Intel Intel
Призеры 2017-2018

Призеры Конкурса «Intel-Техно Украина 2016-2017», национального этапа международного конкурса творческх работ школьников Intel ISEF.

В категории “Компьютерные науки”:

  • Первое место – ПРИЛАД, ЩО ПЕРЕТВОРЮЄ КОМП’ЮТЕРНИЙ ТЕКСТ НА ШИФР ДЛЯ НЕЗРЯЧИХ

    Петришин Софія Романівна, НВК “Школа-ліцей “Оріяна”, Львівська область

  • Второе место – ІНТЕРАКТИВНА СИСТЕМА МОНІТОРИНГУ ЯКОСТІ ПОВІТРЯ НА БАЗІ КОНТРОЛЕРА NODEMCU

    Агванян Артем Робертович, Маріупольський технічний ліцей, Донецька область

  • Второе место – SMART BACKPACK НА ОСНОВІ LILYPAD

    Котляр Наталя Володимирівна, Маріупольський технічний ліцей, Донецька область

  • Второе место – СТВОРЕННЯ МЕРЕЖЕВОЇ КРОСПЛАТФОРМЕНОЇ ОПЕРАЦІЙНОЇ СИСТЕМИ «MAX OS» НА ОСНОВІ ЯДРА LINUX

    Сіверський Максим Дмитрович, Маріупольський Технічний Ліцей, Донецька область

  • Третье место – РОЗРОБКА BLUETOOTH ПРИСТРОЮ ДЛЯ ЕМУЛЯЦІЇ USB HID СУМІСНИХ ПРИСТРОЇВ НА ОСНОВІ МІКРОКОНТРОЛЕРА STM32

    Безменов Денис Олександрович, Маріупольський технічний ліцей, Донецька область

  • Третье место – ПРОГРАМНИЙ МОБІЛЬНИЙ СЕРВІС ІДЕНТИФІКАЦІЇ ЦІКАВИХ ОБ’ЄКТІВ ДЛЯ ПАНОРАМНИХ ТОЧОК ТУРИСТИЧНИХ МІСЦЬ УКРАЇНИ

    Валявська Єлизавета Русланівна, Смілянський НВК Ліцей-ЗОШ I-III ступенів "Лідер", Черкаська область

  • Третье место – СИСТЕМА ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ ГЕНОТИПУ ЛЮДИНИ ЗА ДАНИМИ НАБОРУ ХРОМОСОМ

    Леньо Соломія Андріївна, КЗ ЛОР "Львівська обласна Мала академія наук України", Львівська область

  • Третье место – СТВОРЕННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ СИСТЕМИ ДЛЯ НАДАННЯ ВЕТЕРИНАРНОЇ ДОПОМОГИ

    Марченко Назар Володимирович, Новопразький навчально-виховний комплекс, Кіровоградська область

  • Третье место – ОТРИМАННЯ РЕЛЬЄФНИХ РІВНІВ ПРОСТОРОВОГО ОБ’ЄКТУ ЗА ДОПОМОГОЮ 3D-ВІДЕОСКАНУВАННЯ І РІДКОЇ КОНТРАСТНОЇ РЕЧОВИНИ

    Рубан Владислава Сергіївна Черкаська спеціалізована школа I-III ступенів 17 Черкаської міської ради Черкаської області

  • Третье место – РОЗУМІЙКА

    Шмідт Даніїл Олександрович, Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №17, Житомирська область
    Бойко Ксенія Геннадіївна Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №17

  • Четверте місце – ДОДАТОК ДЛЯ ПОШУКУ МІСЦЯ ДЛЯ ПАРКІНГУ - EASYPARK

    Андрюшко Володимир Богданович, НВК "Школа-гімназія "Шептицьких", Львівська область

  • Четверте місце – ІНТЕРАКТИВНИЙ ПОСІБНИК ДЛЯ ВИВЧЕННЯ НЕПРАВИЛЬНИХ ДІЄСЛІВ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ "ENGLISH FOR FUN"

    Бровко Олена Олександрівна, Криворізький природничо-науковий ліцей, Дніпропетровська область

