Intel Intel
Проекти 2017

Список проектов очного этапа конкурса Intel Эко Украина 2017

г.Киев

1. "Клонова селекція представникa роду Begonia, B. Corallina L. "; Чебуніна Елизавета Дмитрівна, учениця 11 класу Спеціалізованої школи I-III ступенів №98 з поглибленним вивченням англійської мови Дніпровського району м. Києва.

2. "Отримання гемопоетичних стовбурових клітин пуповинної крові: ефективність, якість, безпека"; Войтенко Богдан Сергійович, учень 11 класу Фінансово-правового ліцею м. Києва.

3. "Ефект Плацебо Синдрому Піка (спотворення смаку). Вплив ментолу, як інгібітора 5_НТ3 серотонинових рецепторів на харчову поведінку щурів. "; Самар Олександра Юріївна, учениця 11 класу Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О. О. Богомольця м. Києва.

4. "Алелопатичний вплив ефірних олій на ріст рослин Solanum lycopersicum"; Заплатніков Ярослав Сергійович, вихованець Київського Палацу дітей та юнацтва.

5. "Особливості калусогенезу в культурі in vitro рослин бамії Аbelmoschus esculentus"; Ісакова Лада Глібівна, вихованка Київського Палацу дітей та юнацтва.

6. "Agrobacterium rhizogenes – опосередована трансформація рослин Dianthus caryophyllus L."; Магдисюк Михайло Володимирович, вихованець Київського Палацу дітей та юнацтва.

7. "Акваекодім"; командний проект: Красновський Андрій Дмитрович, вихованець Київського природничо-наукового ліцею №145; Афонін Олександр Андрійович, учень 9 класу КПНЛ #145; Івахненков Дмитро Сергійович, учень 9 класу КПНЛ #145.

8. "Технологія очищення повітря приміщень від радіоактивного радону та його дочірніх продуктів розпаду"; командний проект: Фільцев Ігор Миколайович, учень 10 класу Гімназії №109 ім. Т. Г. Шевченка м. Києва; Житник Дмитро Олександрович, учень 11 класу Київський Природничо-науковий ліцей №145.

9. "Пристрій для допомоги знаходження людей після сходження лавини та інформаційного супроводу по-шуково-рятувальної команди"; командний проект: Мартин Кирило Павлович, учениця 11 класу Спеціалізованої школи №304 м. Києва; Концеба Вадим Костянтинович, учень 11 класу Спеціалізована школа №304.

10. "Розробка способу ранньої діагностики лейкемії і критеріїв оцінки ефективності результатів її лікування"; Бутенко Евген Сергійович, учень 11 класу Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №9 м. Києва.

11. "Наслідки рослинно-медикаментозної конкуренціі в медичній практиці"; Острогляд Тимофій Володимирович, учень 10 класу Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О. О. Богомольця м. Києва.

12. "Моделювання зміни ареалів видів алювіальних лісів та сучасне поширення їх угруповань за допомогою фітоіндикаційних моделей мікроклімату"; Максименко Ілля Юрійович, вихованець Київського Палацу дітей та юнацтва.

13. "Використання біоелектричної імплантованої системи по типу зворотнього зв'язку при однобічному ураженні лицевого нерва"; Моісеєва Богдана Олегівна, учениця 10 класу Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О. О. Богомольця м. Києва.

14. "Детекція генетично модифікованої сировини у харчових продуктах"; Тягунова Тетяна Вікторівна, вихованка Київського Палацу дітей та юнацтва.

15. "Адсорбент для нафти та нафтопродуктів у середовищі води та підвищеної вологості на основі гідрофобізованого перліту"; ІванченкоМикола Володимирович, учень 11 класу Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №225 м. Києва.

16. "Моделювання процесу кристалоутворення солей з розчинів (на прикладі алюмокалієвих галунів) та виготовлення нешкідливих антиперспірантів на їх основі"; Будніченко Ірина Едуардівна, учениця 11 класу Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №256 м. Києва.

17. "Синтез нових лікарських засобів на основі каркасних сполук"; Верховецька Вікторія Вікторівна, учениця 11 класу Гімназії міжнародних відносин №323 м. Києва.

18. "Полімеразна ланцюгова реакція як один з основних методів дослідження нуклеїнових кислот"; Дибкова Катерина Михайлівна, учениця 10 класу Гімназії №34 "Либідь" імені В. Максименка м. Києва.

Винницкая область

19. "Регуляція співвідношення статей механізмом негативного зворотнього зв'язку у риб на прикладі Pоecilia reticulata"; Гончар Наталія Олександрівна, учениця 11 класу Комунального закладу "Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа I-IIIст. - гімназія №6 Вінницької міської ради".

