень. Існує з 2009 року. Стратегічні напрямки діяльності Фундації: сприяння розвитку медицини в Україні шляхом поліпшення матеріально-технічного забезпечення медичних закладів; допомога категоріям населення, які знаходяться у групі ризику; реалізація освітніх і культурних програм; підтримка обдарованої молоді; створення умов для змістовного дозвілля дітей та молоді.http://www.openhearts.ua

 

HyperX- підрозділ по виробництву високопродуктивної продукції компанії Kingston Technology. HyperX виробляє карти пам'яті, накопичувачі, USB-накопичувачі, гарнітури і килимки для миші. Продукція HyperX відома у всьому світі своєю якістю, продуктивність і інноваційністю та є оптимальним рішенням для шанувальників сучасних технологій, любителів швидкості і творчих професіоналів. HyperX прагне запропонувати найнадійнішу продукцію з найвищими стандартами продуктивності. Дізнайтеся, як продукція HyperX може оптимізувати продуктивність будь-якого ПК на сайті kingston.com/hyperx.

 

TP-LINK - технологічна компанія, що розробляє мережеве обладнання та має власні фабрики. Штаб-квартира і виробничі потужності знаходяться в місті Шеньчжень, Південний Китай, відділення працюють на всіх континентах. Компанія володіє потужним відділом досліджень і розробки (більше 900 чоловік і повний комплекс лабораторій) і повним циклом виробництва. У виробничому циклі зайнято більше 18000 чоловік.TP-LINK проектує і випускає під власною торговою маркою маршрутизатори, комутатори, ADSL, бездротове обладнання, IP-камери, принт-сервери, медіаконвертори, мережеві адаптери та адаптери Powerline для організації мереж на базі електропроводки.Компанія заснована в 1995 році, на міжнародному ринку працює з 2005 року. TP-LINK впевнено лідирує в сегменті бездротового обладнання по всьому світу, з часткою більше 40%. Частка ринку компанії в Україні становить за різними оцінками від 58 до 62%.

Epam Systems входить до числа найбільших ІТ-компаній світу. Реалізувавши тисячі складних і масштабних рішень для замовників по всьому світу, EPAM Systems незмінно залишається визнаним лідером в таких областях, як:

Розробка, тестування, супровід і поддержказаказного програмного забезпечення і бізнес-додатків

Інтеграція додатків на базі продуктів SAP, Oracle, IBM, Microsoft

Створення виділених центрів розробки (центрів компетенції), центрів тестування і контролю якості програмного забезпечення

ІТ-консалтинг з урахуванням галузевої специфіки бізнесу

 

GlobalLogic – це команда талантів, що співпрацює зі світовими лідерами технологій у створенні інноваційних продуктів і нових стандартів якості програмної інженерії. GlobalLogic — IT-компанія повного циклу розробки програмних продуктів.Поєднують у собі технічні знання і досвід різних галузей, щоб бути сполучною ланкою між клієнтами та їх споживачами в усьому світі. Співпрацює із лідерами ринку, що прагнуть створювати унікальні продукти і відкриті до нових ідей.

 

Educational era – це унікальний проект, який дає змогу якісно та доступно підготуватися до ЗНО.Досвід найрейтинговіших вищих навчальних закладів світу показав, що комбінація інформаційно-комунікаційних технологій, новітніх систем навчання та ініціативних викладачів дає змогу створити справді дієву та якісну освітню онлайн платформу.Для реалізації цієї високої мети ми зібрали команду молодих та амбіційних професіоналів – випускників та студентів кращих університетів України та Європи.Багатомісячна праця, наполегливість та бажання досягти успіху «народили» онлайн платформу підготовики до ЗНО – EdEra.Уся інформація з курсів інтегрована у нашу онлайн платформу. Процес навчання тепер вдосконалений та доступний у будь-якому куточку світу. Після реєстрації на курс учень потрапляє у свій кабінет, де має змогу проходити уроки, семінари (приклади розв’язання задач), читати необхідний авторський матеріал до лекції. Також щотижня учень має розв’язати вчасно від двох до трьох домашніх завдань. Прогрес абітурієнтів відстежується, і на платформі з’являються додаткові пояснення чи поради.Особливістю є те, що учень може поставити питання викладачу на форумі та одразу отримати на нього відповідь, а також спілкуватися з абітурієнтами зі всієї України.