Intel Intel
Новини конкурсу
П'ятниця, 12 травня 2017 23:24

Вперед за перемогою

Сьогоднішній день запам’ятається нам не тільки сонячним теплом та черговим етапом Євробачення, а й позитивним настроєм наших школярів, які вирушили у США здобувати нагороди на міжнародному конкурсі науково-технічної творчості Intel ISEF. Останні години перед вильотом до Каліфорнії вони провели у колі своїх наставників та представників вітчизняних телеканалів. Тож, розповідаючи журналістам про свої винаходи, вони змогли відразу випробувати ефективність та слушність порад щодо презентації проектів. Закінчивши з інтерв’ю та зібравши усе необхідне, вони відправились у аеропорт Бориспіль, звідки їх чекає багатогодинна трансатлантична подорож до США.

Intel ISEF буде проходити з 14 по 19 травня у місті Лос-Анджелес, Каліфорнія. Учасників очікує культурно-розважальна програма з відвідинами найвідоміших туристичних пам’яток цього штату. Але головне для них не розваги, а захист проектів на конкурсі. Переможці отримають не тільки сертифікати і світову відомість, але й грошову підтримку — серед них буде розподілений призовий фонд у три мільйони доларів.

Цього року Україну будуть представляти шість учасників з п’ятьма проектами (один з них командний). Вони охоплюють галузь робототехніки, математики, енергетики, екології та хімії. Більшість з проектів проілюстровано не тільки плакатами, але і діючими моделями, що демонструють принципи закладені у винаходах. Тож наші конкурсанти виступають у всеозброєнні — добре екіпіровані та підготовані до дискусій з суддями. Залишається лише побажати їм терпіння та удачі — нехай їх проекти будуть одними з найкращих.