  • Четверте місце – AUTOMATIC DESIGN

    Коновалов Микита Володимирович, Сихівська Гімназія, Львівська область

  • Четверте місце – «SHIPSHARP» – СЕРВІС ДЛЯ ЗНАЙОМСТВА З МОРСЬКОЮ СПРАВОЮ

    Кудренко Дмитро Андрійович, Технічний ліцей м.Києва, Місто Київ
    Рябоконь Соф'я Сергіївна Технічний ліцей м.Києва

  • Четверте місце – ДЕТЕРМІНОВАНИЙ ХАОС В РЕАЛЬНИХ ДИНАМІЧНИХ СИСТЕМАХ

    Мироник Арсеній Володимирович, Києво-Печерський ліцей № 171 "Лідер", Місто Київ

  • Четверте місце – МУЛЬТИМОДУЛЬНИЙ БОКС ДЛЯ МОБІЛЬНОГО ПРИСТРОЮ

    Чернухін Іван Сергійович, ПЛ НТУУ"КПІ", Місто Київ
    Киричков Дмитро Ярославович ПЛ НТУУ"КПІ"
    Сліпченко Максим ПавловичПЛ НТУУ"КПІ"

  • Четверте місце – SCHOOL HELPER - УНІВЕРСАЛЬНИЙ ПОМІЧНИК ШКОЛЯРА

    Човпан Ігор Сергійович, Cередній загальний навчально-виховний комплекс №45 "Академічна гімназія"", Харківська область

В категории “Робототехника и интеллектуальные машины”:

  • Первое место – РОЗРОБКА СИСТЕМИ ВІДСТЕЖЕННЯ БПЛА

    Шумаков Максим Геннадійович, Волинська обласна Мала академія наук, Волинська область

  • Второе место – РОБОТ-ПОЖЕЖНИК ІЗ СИСТЕМОЮ САМОНАВЕДЕННЯ НА БАЗІ КОМП'ЮТЕРНОГО ЗОРУ

    Лисін Сергій Сергійович, ПЛНТУУ "КПІ", Місто Київ

  • Второе место – ТЕХНОЛОГІЯ ВИКОРИСТАННЯ БПЛА ДЛЯ ПОШУКУ ТЕПЛОВИХ ВТРАТ

    Свереда Микола Вікторович, НВК Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського, Волинська область

  • Третье место – ВИЗНАЧЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОСТІ ОСОБИ ЗА ФОРМОЮ ОКА

    Сунцов Іван Андрійович, Харківський технічний ліцей № 173 Харківської міської ради Харківської області, Харківська область

  • Третье место – РОБОТ В ЛАБІРИНТІ

    Шибка Ігор Григорович, Комунальний позашкільний навчальний заклад "Міська станція юних техніків" Дніпровської міської ради, Дніпропетровська область
    Курносова Світлана Вікторівна Комунальний позашкільний навчальний заклад "Міська станція юних техніків" Дніпровської міської ради

  • Третье место – РОЗРОБКА ТА СТВОРЕННЯ АВТОМАТИЗОВАНОГО ВИМИКАЧА СВІТЛА

    Моргуненко Микола Романович, Черкаський фізико-математичний ліцей, Черкаська область

  • Третье место – СКЛАДЕНІ ШТУЧНІ НЕЙРОННІ МЕРЕЖІ З МЕТОДОМ ІДЕАЛЬНОГО НАВЧАННЯ

    Шкаліков Олег Володимирович, Комунальний заклад"Спеціалізована школа з поглибленним вивченням окремих предметів I-III ступенів №4 Маріупольської міської ради Донецької області", Донецька область

  • Четверте місце – БЕЗПЕЧНИЙ БУДИНОК

    Федоров Даниїл Олександрович, Криворізький природничо-науковий ліцей, Дніпропетровська область

  • Четверте місце – ГІД-СИСТЕМА "ROBOGUIDE"(РОБОГАЙД)

    Варнаков Максим Михайлович, НВК "Школа-гімназія "Сихівська", Львівська область
    Мельник Іван-Мирослав Миронович НВК "Школа-гімназія "Сихівська"

