Intel Intel
Призеры 2017

Призеры Конкурса «Intel Эко Украина 2017», национального этапа международного конкурса творческих работ учащейся молодежи Intel ISEF.

I. В соответствии с Международным Положение о конкурсе Intel ISEF, по результатам суперфинала и согласно решению научного жюри конкурса "Intel Эко Украина 2017", предоставить возможность представлять Украину на Международном научно-техническом конкурсе Intel ISEF 2017, который состоится с 14 по 19 мая 2017 в м. Лос-Анджелес (штат Калифорния, США), следующим победителям Всеукраинского конкурса "Intel Эко Украина 2017"

1. Коваленко Ксенія Вадимівна, учениця 10 класу, Комунального закладу освіти "Хіміко-екологічний ліцей" м. Дніпро та Самсонов Ілля Васильович, учень 10 класу, Комунального закладу освіти "Хіміко-екологічний ліцей" м. Дніпро; тема проекту: "Механохимический твёрдофазный синтез электрохимически активных гидроксидов Ni, Ni-Al и Ni-Co".

2. Лівочка Анастасія Павлівна, учениця 11 класу, Львівського технологічного ліцею; тема проекту: "Автоматичний дозатороптимізатор синтетичних миючих засобів".

II. В соответствии с Международным Положение о конкурсе I-SWEEEP, по результатам суперфинала и согласно решению научного жюри конкурса "Intel Эко Украина 2017", предоставить возможность представлять Украину на Международном конкурсе I-SWEEEP 2017, которая пройдет с 3 по 8 мая 2017 года в . Хьюстон (штат Техас, США), следующим победителям Всеукраинского конкурса "Intel Эко Украина 2017"

1. Котюк Володимир Ростиславович, учень 11 класу, Львівського технологічного ліцею; тема проекту: "Ціпок для інвалідів ".

2. Малкіна Катерина Олександрівна, учениця 10 класу, Комунального закладу "Маріупольський технічний ліцей" Маріупольської міської ради Донецької області, Донецька область; тема проекту: "Новий метод біогенної утилізації HDPE".

III. В соответствии с Международным Положение о конкурсе GENIUS Olympiad, по результатам суперфинала и согласно решению научного жюри конкурса "Intel Эко Украина 2017", предоставить возможность представлять Украину на Международной олимпиаде научных и художественных проектов GENIUS Olympiad 2017, который состоится с 12 по 17 июня 2017 в г.. Освего (штат Нью-Йорк, США), следующим победителям Всеукраинского конкурса "Intel Эко Украина 2017"

1. Бутенко Евген Сергійович, учень 11 класу, Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9 м. Києва; тема проекту: "Розробка способу ранньої діагностики лейкемії і критеріїв оцінки ефективності результатів її лікування".

2. Іванченко Микола Володимирович, учень 11 класу, Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №225 м. Києва, Київської Малої академії наук учнівської молоді; тема проекту: "Адсорбент для нафти та нафтопродуктів у середовищі води та підвищеної вологості на основі гідрофобізованого перліту".

I. Наградить сертификатами участников Всеукраинского конкурса "Intel Эко Украина 2017" (за подписью директора конкурса в Украине, директора НЭНЦ, доктора педагогических наук В.В. Вербицкого и директора корпорации Intel в Украине Д.М. Калиты) всех участников конкурса.

II. Наградить дипломом IV степени участников конкурса "Intel Эко Украина 2017" за занятое четвертое место по категориям (за подписью директора конкурса в Украине, директора НЭНЦ, доктора педагогических наук В.В. Вербицкого и директора корпорации Intel в Украине Д.М. Калиты):

1. Євдокімова Вероніка Валентинівна, учениця 9 класу, Комунального закладу "Луцький навчально-виховний комплекс №9 Луцької міської ради"; тема проекту: "Вплив екологічно-безпечного добрива на основі ставкового мулу на ріст і розвиток вівса".

2. Вус Галина Ігорівна, учениця 11 класу, Новояворівського навчальновиховного комплексу "ЗОШ II ступеня — ліцей", Львівська область; тема проекту: "Характеристика осінньої міграції побережника чорногрудого Calidris alpina в орнітологічному заказнику "Чолгинський"".

3. Тимченко Владислав Сергійович, учень 11 класу, Красноармійського міського ліцею "Надія", Донецька область; тема проекту: "Вивчення впливу гіберелінів на процеси життєдіяльності винограду при використанні авторської методики обробки рослин.".