20. "Віртуальний екологічний паспорт школи"; Нечипорук Микола Леонідович, учень 11 класу Комунального закладу "Навчальновиховний комплекс: загальноосвітня школа I-IIIст. - гімназія №6 Вінницької міської ради".

21. "Перспективи використання вищих водних рослин у захисті прісних водойм від забруднення на прикладі річки Сіб"; Алєксєєва Діана Олегівна, учениця 10 класу Навчально-виховного комплексу: Гайсинська СЗШ - інтернат І-ІІІ ст. - гімназія.

Волынская область

22. "Фітосозолічна оцінка псамофільних комплексів борідника паросткового в Маневицькому районі Волинської області"; Коломиєць Уляна Любомирівна, учениця 10 класу Луцької гімназії №21 шмені Михайла Кравчука.

23. "Вплив екологічно-безпечного добрива на основі ставкового мулу на ріст і розвиток вівса"; Євдокімова Вероніка Валентинівна, учениця 9 класу Комунального закладу "Луцький навчально-виховний комплекс №9 Луцької міської ради".

24. "Вплив екскреторних фітонцидів плодових рослин на життєдіяльність мікроорганізмів Bacillus subtilis"; Гайворонська Аліна Павлівна,вихованка Ківерцівського районного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.

25. "Продуктивність гібридів томатів при вирощуванні в весняних плівкових теплицях"; Коржик Юлія Олегівна, учениця 10 класу Комунального закладу "Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №7-природничий ліцей Луцької міської ради Волинської області".

26. "Динаміка змін хмарного покриву в умовах сучасного клімату (на прикладі м. Луцька)"; Галалюк Владислава Іванівна, учениця 10 класу Рокинівського навчально-виховного комплексу.

27. "Вплив тривожності на формування суїцидальної поведінки у підлітковому віці"; Савонюк Анастасія Олегівна, учениця 9 класу Комунального закладу "Луцький навчально-виховний комплекс №9 Луцької міської ради".

28. "Вплив тривожності підлітків на сприйняття коротких проміжків часу"; Собковська Тетяна Вікторівна, учениця 10 класу Комунального закладу "Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №7-природничий ліцей Луцької міської ради Волинської області".

29. "Біоіндикація забруднення міської екосистеми за комплексом морфологічних та анатомічних ознак Pinus sylvestris L."; Тимчій Анна Олегівна, учениця 10 класу Луцького навчально-виховного комплексу №9 Луцької міської ради.

30. "Екологічні аспекти використання відходів деревини (тирси)"; Пилипюк Оксана Олександрівна, учениця 11 класу ВолодимирВолинської гімназії ім.О.Цинкаловського.

31. "Підвищення харчової цінності соняшникової олії шляхом купажування з олією льону та риб’ячим жиром"; Деркач Богдан Миколайович, учень 10 класу Комунального закладу "Луцький навчально-виховний комплекс №9 Луцької міської ради".

Днепропетровская область

32. "Стимуляція росту рослин за допомогою електричного поля"; Синиця Олександр Геннадійович, учень 11 класу Криворізької ЗОШ I-III ступенів №126.

33. "Порівняльний аналіз угруповань ґрунтової мезофауни при застосуванні інтенсивної та органічної технологій землеробства"; Крутоус Антон Юрійович, вихованець Комунального закладу "Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді" Дніпровського району.

34. "Воронові птахи в селітебній зоні м. Кривий Ріг"; Флягін Ярослав Максимович, учень 11 класу Криворізької ЗОШ I-III ступенів №126.

35. "Іонізуюче випромінювання радону і його вплив на організм людини"; Баклицький Денис Леонідович, учень 11 класу Криворізької ЗОШ IIII ступенів №126.

36. "Дослідження біологічного методу утилізації пінополістиролу"; Борис Аліна Михайлівна, учениця 10 класу Криворізького ЦентральноМіського ліцею.

37. "Розробка матеріалів триботехнічного призначення для машин і механізмів з високим рівнем екологічної безпеки"; Клименко Сергій Сергійович, вихованець Комунального закладу "Центр екологонатуралістичної творчості учнівської молоді" Дніпровського району.

38. "Розробка рекомендацій з удосконалення системи екологічної безпеки експлуатації захисної обоонки атомної електростанції"; Ус Ганна Олександрівна, вихованка Комунального закладу "Дитячий екологічний центр" Кам'янської міської ради.

39. "Географічний аналіз перспектив та загроз побудови гідроакумулюючої системи в пустелі Атакама"; Мамедова Земфіра Вугарівна, учениця 10 класу Комунального закладу освіти "СЗШ №3 з профільними класами імені М.Островського" м. Жовті Води.

40. "Вплив антибіотичних препаратів з різним механізмом дії на розвиток продуцентів Біоспорину"; Криворучко Єлизавета Євгеніївна, вихованка Комунального закладу "Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді" Дніпровського району.