  • Четверте місце – РОЗУМНА ТЕПЛИЦЯ

    Федевич Роман Андрійович, Львівський технологічний ліцей, Львівська область

  • Четверте місце – СТВОРЕННЯ ПРИСТРОЮ ДЛЯ ПОБУДОВИ ГРАФІЧНИХ ЗОБРАЖЕНЬ ТА КЕРУЮЧОЇ ПРОГРАМИ

    Курилко Максим Ігорович, Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті, Херсонська область

  • Четверте місце – ФІТОКАРТИНА ДЛЯ КАБІНЕТУ ІНФОРМАТИКИ

    Притка Вікторія Володимирівна, Вишнівчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів, Тернопільська область
    Кілівник Юлія Ігорівна Вишнівчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів
    Павлюк Віталій АндрійовичВишнівчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

В категории “Математика”:

  • Первое место – ШИФРУВАННЯ ДАНИХ ЗА ДОПОМОГОЮ ДІОФАНТОВИХ РІВНЯНЬ

    Супрун Юлія Олександрівна, комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №10 ім. Героя Радянського Союзу О. А. Бутка, м. Суми, Сумської обл., Сумська область

  • Второе место – ДОСЛІДЖЕННЯ ДЕЯКИХ ПОСЛІДОВНОСТЕЙ ТРИКУТНИКІВ

    Нагорний Павло Володимирович, ЗНЗ I-III ступенів №19 Чернігівської міської ради Чернігівської області, Чернігівська область

  • Третье место – ПРІОРИТЕТИ РІЗНИХ ФОРМ ЗАПИСУ КВАТЕРНІОНІВ ПРИ ФОРМУЛЮВАННІ ТА ДОВЕДЕННІ ЇХ ВЛАСТИВОСТЕЙ

    Оніщенко Діана Сергіївна, Бахмацька гімназія, Чернігівська область

  • Третье место – ВПИСАНІ КРИВОЛІНІЙНІ ВІСІМКОПОДІБНІ ДВОКУТНИКИ

    Рудик Євгенія Анастасія Олександрівна, Києво-Печерський ліцей № 171 "Лідер" міста Києва, Місто Київ

  • Четверте місце – 1/4 ПРАВИЛЬНІ МНОГОКУТНИКИ

    Басюк Дар'я Костянтинівна, Гімназія № 283, Місто Київ

  • Четверте місце – ЧИСЛОВІ КОНСТРУКЦІЇ

    Прощенко Вадим Сергійович, Сумський обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю; Сумська спеціалізована школа І-ІІІступенів №10 імені Героя Радянського Союзу О.Бутка, Сумська область

  • Четверте місце – ВІДОМІ І НЕВІДОМІ МЕТОДИ РОЗВ'ЯЗУВАННЯ РІВНЯНЬ

    Тищенко Дарія Юріївна, комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 10 імені Героя Радянського Союзу О. Бутка, Сумська область

В категории “Инженерия”:

  • Первое место – ВИКОРИСТАННЯ АЛЬТЕРНАТИВНОГО ДЖЕРЕЛА ЕНЕРГІЇ З НОВОЮ СИСТЕМОЮ ЙОГО ОХОЛОДЖЕННЯ В НАПІВПРИЧЕПАХ-РЕФРИЖЕРАТОРАХ

    Анцибор Вячеслав Євгенович, Політехнічний ліцей НТУУ «КПІ» м. Києва; КПНЗ "Київська Мала академія наук учнівської молоді"

  • Первое место – ОТРИМАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ НА РЕЙКАХ ЗАЛІЗНИЧНОЇ КОЛІЇ ФОТОЕЛЕКТРИЧНИМ ТА ІНДУКЦІЙНИМ МЕТОДАМИ

    Моніна Наталія Максимівна, Політехнічний ліцей НТУУ «КПІ» м. Києва; КПНЗ "Київська Мала академія наук учнівської молоді", Місто Київ

  • Второе место – РЕАЛІЗАЦІЯ ВЕЙВЛЕТ-АНАЛІЗУ В СЕРЕДОВИЩІ MATHCAD 15 ДЛЯ ВІБРОАКУСТИЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ

    Войтко Анатолій Сергійович, Політехнічний ліцей НТУУ «КПІ» м. Києва; КПНЗ "Київська Мала академія наук учнівської молоді"