4. Войтенко Богдан Сергійович, учень 11 класу, Фінансово-правового ліцею м. Києва, Київської Малої академії наук учнівської молоді; тема проекту: "Отримання гемопоетичних стовбурових клітин пуповинної крові: ефективність, якість, безпека".

5. Ісакова Лада Глібівна, вихованка, Київського Палацу дітей та юнацтва; тема проекту: "Калусогенез в культурі in vitro рослин бамії Аbelmoschus esculentus L.".

6. Ракушев Дмитро Михайлович, вихованець, Житомирського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді; тема проекту: "Вітряк для опадів".

7. Чура Аліна Станіславівна, учениця 9 класу, Навчально-виховного комплексу №1 Покровської міської ради, Донецька область; тема проекту: ""Banana filter" для очищення забрудненної води".

8. Гладкий Роман Романович, учень 9 класу, Навчально-виховного комплексу №1 Покровської міської ради, Донецька область; тема проекту: ""Banana filter" для очищення забрудненної води".

9. Клименко Сергій Сергійович, вихованець, Комунального закладу "Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді" Дніпровського району, Дніпропетровська область; тема проекту: "Розробка матеріалів триботехнічного призначення для машин і механізмів з високим рівнем екологічної безпеки".

10. Давидун Вікторія Вікторівна, учениця 10 класу, Красилівської ЗОШ №4 ім. П. Кізюна, Хмельницька область; тема проекту: "Пиловловлювач для захисту носової порожнини".

11. Савченко Вікторія Олександрівна, учениця 9 класу, Львівського технологічного ліцею; тема проекту: "Адаптивна віконна система ".

12. Мартин Кирило Павлович, учень 11 класу, спеціалізованої школи № 304 м. Києва, Київської Малої академії наук учнівської молоді; тема проекту: "Пристрій для допомоги знаходження людей після сходження лавини та інформаційного супроводу пошуковорятувальної команди".

13. Концеба Вадим Костянтинович, учень 11 класу, спеціалізованої школи № 304 м. Києва, Київської Малої академії наук учнівської молоді; тема проекту: "Пристрій для допомоги знаходження людей після сходження лавини та інформаційного супроводу пошуковорятувальної команди".

14. Скрипнікова Наталія Анатоліївна, учениця 11 класу, Черкаського фізико-математичного ліцею; тема проекту: "Психосоматика серцевосудинних захворювань".

15. Котюк Володимир Ростиславович, учень 11 класу, Львівського технологічного ліцею; тема проекту: "Ціпок для інвалідів ".

16. Кирилова Амілія Сергіївна, учениця 10 класу, Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №162 Харківської міської ради; тема проекту: "Особливості біоелектричної активності головного мозку та методи профілактики мігрені у старшокласників".

17. Федорова Юлія Михайлівна, вихованка, Національного університету "Одеська морська академія"; тема проекту: "Скрінінг активних антагоністів проти фітопатогенних бактерій".

18. Максименко Ілля Юрійович, вихованець, Київського Палацу дітей та юнацтва; тема проекту: "Моделювання зміни ареалів видів алювіальних лісів та сучасне поширення їх угруповань за допомогою фітоіндикаційних моделей мікроклімату".

19. Коврова Вікторія Олександрівна, учениця 11 класу, Комунального закладу освіти "Фінансово-економічний ліцей" Дніпропетровської міської ради; тема проекту: "Використання традиційних та альтернативних коагулянтів при очистці води".

20. Бобик Іван Олександрович, вихованець, Хмельницького обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді; тема проекту: "Перспективи використання енергетичної культури міскантус як альтернативного палива в умовах України".

21. Адамян Діана Артурівна, учениця 11 класу, Криворізької ЗОШ I-III ступенів №126, Дніпропетровська область; тема проекту: "Гніздорозміщення сороки звичайної (Pica pica L.) в місті Кривий Ріг".

22. Якупова Марiя Маратiвна, вихованка, Одеського обласного гуманiтарного центру позашкiльноi освiти та виховання; тема проекту: "Флуктуюча асиметрія листових пластинок клену гостролистого (Acer platanoides l.) як інтегральна експрес-оцінка якості навколишнього середовища існування живих організмів в південно-західній частині міста Одеси. ".