41. "Вплив феномену селфі на самооцінку підлітків"; Ісаєва Анна Юріївна, учениця 11 класу Криворізької педагогічної гімназії.

42. "Вплив якісного складу палива на основі біоетанолу на навколишнє середовище"; Топал Олексій Русланович, вихованець Комунального закладу "Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді" Дніпровського району.

43. "Використання традиційних та альтернативних коагулянтів при очистці води"; Коврова Вікторія Олександрівна, учениця 11 класу Комунального закладу освіти "Фінансово-економічний ліцей" Дніпропетровської міської ради.

44. "Удосконалення процесу розбудови природно заповідного фонду на прикладі природного заповідника «Дніпровсько-Орільський» з використанням геоінформаційних технологій"; Губа Олександр Олександрович, вихованець Комунального закладу "Дитячий екологічний центр" Кам'янської міської ради.

45. "Біотестування як елемент моніторингу екологічної безпеки"; Олефір Ярослав Сергійович, учень 9 класу Криворізької ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 з поглибленим вивченням біології.

46. "Синтез Ni-Ti молибдатных слоистых двойных гидроксидов для электрокаталитического глубокого окисления формальдегида в сточных водах "; командний проект: Полохов Данило Олександрович, учень 10 класу Комунального закладу освіти "Хіміко-екологічний ліцей" м. Дніпро; Полохов Давид Олександрович, учень 10 класу Хіміко-екологічний ліцей.

47. "Гніздорозміщення сороки звичайної (Pica pica L.) в місті Кривий Ріг"; Адамян Діана Артурівна, учениця 11 класу Криворізької ЗОШ I-III ступенів №126.

48. "Фітоіндикація урбоекосистем міста Кривий Ріг"; Хітрак Вікторія Віталіївна, учениця 11 класу Криворізької ЗОШ I-III ступенів №126.

49. "Еколого - біологічна оцінка різних способів очистки води"; Купріянов Максим Валентинович, учень 11 класу Криворізької ЗОШ I-III ступенів №126.

50. "Виробництво біологічного газу з відходів сільського господарства та органічного сміття"; Печенюк Костянтин Віталійович, учень 11 класу Комунального закладу освіти "Навчально-виховне об'єднання №28" м. Дніпро.

51. "Розробка технології одержання глазурованої стеатитової кераміки методом напівсухого пресування"; Кравченко Богдан Вікторович, учень 11 класу Комунального закладу освіти "Фінансово-економічний ліцей" Дніпропетровської міської ради.

52. "Приготування квасного напою з додаванням ферментованої молочної сироватки"; Пелих Анастасія Сергіївна, учениця 11 класу Спеціалізованої школи з поглибленим вивченням іноземних мов I ступеня – гімназія №11 Кам’янської міської ради.

53. "Штучні ліпідні мембрани як носії ліків для боротьби з мікозами"; Грушко Валентин Олександрович, вихованець Комунального позашкільного навчального закладу "Мала академія наук учнівської молоді".

54. "Механохимический твёрдофазный синтез электрохимически активных гидроксидов Ni, Ni-Al и Ni-Co"; командний проект: Коваленко Ксенія Вадимівна, учениця 9 класу Комунального навчального закладу "Хіміко-екологічний ліцей" Дніпропетровської міської ради; Самсонов Ілля Васильович, учень 10 класу КНЗ Хімікоекологічний ліцей.

55. "Біслойне електрохромне покриття як елемент гнучких розумних вікон"; Додон Дар'я Сергіївна, учениця 9 класу Комунального закладу освіти "Хіміко-екологічний ліцей" м. Дніпро.

56. "Реакційна здатність та молекулярний докінг похідних фталевої кислоти"; Озерний Данііл Дмитрович, учень 10 класу Комунального закладу "Спеціалізований навчальний заклад з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня - колегіуму №16" Кам'янської міської ради.

57. "Методи модифікації поверхні пенонікеля для використання у суперконденсаторах"; Чабанок Олександр Олександрович, учень 10 класу Комунального закладу освіти "Хіміко-екологічний ліцей" м. Дніпро.

58. "Визначення свинцю у рослинах за допомогою спектрального і мікрохімічного аналізу золи"; Коваль Сергій Дмитрович, вихованець Комунального позашкільного навчального закладу "Мала академія наук учнівської молоді".

59. "Синтез тернаного Ni-Al-Co гидроксида для использования в суперконденсаторах"; командний проект: Верета Катерина Валеріївна, учениця 9 класу Комунального закладу освіти "Хімікоекологічний ліцей" м. Дніпро; Погорєлова Софія Костянтинівна, вихованка КЗ "Обласний еколого-натуралістичний центр" Дніпропетровської обласної ради.