  • Второе место – ПІДВИЩЕННЯ ЗАХИСНОЇ ФУНКЦІЇ СУЧАСНОГО БРОНЕЖИЛЕТА

    Комашня Михайло Євгенович, Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" м. Києва; Київська МАН

  • Второе место – АНАЛІЗ РОБОТОЗДАТНОСТІ ЕКСЦЕНТРИЧНОЇ ОПОРИ СТРІЧКОВОГО КОНВЕЙЕРУ

    Мицик Стефанія Василівна, Криворізький природничо-науковий ліцей

  • Второе место – QUANTUMHUB

    Корешков Михайло Олександрович, Політехнічний ліцей НТУУ “КПІ” м. Києва
    Жуковський Ігор Андрійович Політехнічний ліцей НТУУ “КПІ” м. Києва

  • Второе место – СВИТИНА ДОВГОЖИТЕЛЯ

    Шевчук Ярослав Миколайович, НВЗ"ЗОШ І-ІІІст.-ліцей смт Стрижавка", Вінницька область

  • Третье место – СПОСІБ ДИСИПАЦІЇ ВИСОКОЕНЕРГЕТИЧНИХ ПОТОКІВ

    Савченко Вікторія Олександрівна, Львівський технологічний ліцей, Львівська область

  • Третье место – ЗЕНІТНО-РАКЕТНИЙ КОМПЛЕКС «ANTIDRONE»

    Скорняков Віктор Андрійович, Києво-Печерський ліцей № 171 "Лідер", Місто Київ

  • Третье место – ХОЛОДИЛЬНА УСТАНОВКА НА БАЗІ ДВИГУНА СТІРЛІНГА

    Тищенко Владислав Олександрович, Криворізька загальноосвітня школа I-III ступенів № 123 Криворізької міської ради Дніпропетровської області, Дніпропетровська область

  • Третье место – BEETWER - РОБОТИЗОВАНИЙ ПРИСТРІЙ

    Квашин Едуард Дмитрович, Середня загальноосвітня школа №63 Подільського району м.Києва

  • Третье место – ПУГАЛО ДЛЯ МОЛЮСКІВ ДРЕЙСЕНА

    Аветікян Нерсес Аветікович, Красилівський НВК «Гімназія та ЗОШ І ст.», Хмельницька область

  • Третье место – НОВЕ ЖИТТЯ УТИЛІЗОВАНИХ ШИН: УТИЛІЗАЦІЯ ТА ПЕРЕРОБКА

    Коваленко Данило Олексійович, Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ", Місто Київ

  • Третье место – «ЗБИРАЧ ТУМАНУ» - ПРИСТРІЙ ПЕРЕТВОРЕННЯ ВОДЯНОЇ ПАРИ В РІДИНУ

    Пізнюр Юлія Олександрівна, Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки, Хмельницька область

  • Третье место – ОДЕРЖАННЯ ТА ДОСЛІДЖЕННЯ НАНОКОМПОЗИТНИХ 3D-СВІТЛОПЕРЕТВОРЮВАЧІВ

    Григорович Олег Андрійович, Дрогобицький ліцей Дрогобицької міської ради Львівської області при Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка, Львівська область

  • Третье место – МОДУЛЬНИЙ ПРОТЕЗ

    Прокопець Дмитро Олександрович, Ліцей №208, Місто Київ

  • Третье место – РОЗРОБКА ПРИСТРОЮ ДЛЯ ПОКРАЩЕННЯ ВЕНОЗНОГО КРОВООБІГУ ЗА ДОПОМОГОЮ ЕЛЕКТРИЧНОГО СТРУМУ

    Терентьєв Максим Андрійович, Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті, Херсонська область

  • Четверте місце – ПРИСТРІЙ ДЛЯ РОЗКРУЧУВАННЯ АВІАЦІЙНОГО ПНЕВМАТИКА ПЕРЕД ПОСАДКОЮ

    Башевець Денис Олександрович, Криворізький природничо-науковий ліцей

  • Четверте місце – СПОСІБ МАСКУВАННЯ БЕЗПІЛОТНИХ АПАРАТІВ

    Біляк Олена Олегівна, Львівський технологічний ліцей

  • Четверте місце – ВЕНТИЛЬОВАНА РУКАВИЦЯ

    Грант Світлана Юріївна, Львівський технологічний ліцей, Львівська область

  • Четверте місце – Й ІЗ ЗАДАНИМИ ВЛАСТИВОСТЯМИ

    Ольховська Анастасія Ігорівна, Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 імені В.О.Нижниченка з поглибленим вивченням предметів суспільно-гуманітарного циклу Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області, Полтавська область