23. Чемерис Маргарита Володимирівна, учениця 9 класу, Львівського технологічного ліцею; тема проекту: "Методика зменшення викидів в атмосферу сміттєспалювальними засобами".

24. Чабанок Олександр Олександрович, учень 10 класу, Комунального закладу освіти "Хіміко-екологічний ліцей" м. Дніпро; тема проекту: "Методи модифікації поверхні пенонікеля для використання у суперконденсаторах".

25. Коваленко Ксенія Вадимівна, учениця 10 класу, Комунального закладу освіти "Хіміко-екологічний ліцей" м. Дніпро; тема проекту: "Механохимический твёрдофазный синтез электрохимически активных гидроксидов Ni, Ni-Al и Ni-Co".

26. Самсонов Ілля Васильович, учень 10 класу, Комунального закладу освіти "Хіміко-екологічний ліцей" м. Дніпро; тема проекту: "Механохимический твёрдофазный синтез электрохимически активных гидроксидов Ni, Ni-Al и Ni-Co".

27. Верховецька Вікторія Вікторівна, учениця 11 класу, Гімназії міжнародних відносин №323 м. Києва, Київської Малої академії наук учнівської молоді; тема проекту: "Синтез нових лікарських засобів на основі каркасних сполук".

28. Собчинський Микола Костянтинович, вихованець, Хмельницького обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді; тема проекту: "Отримання моторних палив високої якості і з пониженою токсичністю за допомогою органоглин".

III. Наградить дипломом III степени участников конкурса "Intel Эко Украина 2017" за занятое третье место по категориям (за подписью директора конкурса в Украине, директора НЭНЦ, доктора педагогических наук В.В. Вербицкого и директора корпорации Intel в Украине Д.М. Калиты):

1. Гончар Наталія Олександрівна, учениця 11 класу, Комунального закладу "Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа IIIIст. - гімназія №6 Вінницької міської ради"; тема проекту: "Регуляціяспіввідношення статей механізмом негативного зворотнього зв'язку у риб на прикладі Pоecilia reticulata".

2. Синиця Олександр Геннадійович, учень 11 класу, Криворізької ЗОШ I-III ступенів №126, Дніпропетровська область; тема проекту: "Стимуляція росту рослин за допомогою електричного поля".

3. Коржов Тимофій Олександрович, учень 11 класу, Комунального закладу "Маріупольський технічний ліцей" Маріупольської міської ради Донецької області, Донецька область; тема проекту: "Новий комплексний підхід до діагностики СНІДу та лікування супутних хвороб у FIV-інфікованих Felis sіlvestris catus".

4. Магдисюк Михайло Володимирович, вихованець, Київського Палацу дітей та юнацтва; тема проекту: "Agrobacterium rhizogenes – опосередована трансформація рослин Dianthus caryophyllus L.".

5. Нечипорук Микола Леонідович, учень 11 класу, Комунального закладу "Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа I-III ст. - гімназія № 6 Вінницької міської ради"; тема проекту: "Віртуальний екологічний паспорт школи".

6. Борис Аліна Михайлівна, учениця 10 класу, Криворізького Центрально-Міського ліцею, Дніпропетровська область; тема проекту: "Дослідження біологічного методу утилізації пінополістиролу".

7. Фільцев Ігор Миколайович, учень 10 класу, Гімназії №109 ім. Т. Г. Шевченка м. Києва, Київської Малої академії наук учнівської молоді; тема проекту: "Технологія очищення повітря приміщень від радіоактивного радону та його дочірніх продуктів розпаду".

8. Житник Дмитро Олександрович, учень 11 класу, Київського природничо-наукового ліцею №145, Київської Малої академії наук учнівської молоді; тема проекту: "Технологія очищення повітря приміщень від радіоактивного радону та його дочірніх продуктів розпаду".

9. Михайлов Богдан Валерійович, учень 10 класу, Харківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 Харківської міської ради; тема проекту: "Використання електроконтактного нагрівання в процесі комбінованого запікання харчових напівфабрикатів".

10. Шкляр Вадим Олегович, учень 9 класу, Славутського навчальновиховного комплексу "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, ліцей "Успіх", Хмельницька область; тема проекту: "Вплив меліоративних осушувальних систем на ландшафти Ганнопільського плато".

11. Чуб Олександр Дмитрович, учень 10 класу, Запорізької спеціалізованої школи фізичної культури І-ІІІ ступенів № 18,Запорізька область; тема проекту: "Експресна біосенсорна діагностика конкретних алергічних станів".