Донецька область

60. "Вивчення впливу гіберелінів на процеси життєдіяльності винограду при використанні авторської методики обробки рослин."; Тимченко Владислав Сергійович, учень 11 класу Красноармійського міського ліцею "Надія".

61. "Морфологічні ознаки гороху, які впливають на його стійкість до вилягання"; Безугла Марія Іванівна, учениця 11 класу Красноармійського міського ліцею "Надія".

62. "Новий комплексний підхід до діагностики СНІДу та лікування супутних хвороб у FIV-інфікованих Felis sіlvestris catus"; Коржов Тимофій Олександрович, учень 11 класу Комунального закладу "Маріупольський технічний ліцей" Маріупольської міської ради.

63. "Intelligent boiler in each house"; Стрельбицький Кирило Євгенович, учень 9 класу Маріупольського навчально-виховного комплексу "Гімназія-школа №27".

64. «Banana filter" для очищення забрудненної води"; командний проект: Чура Аліна Станіславівна, учениця 9 класу Навчально-виховногокомплексу №1 м. Покровська; Гладкий Роман Романович, учень 9 класу навчально - виховний комплекс №1 м. Покровська.

65. "Новий метод біогенної утилізації HDPE"; Малкіна Катерина Олександрівна, учениця 10 класу Комунального закладу "Маріупольський технічний ліцей" Маріупольської міської ради.

66. "Біогенний термогенез як низьковитратний спосіб отримання теплової енергії"; Удовенко Юлія Русланівна, учениця 11 класу Комунального закладу "Маріупольський технічний ліцей" Маріупольської міської ради.

67. "Очищення стічної води за допомогою контрвихрьових аераторів "; Ковальов Дмитро Володимирович, студент групи ЗВ-2-16 Міжрегіонального вищого професійного будівельного училища м.Краматорська.

68. "Взаємозв'язок дерматогліфічних візерунків на пальцях з типом темпераменту ліцеїста і професійної схильністю"; Романюк Єлизавета Василівна, учениця 11 класу Красноармійського міського ліцею "Надія".

69. "Особливості діагностики і цитологічні характеристики нових підтипів меланоми"; Харасахал Ольга Миколаївна, учениця 9 класу Комунального закладу "Маріупольський технічний ліцей" Маріупольської міської ради.

70. "Вивчення впливу гендерного фактору на структуру агресії старших підлітків "; Лапаєва Анастасія Олександрівна, учениця 10 класу Маріупольського навчально-виховного комплексу "Ліцей-школа №14".

71. "Дослідження особливостей ціннісних орієнтацій старших підлітків"; Ярова Анна Сергіївна, учениця 10 класу Маріупольського навчальновиховного комплексу "Ліцей-школа №14".

72. "Дослідження пробіотичних властивостей ксилотрофних базидіоміцетів паркової зони околиць міста Покровська"; Калмикова Аліна Дмитрівна, учениця 11 класу Красноармійського міського ліцею "Надія".

73. "Аналіз механізму самоочищення системи водойм міста Покровська"; Фафурдінова Ірина Михайлівна, учениця 11 класу Красноармійського міського ліцею "Надія".

74. "Система контролю об`єму рідини для резервуарів "; Циганков Андрій Олександрович, студент групи ПЦБ-14 Міжрегіонального вищого професійного будівельного училища м.Краматорська.

75. "Новий екологічно безпечний метод підвищення життєвих показників рослин родини Gramineae"; Паша Юрій Анатолійович, учень 11 класуКомунального закладу "Маріупольський технічний ліцей" Маріупольської міської ради.

76. "Отримання води із вологи повітря"; Вишневий Андрій Вікторович, студент групи ПЦБ-14 Міжрегіонального вищого професійного будівельного училища м.Краматорська.

Житомирская область

77. "Способи розмноження сортових фіалок"; Внук Богдана Олександрівна, учениця 8 класу Новогуйвинської гімназії.

78. "Використання олігохети Chaetogaster limnaei (Annelida, Naididae) у біологічному методі боротьби із парамфістоматидозом"; Кузнєцова Яна Валеріївна, учениця 11 класу ЗОШ I-III ступенів №8 м. Житомира.

79. "Вітряк для опадів"; Ракушев Дмитро Михайлович, вихованець Житомирського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

80. "Тирса-добра утеплювальна речовина"; Ніколаєнко Анна Юріївна, вихованка Житомирського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

81. "Торф, як альтернативне паливо"; Похильченко Катерина Олегівна, вихованка Житомирського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

82. "Природне освітлення приміщень без вікон"; Тихончик Максим Ярославович, учень 8 класу Житомирського міського центру науковотехнічної творчості учнівської молоді.