  • Четверте місце – ТРИКОЛ – КОЛЕСО ДЛЯ БЕЗШУМНОГО РУХУ ПО БРУКІВЦІ

    Шикітка Марія Семенівна, Львівський технологічний ліцей

  • Четверте місце – ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧА АВТОПІДСВІТКА МАГІСТРАЛІ

    Левченко Софія Андріївна, Київський Природничо-Науковий Ліцей №145
    Толстанова Дарія Михайлівна, Київський Природничо-Науковий Ліцей №145

  • Четверте місце – КОНУСНІ ЛІНЗИ ТА ЇХ ВЛАСТИВОСТІ

    Липницька Поліна Денисівна, Київський Природничо-Науковий Ліцей №145
    Васильєва Марія Георгіївна, Київський Природничо-Науковий Ліцей №145
    Гулая Елізавета Олексіївна, Київський Природничо-Науковий Ліцей №145

  • Четверте місце – СТВОРЕННЯ ТОНКИХ І НАДТОНКИХ ЕЛЕКТРОДІВ - ОДИН ІЗ ШЛЯХІВ ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМИ ЗБІЛЬШЕННЯ ЦИКЛІВ ЗАРЯД-РОЗРЯД

    Мосяк Василь, Галицька ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Галицької районної ради, Івано-Франківська область
    Маціборська Віта Галицька ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Галицької районної ради

  • Четверте місце – ECOCHIP

    Твердохлібов Денис Володимирович, ПЛ НТУУ "КПІ", Місто Київ
    Данилевич Олександр Олександрович ПЛ НТУУ "КПІ"

  • Четверте місце – PLANTCONTROLLER

    Булава Олександр Миколайович, ПЛ НТУУ "КПІ", Місто Київ

    Мартинова Марія Євгенівна, ПЛ НТУУ "КПІ", Місто Київ

  • Четверте місце – МОНІТОРИНГ ЛІСІВ КАРПАТСЬКИХ ГІР ЗА ДОПОМОГОЮ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ БЕЗКОНФЛІКТНОГО УПРАВЛІННЯ ФОРМАЦІЯМИ БЕЗПІЛОТНИХ ЛІТАЛЬНИХ АПАРАТІВ

    Дудін Владислав Володимирович, Київська інженерна гімназія, Місто Київ

  • Четверте місце – НОВІ ПЕРСПЕКТИВИ ВИКОРИСТАННЯ ЕНЕРГІЇ ВІТРУ

    Лещенко Оксана Валеріївна, Новопразький навчально-виховний комплекс, Кіровоградська область

  • Четверте місце – МЕТОДИКА СТВОРЕННЯ СИСТЕМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ НАФТОПРОДУКТІВ ШЛЯХОМ ПІРОЛІЗУ ВТОРИННОЇ СИРОВИНИ

    Петрина Володимир Максимович, Криворізький навчально-виховний комплекс №129 «Гімназія – ліцей академічного спрямування», Дніпропетровська область

  • Четверте місце – ПІРОМЕТРИЧНЕ ВИМІРЮВАННЯ РОБОТИ ЖУВАЛЬНИХ М'ЯЗІВ

    Семенов Даніїл Костянтинович, Криворізький навчально-виховний комплекс №129 «Гімназія-ліцей академічного спрямування», Дніпропетровська область

В категории “Физика и Астрономия”:

  • Первое место – ДОСЛІДЖЕННЯ НОВОЇ ЕКСЦЕНТРИЧНОЇ ЗОРЯНОЇ СИСТЕМИ

    Дмитрієв Дмитро Андрійович, Одеська Спеціалізована Школа № 117, Одеська область

  • Второе место – ДОСЛІДЖЕННЯ КОЛИВАНЬ РІДИНИ ПІД ЧАС ЕФЕКТУ ЛЕЙДЕНФРОСТА

    Голобородько Ангеліна Олегівна, Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті, Херсонська область

