Результати Intel ISEF 2017 — Intel ISEF
Intel Intel
Новини конкурсу
Неділя, 21 травня 2017 13:14

Результати Intel ISEF 2017

Кінець минулого тижня ознаменувався ще одним призом в скарбничку українських молодих вчених. Тищенко Валерія Вікторівна - одна з фіналісток національного відбіркового етапу, завоювала четверте місце на міжнародному конкурсі Intel ISEF.

Жорстка боротьба кількох тисяч молодих вчених та можливість отримати призові місця тільки кращим з кращих. І вкрай приємно усвідомлювати, що одним з них стала наша з вами співвітчизниця.

Її проект "Виробництво електроенергії за допомогою хвиль на поверхні води" відноситься до галузі енергетики і дозволяє отримувати електроенергії використовуючи принципи електромагнітної індукції.

Кілька слів варто сказати і про молодою вченою, адже у неї, як і у багатьох українських школярів, не було ніяких особливих умов, крім хіба що власного таланту, захопленості, цілеспрямованості і грамотних наставників. Тим не менш, вихованка Херсонського фізико-технічного ліцею Херсонської міської ради при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті, змогла продемонструвати високий рівень знань та розробки, що підтверджується отриманою нагородою.

Цієї осені відбудеться п'ятий національний відбірковий конкурс Intel Техно, а на початку наступного року - Intel Еко. Переможці цих змагань так само отримають можливість представити свої розробки на міжнародному конкурсі Intel ISEF, який пройде навесні наступного року. Так що якщо ви хочете залишити свій слід в науці і отримати можливість для розвитку свого таланту - поспішайте підготувати свій проект, і можливо саме ваша розробка завоює приз в наступному році.