83. "Енергозберігаючий будинок з автономною електроенергією та елементами розумного будинку"; Шиш Андрій Миколайович, учень 11 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №19 м. Житомира.

84. "Стрес як чинник розвитку психосоматичних захворювань у старшому шкільному віці"; Скорик Наталія Володимирівна, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №19 м. Житомира.

85. "Міопія та спазм акомодації у підлітків: причини та профілактика"; Алексейчук Лідія Миколаївна, учениця 11 класу ЗОШ I-III ступенів №19 м. Житомира.

86. "Дослідження рівня готовності до професійного самовизначення учнів старшого шкільного віку"; Надія Мацюк Юріївна, вихованка Житомирського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

87. "Дослідження якості води на основі сприйняття рослинами"; командний проект: Корзун Аріна Олександрівна, вихованка Житомирського міського центру науково-технічної творчостіучнівської молоді; Мельник Тетяна Анатоліївна, вихованка Житомирський міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді.

Закарпатская область

88. "Геофізичні аспекти екологічного стану Закарпаття"; Вовчок Михайло Васильович, вихованець Виноградівського районного центру позашкільної роботи з дітьми, Виноградівської гімназії.

89. "Метеорологічний аспект геофізичних процесів в Закарпатському внутрішньому прогині"; Гевді Оксана Василівна, вихованка Малої академії наук Виноградівського районного центру позашкільної роботи з дітьми, Тросницької ЗОШ І-ІІ ст..

90. "Гідрогеологічний аспект геодинамічного стану Закарпаття"; Корпош Галина Анатоліївна, вихованка Виноградівського районного центру позашкільної роботи з дітьми, Фанчиківської ЗОШ І-ІІІ ст..

91. "Дослідження гідрологічного стану регіону та його звязок із екологічно небезпечними сейсмотектонічними явищами"; Маркусь Василь Васильович, вихованець Малої академії наук Виноградівського районного центру позашкільної роботи з дітьми.

92. "Сейсмотектонічні процеси в Закарпатському внутрішньому прогині та екологічний стан"; Гевді Василь Васильович, вихованець Малої академії наук Виноградівського районного центру позашкільної роботи з дітьми.

93. "Геодинамічний стан Закарпатського внутрішнього прогину та його звязок із варіаціями параметрів геофізичних полів"; Пилип Лідія Миколаївна, вихованка Малої академії наук Виноградівського районного центру позашкільної роботи з дітьми, Виноградівської гімназії.

94. "Сейсмічність Карпато-Балканського регіону: вплив гідрогеологічних та астрофізичних факторів"; Юра Маріанна Вікторівна, вихованка Малої академії наук Виноградівського районного центру позашкільної роботи з дітьми.

95. "Дослідження впливу електромагнітного випромінювання мобільного телефону на живі організми"; Фречка Валентин Михайлович, учень 10 класу Сокирницької ЗОШ I-III ступенів з поглибленим вивченням французької мови Хустського району.

Запорожская область

96. "Експресна біосенсорна діагностика конкретних алергічних станів"; Чуб Олександр Дмитрович, учень 10 класу Запорізької спеціалізованої школи фізичної культури І-ІІІ ступенів №18. Івано-Франківська область

97. "Перетворення потенційної енергії води в електричну під час її споживання користувачами централізованого водопостачання"; Капустяк Христина Богданівна, учениця 10 класу Галицької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Галицької районної ради.

98. "Як зменшити собівартість води для побутових потреб населення в умовах сучасної економічної нестабільності"; Мосяк Василь Тарасович, учень 10 класу Галицької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Галицької районної ради.

99. "Використання енергії вітру на очисних спорудах"; командний проект: Яценович Інна Володимирівна, учениця 9 класу Галицької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Галицької районної ради; Хрептик Юлія Миколаївна, учениця 9 класу Галицька ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Галицької районної ради.

100. "Додаткове джерело електроенергії на очисних спорудах"; Криса Віталія Мар'янівна, вихованка Івано-Франківського обласного відділення МАН України.

101. "Гідравлічний колун для заготівлі твердого палива"; Мартинюк Діана Тарасівна, вихованка гуртка технологічне обладнання і технології Івано-Франківського обласного відділення МАН України.

Киевская область

102. "Вирощування сорго цукрового для виробництва біопалива"; Кузякіна Вікторія Романівна, вихованка Комунального закладу "Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».

103. "Цвілеві гриби як продуценти крохмальдеградуючих ферментів"; Алтуніна Дарина Данилівна, учениця 11 класу Ірпінської ЗОШ І-ІІІ ст №5 Ірпінської міської ради.

104. "Не Ньютонівська рідина, одержання та властивості."; Ігнатенко Дар'я Романівна, учениця 11 класу Ірпінського навчально-виховного об'єднання "Освіта".

