Intel Intel
Alumni Club
Середа, 10 лютого 2016 13:48

Різдвяна зустріч Intel ISEF Alumni Club Ukraine!

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Сьогодні для талановитих школярів існує багато конкурсів та освітніх програм, завдяки яким молодь може продемонструвати та захищати власні наукові ідеї та винаходити. Подібні освітні ініціативи наразі підтримуються державою, великими компаніями та освітніми установами. Проте конкурси закінчуються, переможці отримують призи, а що ж далі? Чи продовжують учасники роботу над своїми проектами? Чи підтримують зв'язок один з одним після конкурсу?Саме таке питання поставили перед собою організатори Українських етапів одного з найбільших міжнародних наукових конкурсів, який вже 65 років поспіль проходить в США, а останні 18 років – за підтримки та безпосередньої участі корпорації Intel - Intel ISEF. Адже конкурс розвивається в Україні вже 11 років, понад 25 нагород завоювали майбутні вчені на міжнародних етапах, майже 40 осіб отримали унікальний досвід участі в найбільшому науковому форумі для молодих вчених, понад 10 000 учнів зі своєї країни стали учасниками національних етапів. Є здобутки, є чим поділитися, є унікальний досвід.  ініціатори створення Клубу для спілкування учасників міжнародного конкурсу в Україні.Спробою відповісти на ці питання та надати учасникам можливість спілкування між собою, з науковими керівниками, з організаторами стало заснування Intel ISEF Alumni Club Ukraine. 

Дякуючи підтримці відділу Преси та освіти Посольства США в Україні та Intel Україна, в Америка Хаусі на Різдвяній зустрічі Intel ISEF Alumni Club Ukraine зібралися фіналісти та переможці міжнародного конкурсу наукових та інженерних досягнень школярів Intel® ISEF різних років: починаючи з 2006 року! А найперший учасник, переможець 2005 року, Даніл Сомсіков, надіслав своє привітання з Мюнхену, де він наразі працює в корпорації Google. Вітання Данілу з України від всіх учасників Клубу!Окрім безпосередніх учасників коло спілкування виявилось набагато ширшим, завдяки участі запрошених гостей. Презентації Білька Дениса Івановича та Мосякіна Сергія Леонідовича – це просто новий погляд на науку та наукові відкриття, на сучасні акценти в розвитку наукової світової думки.Завжди яскрава та емоційна Марія Бородай, ПР Директор Intel в Україні, Білорусі та Молдові, своїм виступом надихнула молодь до нових звершень, до саморозвитку та бажання стати успішними в такій непростій галузі, як наука!Відвертими та щирими у спілкуванні з молоддю були Алла Дмитрівна Середницька, представник МОН України, Вербицький Володимир Валентинович, Директор національного еколого-натуралістичного центру МОН України, Литвинова Тетяна Василівна, Декан інженерно-фізичного факультету НТУУ «КПІ» 

Учасники минулих років поділилися своїми життєвими історіями успіху, своїм досвідом, розповіли як змінилися їхнє життя та який розвиток отримали їх проекти після конкурсу. Виявилося, що у хлопців та дівчат багато спільного, є про що розповісти та поділитися досягненнями.Так, деякі випускники Intel ISEF продовжують свій професійний розвиток у науковій сфері, вибираючи відповідні профілі навчання у вищих навчальних закладах. Багато відзначають, що саме участь у конкурсі допомогла їм стати цілеспрямованими та ініціативними. Вчорашні учні продовжують наукову діяльність в тій чи іншій мірі і пов'язують з нею своє майбутнє.

У рамках зустрічі була створена організація випускників Intel ISEF в Україні. Метою організації стане об'єднання переможців та фіналістів конкурсу в єдину спільноту, яка буде популяризувати ідеї участі у наукових змаганнях та безпосередньо допомагатиме молодим фіналістам у підготовці наукових проектів, бути менторами для них. Також одним з важливих напрямків діяльності Клубу є участь в роботі оргкомітетів національних етапів конкурсу, робота в складі журі конкурсу. Надалі планується створення наукової мережі, що дозволяє контактувати студентам з однаковими науковими інтересами з різних країн, організація зустрічей випускників та майбутніх учасників Intel® ISEF, а також проведення міждисциплінарних лекцій і семінарів.

Зустріч Intel ISEF Alumni стала першою, і її значення для колишніх школярів, а нині студентів та молодих вчених важко переоцінити. Про необхідність проведення таких заходів та їх актуальність говорить те, що учасники вийшли з ініціативою до організаторів про проведення наступної зустрічі весною, безпосередньо перед участю в Міжнародному етапі, який цього року проходитиме в м. Фінікс, Арізона, для інтенсивного всебічного консультування. 

 Захід транслювали за допомогою потокового відео (streamline video);Фотографії та текстова інформація доступні на веб-ресурсах спільноти. 

Дивитись повний відеозвіт про захід 

Дивитись повний відеозвіт про захід2 

Відео з історіями успіху  

 

Прочитано 1061 разів Останнє редагування Середа, 10 лютого 2016 15:14