  • Второе место – КОСМІЧНИЙ ПАРУС

    Качур Артур Віталійович, Чернівецька гімназія №5, Чернівецька область

  • Третье место – ФОТОМЕТРИЧНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ НЕВИВЧЕНОЇ РАНІШЕ ПУЛЬСУЮЧОЇ ЗМІННОЇ ЗОРІ

    Довженко Анна Денисівна, Одеська спеціалізована школа №117, Одеська область

  • Третье место – МОДЕЛЮВАННЯ РУХУ ТІЛ У НЕОДНОРІДНОМУ ГРАВІТАЦІЙНОМУ ПОЛІ

    Ніколаєва Єлизавета Олегівна, Херсонська спеціалізована школа I-III ступенів №30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу і англійської мови, Херсонська область

  • Третье место – МИСЛИВЕЦЬ ЗА ЗВУКОМ

    Гавриш Олексій Вікторович, Київський природничо-науковий ліцей №145, Місто Київ

  • Четверте місце – МОДЕЛЮВАННЯ ВОДНОГО ШЛЕЙФУ ГОНОЧНОГО БОЛІДУ

    Лісничук Валерій Валерійович, Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті, Херсонська область

  • Четверте місце – МАГНІТНИЙ ПОРШЕНЬ

    М'яновський Віталій Валерійович, Київська інженерна гімназія, Місто Київ

  • Четверте місце – СПІРАЛЬНІ ГАЛАКТИКИ ТА ЗОЛОТА СПІРАЛЬ ФІБОНАЧЧІ

    Опря Єлизавета Дмитрівна, Одеська спеціалізована школа № 117, Одеська область

  • Четверте місце – ДОСЛІДЖЕННЯ КІНЕМАТИКИ РОЗШИРЕННЯ ЗАЛИШКІВ НАДНОВИХ ЗІР

    Смиренський Артем Дмитрович, Рішельєвський ліцей, Одеська область

В категории “Энергетика”:

  • Первое место – ВИСОТНА ВІТРО-СОНЯЧНА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ

    Кохтюк Денис Вікторович, НВК №157, Місто Київ
    Надикто Борис Олександрович НВК №157

  • Второе место – НАДЕФЕКТИВНЕ ВИКОРИСТАННЯ ЕНЕРГІЇ СОНЯЧНОГО СВІТЛА НА ОСНОВІ ДВИГУНА СТІРЛІНГА

    Дирів Олександр Олегович, ліцей №142, Місто Київ

  • Второе место – ЕНЕРГООЩАДНА ЕКСПЛУАТАЦІЯ КОМУНАЛЬНИХ МЕРЕЖ

    Іващишин Ярина Андріївна, Львівський технологічний ліцей, Львівська область

  • Третье место – БЛИСКАВКА - ДЖЕРЕЛО ЕНЕРГІЇ ДЛЯ НАГРІВУ ВОДИ

    Михайліченко Віталій Віталійович, Тернопільське обласне комунальне територіальне відділення МАН України, Тернопільська область

  • Третье место – ПРИСТРІЙ ДЛЯ ОРІЄНТУВАННЯ ФОТОЕЛЕКТРИЧНОЇ ПАНЕЛІ ДО СОНЦЯ ЗА ДОПОМОГОЮ БІМЕТАЛЕВОЇ ПЛАСТИНИ

    Лазарова Софія Геннадіївна, Політехнічний ліцей НТУУ «КПІ» м. Києва; КПНЗ "Київська Мала академія", Місто Київ

  • Третье место – ВІБРАЦІЯ ЯК ДЖЕРЕЛО ЕЛЕКТРИЧНОГО СТРУМУ

    Благий Дмитро Гел'єнович, Кіровоградський обласний навчально-виховний комплекс (гімназія-інтернат - школа мистецтв) м. Олександрія, Кіровоградська область
    Артеменко Артем Валерійович Кіровоградський обласний навчально-виховний комплекс (гімназія-інтернат - школа мистецтв) м. Олександрія