105. "Екологічний стан заплави річки Протока"; Пелих Вікторія Миколаївна, учениця 9 класу Білоцерківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №17.106. "Іммобілізація уреази на кремнеземних носіях"; Гнатюк Тетяна Вікторівна, вихованка Ірпінського еколого-технічного центру Ірпінської міської ради.

Луганская область

107. "Шляхи щодо вирішення проблеми промислового забруднення довкілля Луганщини"; Гонтаренко Ірина Олександрівна, вихованка Лисичанського центру позашкільної роботи зі школярами та молоддю Лисичанської міської ради.

108. "Сонце на службі людства "; командний проект: Гриньов Іоанн Віталійович, студент III курсу Вищого професійного училища №92 м. Сєвєродонецька; Шорохов Володимир Михайлович, студент 3 курс курсу ВПУ №92 м. Сєвєродонецька.

109. "Дослідження по використанню відходів Рубіжанського картоннотарного комбінату для виробництва паливних брикетів"; Зінченко Валерія Вікторівна, учениця 10 класу Комунального навчальновиховного комплексу "Рубіжанський ліцей" Рубіжанської міської ради.

110. "Використання дражування насіння рослин для біологічного етапу рекультівації відвалів шахт"; командний проект: Цимбалюк Павло Юрійович, вихованець Рубіжанського політехнічного коледжу імені О.Є. Порай-Кошиці Луганського національного університету імені Тараса Шевченка; Бороденко Марія Костянтинівна, учениця 11 класу Комунальний навчально-виховний комплекс "Рубіжанський ліцей" Рубіжанської міської ради Луганської області.

Львовская область

111. "Характеристика осінньої міграції побережника чорногрудого Calidris alpina в орнітологічному заказнику "Чолгинський»; Вус Галина Ігорівна, учениця 11 класу Новояворівського навчально-виховного комплексу "ЗОШ II ступеня — ліцей".

112. "Склад і функціональна роль компонентів біотиакваріумного фільтра"; Бучко Тарас Володимирович, вихованець Львівської обласної Малої академії наук.

113. "Нова форма теплоприймача у плоскому сонячному колекторі"; Костів Анастасія Орестівна, учениця 10 класу Львівської академічної гімназії.

114. "Адаптивна віконна система "; Савченко Вікторія Олександрівна, учениця 9 класу Львівського технологічного ліцею.115. "Автоматичний дозатор-оптимізатор синтетичних миючих засобів"; Лівочка Анастасія Павлівна, учениця 11 класу Львівського технологічного ліцею.

116. "Пристрій для поливу рослин у відкритих грунтах"; Хацко Марія Степанівна, учениця 10 класу Львівського технологічного ліцею.

117. "Ціпок для інвалідів "; Котюк Володимир Ростиславович, учень 11 класу Львівського технологічного ліцею.

118. "Спосіб захисту ґрунтових вод від забруднень сміттєзвалищами"; Іващишин Ярина Андріївна, учениця 9 класу Львівського технологічного ліцею.

119. "Методика зменшення викидів в атмосферу сміттєспалювальними засобами"; Чемерис Маргарита Володимирівна, учениця 9 класу Львівського технологічного ліцею.

Николаевская область

120. "Порівняння екологічного стану повітря с. Дмитрівка та с. Іванівка методом ліхоіндикації"; Кухар Анастасія Степанівна, учениця 10 класу Іванівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені І.Рачкова Куцурубської сільської ради.

121. "Дослідження стану забрудненості прибережної зони Дніпробузького лиману твердими побутовими відходами"; Торбенко Анастасія Сергіївна, учениця 8 класу Іванівської ЗОШ І-ІІІ ступеів імені І.Рачкова Куцурубської сільської ради.

Одесская область

122. "Біотехнологія:використання культури in vitro у виноградарстві"; Клачун Анастасія Анатоліївна, учениця 11 класу Таїровської ЗОШ ІІІІ ступенів.

123. "Генетична характеристика та вивчення проявів патогенності штамів Erwinia carotovora"; Чорна Валерія Володимирівна, учениця 10 класу Іллічівської гімназії №1 Чорноморської міської ради.

124. "Створення експериментальної модельної системи для пошуку бактерій антагоністів"; Пономарьов Володимир Олександрович, учень 8 класу Іллічівської гімназії №1 Чорноморської міської ради.

125. "Морфобіологічні особливості рослин м'якої пшениці та її видівспівродичів"; Заболотній Андрій Павлович, учень 11 класу Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Кілійської районної ради.

126. "Флуктуюча асиметрія листових пластинок клену гостролистого (Acer platanoides l.) як інтегральна експрес-оцінка якості навколишнього середовища існування живих організмів в південно-західній частиніміста Одеси. "; Якупова Марiя Маратiвна, вихованка Одеського обласного гуманiтарного центру позашкiльноi освiти та виховання.

