Intel Intel
Преса про нас

Преса про нас

Вікна-новини - 07.06.2017

Детальніше

Десятикласниця Валерія Тищенко зайняла четверте місце на міжнародному конкурсі серед молодих вчених Intel International Science and Engineering Fair (Intel ISEF), який проходив в Лос-Анджелесі.

Детальніше

Про унікальну установку з виробництва електроенергії, робота над якою зайняла більше двох років, про улюблених учителів, життєві цілі і про важливість альтернативної енергетики для України – в інтерв'ю Валерії Тищенко для Styler

Детальніше

Знайомтесь - Валерія Тищенко, учениця 10-ого класу Херсонського фізико-технічного ліцею, фіналістка Intel Техно 2016, що проходив в рамках Sikorsky Challenge в КПІ.
Валерія тільки повернулася з міжнародного етапу Intel ISEF, де зайняла 4 призове місце з проектом хвильового генератора електроенергії і отримала міжнародне визнання. Після ліцею Валерія збирається вступати в КПІ.

Детальніше

Кінець минулого тижня ознаменувався ще одним трофеєм в скарбничку українських молодих вчених. Валерія Тищенко - одна з фіналісток національного відбіркового етапу Intel Техно Україна, завоювала четверте місце на міжнародному конкурсі Intel ISEF в Лос-Анджелесі.

Детальніше

Кінець минулого тижня ознаменувався ще одним трофеєм в скарбничку українських молодих вчених. Тищенко Валерія Вікторівна - одна з фіналісток національного відбіркового етапу Intel Техно Україна, завоювала четверте місце на міжнародному конкурсі Intel ISEF в Лос-Анджелесі (Каліфорнія) США.

Детальніше

Щороку більше, ніж 1800 фіналістів учнів отримують право відвідувати Intel ISEF в результаті виграшів на ярмарках, пов'язаних з Intel ISEF на місцевому, регіональному або національному рівнях. Фіналісти Intel ISEF змагаються в середньому за 4 мільйони доларів ща присуджуються за їх творчі здібності та наукову думку, а також наскрізність, майстерність та чіткість, які виявляються у їх проектах.

Детальніше

Українські школярі підкорюють світову науку. Свої винаходи вони повезли до Сполучених Штатів на міжнародний технічний ярмарок.

Детальніше

Призерка Intel ISEF про всебiчний розвиток молодi, IT-перспективи країни та подолання гендерних стереотипiв.
Детальніше

Минулої п'ятниці стали відомі імена претедентів на подорож до США для участі у фіналі міжнародного конкурсу Intel ISEF.
Детальніше