  • Третье место – РЕАЛІЗАЦІЯ КЕРУВАННЯ СИСТЕМОЮ ОСВІТЛЕННЯ МІСТА ЧЕРЕЗ ОДНОФАЗНУ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖУ В МЕЖАХ КОНЦЕПЦІЇ «РОЗУМНЕ МІСТО»

    Чугай Ярослав Вікторович, Гімназія №9 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області, Кіровоградська область

  • СОНЯЧНИЙ КОЛЕКТОР "SUNLIGHT"

    Перелигіна Софія Олександрівна, комунальна організація "Шосткинський навчально-виховний комплекс: спеціалізована школа І-ІІ ступенів-ліцей Шосткинської міської ради Сумської області", Сумська область

  • ГЕНЕРАТОРИ НА ОРЦ (ОРГАНІЧНОМУ ЦИКЛІ РЕНКІНА)

    Щока Назар Валерійович, Кіровоградський облкомплекс (гімназія-інтернат-школа мистецтв) м. Олександрія, Кіровоградська область

  • ВЕЛОСИПЕДНИЙ АВТОНОМНИЙ ЗАРЯДНИЙ ПРИСТРІЙ

    Сачок Володимир Дмитрович, Природничо-науковий ліцей №145, Місто Київ
    Сачок Ігор Дмитрович Природничо-науковий ліцей №145

  • ВИДОБУВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ З АТМОСФЕРИ

    Чесницький Данило Олександрович, Навчально-виховний комплекс "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа", Кіровоградська область

  • ЕНЕРГО-РЕСУСОЗБЕІГАЮЧА ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОБНИЦТВА ОРГАНІЧНИХ ДОБРИВ

    Кирченко Євгеній Євгенійович, Кам'янська загально освітня спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2 Кам'янської райнонної ради Черкаської області, Черкаська область

К участию в суперфинале Intel ISEF 2017 рекомендованы следующие проекты:

  • РОЗРОБКА СИСТЕМИ ВІДСТЕЖЕННЯ БПЛА

    Шумаков Максим Геннадійович, Волинська обласна Мала академія наук, Волинська область

  • ВИКОРИСТАННЯ АЛЬТЕРНАТИВНОГО ДЖЕРЕЛА ЕНЕРГІЇ З НОВОЮ СИСТЕМОЮ ЙОГО ОХОЛОДЖЕННЯ В НАПІВПРИЧЕПАХ-РЕФРИЖЕРАТОРАХ

    Анцибор Вячеслав Євгенович, Політехнічний ліцей НТУУ «КПІ» м. Києва; КПНЗ "Київська Мала академія наук учнівської молоді"

  • QUANTUMHUB

    Корешков Михайло Олександрович, Політехнічний ліцей НТУУ “КПІ” м. Києва
    Жуковський Ігор Андрійович Політехнічний ліцей НТУУ “КПІ” м. Києва

  • Первое место – ШИФРУВАННЯ ДАНИХ ЗА ДОПОМОГОЮ ДІОФАНТОВИХ РІВНЯНЬ

    Супрун Юлія Олександрівна, комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №10 ім. Героя Радянського Союзу О. А. Бутка, м. Суми, Сумської обл., Сумська область

  • РЕАЛІЗАЦІЯ ВЕЙВЛЕТ-АНАЛІЗУ В СЕРЕДОВИЩІ MATHCAD 15 ДЛЯ ВІБРОАКУСТИЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ

    Войтко Анатолій Сергійович, Політехнічний ліцей НТУУ «КПІ» м. Києва; КПНЗ "Київська Мала академія наук учнівської молоді"

  • ІНТЕРАКТИВНА СИСТЕМА МОНІТОРИНГУ ЯКОСТІ ПОВІТРЯ НА БАЗІ КОНТРОЛЕРА NODEMCU

    Агванян Артем Робертович, Маріупольський технічний ліцей, Донецька область

  • КОСМІЧНИЙ ПАРУС

    Качур Артур Віталійович, Чернівецька гімназія №5, Чернівецька область

  • ДОСЛІДЖЕННЯ НОВОЇ ЕКСЦЕНТРИЧНОЇ ЗОРЯНОЇ СИСТЕМИ

    Дмитрієв Дмитро Андрійович, Одеська Спеціалізована Школа № 117, Одеська область