127. "Екологічний захист томатів від хвороб в Одеській області"; Мухіна Наталія Валеріївна, учениця 10 класу Одеського ліцею «Приморський».

128. "Вплив Bacullus megateriumОНУ 500 на формування паростків огірків"; Радченко Богдан Сергійович, учень 8 класу НТУ гімназії №1 м.Чорноморська.

129. "Вирішення проблеми утилізації опалого листя, шляхом створення підприємства з видобутку целюлози та виробництва теплоізоляційних матеріалів"; Сєранова Альона Володимирівна, учениця 10 класу Навчально-виховного комплексу "Балтська загальноосвітня школа ІІІІ ступенів №3-колегіум".

130. "Скрінінг активних антагоністів проти фітопатогенних бактерій"; Федорова Юлія Михайлівна, вихованка Національного університету "Одеська морська академія".

131. "Проект вирішення проблеми безпритульних тварин у міському середовищі (на прикладі м. Чорноморська)"; Чорна Вікторія Володимирівна, учениця 10 класу Іллічівської гімназії №1 Чорноморської міської ради.

132. "Екологічний стан Сухого лиману: історія, сьогодення та перспективи"; Бондаренко Назар Ігорович, учень 10 класу Таїровської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

133. "Використання рослинних тест- систем для оцінки техногенно забруднених грунтів"; Камбур Катерина Андріанівна, учениця 10 класу Арцизької ЗОШ I-III ступенів №5 Арцизької районної ради.

Полтавская область

134. "Вивчення популяції лелеки білого в східній частині Миргородського району"; Радченко Іван Віталійович, учень 10 класу Великосорочинської ЗОШ I-III ступенів Миргородської районної ради.

135. "Використання технологій органічного землеробства для підвищення урожайності картоплі в умовах Миргородського району"; Клепач Олексій Вікторович, вихованець Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді м. Миргород.

136. "Геологія і гемологічна оцінка джеспілітів Кременчуцького залізорудного району"; Лавдир Анастасія Михайлівна, учениця 9 класу Спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І. Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради.137. "Чи безпечні для людини синтетичні миючі засоби?"; Гордієнко Олександр Валерійович, учень 11 класу Козельщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Козельщинської районної ради.

138. "Вплив розвитку префронтальної кори головного мозку на розвиток соціального інтелекту у підлітків "; Солодков Денис Євгенович, учень 11 класу Кременчуцького ліцею інформаційних технологій №30 ім. Н.М. Шевченко.

139. "Використання натрію саліцилату як інгібітора синтезу простагландинів Е2 з метою каталізації базальної секреції інсуліну"; командний проект: Дуброва Євгенія Олександрівна, учениця 10 класу Полтавської обласної гімназії-інтернату імені А.С.Макаренка; Новосьолова Тетяна Сергіївна, учениця 10 класу Полтавська обласна гімназія-інтернат імені А.С.Макаренка.

140. "Біоіндикація чистоти води в річці Хорол у районі міста Миргорода за макрофітами"; Ксьонз Владислава Романівна, вихованка Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді м. Миргород.

Ровенская область

141. "Старі дерева нашого міста (Інвентаризіція, оцінка життєвого стану вікових дерев на території м. Рівного та заходи щодо їх збереження)"; Маслянчук Софія Миколаївна, вихованка Рівненського міського Палацу дітей та молоді, екологічного центру.

142. "Закинуті сільськогосподарські угіддя в околицях м. Рівного як джерела біологічного забруднення середовища"; Легка Тетяна Володимирівна, вихованка Рівненського міського Палацу дітей тамолоді, екологічного центру.

Сумская область

143. "Сонячний колектор "Sunlight»; Перелигіна Софія Олександрівна, учениця 10 класу Комунальної організації "Шосткинський Навчально-Виховний Комплекс: спеціалізована школа І-ІІ ступенівліцей Шосткинської міської ради Сумської області".

144. "Зозулинцеві рослини – як індикатори локальних змін клімату в оселищах на об’єктах Смарагдової мережі"; Перепеча Ангеліна Анатоліївна, вихованка Роменської міської Малої академії наук учнівської молоді, Роменської ЗОШ I-III ст. №5.

145. "Цілющі джерела Глухівщини"; Шеремет Вікторія Вікторівна, студентка II курсу Вищого комунального навчального закладу Сумської обласної ради «Путивльський педагогічний коледж імені С.В. Руднєва».146. "Залежність забрудненості та кислотності грунту від інтенсивності руху автотранспорту у місті Суми "; Заболотна Віра Костянтинівна, учениця 11 класу Комунальної установи Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №10 ім. Героя Радянського Союзу О.А.Бутка.

147. "Дослідження фізико-хімічних властивостей та токсичного впливу пральних порошків на гідробіонтів"; Петленко Оксана Олександрівна, учениця 10 класу Комунальної установи Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №10 ім. Героя Радянського Союзу О.А.Бутка.

148. "Утилізація та переробка відходів на території міста Суми"; Попова Аліна Андріївна, учениця 9 класу Комунальної установи Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №10 ім. Героя Радянського Союзу О.А.Бутка.

Харьковская область

149. "Розповсюдження золотушника канадського на території Новобаварського району м. Харкова."; Педченко Валерія Євгенівна, учениця 9 класу Харківської гімназії №39 Харківської міської ради.

150. "Ідентифікація генів стійкості до бурої іржі в зразках пшениці м’якої озимої української селекції з використанням ДНК-маркерів"; Кравченко Катерина Андріївна, вихованка Feldman Ecopark м. Харкова.

151. "Використання електроконтактного нагрівання в процесі комбінованого запікання харчових напівфабрикатів"; Михайлов Богдан Валерійович, учень 10 класу Харківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 Харківської міської ради.

152. "Особливості біоелектричної активності головного мозку та методи профілактики мігрені у старшокласників"; Кирилова Амілія Сергіївна, учениця 10 класу Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №162 Харківської міської ради.

153. "Технологічні властивості олії соняшникової високоолеїнового типу"; Михайлова Анастасія Валеріївна, учениця 10 класу Харківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 Харківської міської ради.

154. "Формування апатитоподібного шару на поверхні кальційсилікофосфатних склокристалічних матеріалів"; Бурцева Анастасія Денисівна, учениця 10 класу Харківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 Харківської міської ради.

Хмельницкая область

155. "Експериментальне дослідження впливу екстрактів різних рослин на ріст та розвиток колорадського жука"; Виноградова ІлонаМиколаївна, учениця 10 класу Славутського навчально-виховного комплексу "ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія №5".

156. "Вивчення алелопатичних властивостей водних витяжок золотушника канадського на горох, соняшник, кукурудзу та пшеницю"; Березюк Ольга Сергіївна, учениця 11 класу Нетішинської ЗОШ І-ІІ ступенів та ліцей.

157. "Пиловловлювач для захисту носової порожнини"; Давидун Вікторія Вікторівна, учениця 10 класу Красилівської ЗОШ №4 ім. П. Кізюна.

158. "Вплив меліоративних осушувальних систем на ландшафти Ганнопільського плато"; Шкляр Вадим Олегович, учень 9 класу Славутського навчально-виховного комплексу "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, ліцей "Успіх".

159. "Моделювання біохімічного впливу електронних сигарет на організм людини"; Горячок Максим Ростиславович, вихованець Хмельницького обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

160. "Перспективи використання енергетичної культури міскантус як альтернативного палива в умовах України"; Бобик Іван Олександрович, вихованець Хмельницького обласного екологонатуралістичного центру учнівської молоді.

161. "Окуляри адаптуючі око для керування автомобілем в нічний час"; командний проект: Васильчук Євген Андрійович, учень 9 класу Красилівського навчально-виховного комплексу "Гімназія та ЗОШ І ст."; Зеленюк Роксолана Володимирівна, учениця 9 класу Красилівська загально-освітня школа І-ІІІ ст. №1.

162. "Дослідження фізико-хімічних властивостей харчових пластмас"; Рокіщук Марина Василівна, учениця 10 класу Славутського навчально-виховного комплексу "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, ліцей "Успіх".

163. "Отримання моторних палив високої якості і з пониженою токсичністю за допомогою органоглин"; Собчинський Микола Костянтинович, вихованець Хмельницького обласного екологонатуралістичного центру учнівської молоді.

Черкасская область

164. "Психосоматика серцево-судинних захворювань"; Скрипнікова Наталія Анатоліївна, учениця 11 класу Черкаського фізикоматематичного ліцею.165. "Оцінка якості води у річці Гнилий Товмач"; Свиногриз Ольга Василівна, студентка I курсу Державного навчального закладу "Черкаське вище професійне училище".

166. "Вплив низьких температур на вміст вітаміну С в плодах"; Калінін Назар Ігорович, учень 11 класу Фізико-математичного ліцею Черкаського району.

Черновецкая область

167. "Можливості використання рослинних тест-систем для біоіндикації забруднених нафтопродуктами грунтів"; Тарновецька Анна Іванівна, вихованка Кіцманського районного Будинку дитячої творчості.

168. "Люмінесцентні композити нано-CdTe/KCl(KBr)"; Пиптюк Олександра Русланівна, учениця 11 класу Чернівецького ліцею №3 медичного профілю.