12. Харасахал Ольга Миколаївна, учениця 9 класу, Комунального закладу "Маріупольський технічний ліцей" Маріупольської міської ради Донецької області, Донецька область; тема проекту: "Особливості діагностики і цитологічні характеристики нових підтипів меланоми".

13. Чорна Вікторія Володимирівна, учениця 10 класу, Іллічівської гімназії №1 Чорноморської міської ради, Одеська область; тема проекту: "Проект вирішення проблеми безпритульних тварин у міському середовищі (на прикладі м. Чорноморська)".

14. Пилипюк Оксана Олександрівна, учениця 11 класу, ВолодимирВолинської гімназії ім.О. Цинкаловського, Волинська область; тема проекту: "Екологічні аспекти використання відходів деревини (тирси)".

15. Калмикова Аліна Дмитрівна, учениця 11 класу, Красноармійського міського ліцею "Надія", Донецька область; тема проекту: "Дослідження пробіотичних властивостей ксилотрофних базидіоміцетів паркової зони околиць міста Покровська".

16. Тарновецька Анна Іванівна, вихованка, Кіцманського районного Будинку дитячої творчості, Чернівецька область; тема проекту: "Можливості використання рослинних тест-систем для біоіндикації забруднених нафтопродуктами грунтів".

17. Маслянчук Софія Миколаївна, вихованка, Рівненського міського Палацу дітей та молоді, екологічного центру; тема проекту: "Старі дерева нашого міста (Інвентаризіція, оцінка життєвого стану вікових дерев на території м. Рівного та заходи щодо їх збереження)".

18. Печенюк Костянтин Віталійович, учень 11 класу, Комунального закладу освіти "Навчально-виховне об'єднання №28" м. Дніпро; тема проекту: "Виробництво біологічного газу з відходів сільського господарства та органічного сміття".

19. Додон Дар'я Сергіївна, учениця 9 класу, Комунального закладу освіти "Хіміко-екологічний ліцей" м. Дніпро; тема проекту: "Біслойне електрохромне покриття як елемент гнучких розумних вікон".

20. Бурцева Анастасія Денисівна, учениця 10 класу, Харківської ЗОШ ІІІІ ступенів №22 Харківської міської ради; тема проекту: "Формування апатитоподібного шару на поверхні кальційсилікофосфатних склокристалічних матеріалів".

21. Озерний Данііл Дмитрович, учень 10 класу, Комунального закладу "Спеціалізований навчальний заклад з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня - колегіуму №16" Кам'янської міської ради,Дніпропетровська область; тема проекту: "Реакційна здатність та молекулярний докінг похідних фталевої кислоти".

IV. Наградить дипломом II степени участников конкурса "Intel Эко Украина 2017" за занятое второе место по категориям (за подписью директора конкурса в Украине, директора НЭНЦ, доктора педагогических наук В.В. Вербицкого и директора корпорации Intel в Украине Д.М. Калиты):

1. Кравченко Катерина Андріївна, вихованка, Feldman Ecopark м. Харкова; тема проекту: "Ідентифікація генів стійкості до бурої іржі в зразках пшениці м’якої озимої української селекції з використанням ДНК-маркерів".

2. Кузнєцова Яна Валеріївна, учениця 11 класу, ЗОШ I-III ступенів №8 м. Житомира; тема проекту: "Використання олігохети Chaetogaster limnaei (Annelida, Naididae) у біологічному методі боротьби із парамфістоматидозом".

3. Заплатніков Ярослав Сергійович, вихованець, Київського Палацу дітей та юнацтва; тема проекту: "Алелопатичний вплив ефірних олій на ріст рослин Solanum lycopersicum".

4. Малкіна Катерина Олександрівна, учениця 10 класу, Комунального закладу "Маріупольський технічний ліцей" Маріупольської міської ради Донецької області, Донецька область; тема проекту: "Новий метод біогенної утилізації HDPE".

5. Удовенко Юлія Русланівна, учениця 11 класу, Комунального закладу "Маріупольський технічний ліцей" Маріупольської міської ради Донецької області, Донецька область; тема проекту: "Біогенний термогенез як низьковитратний спосіб отримання теплової енергії".

6. Лівочка Анастасія Павлівна, учениця 11 класу, Львівського технологічного ліцею; тема проекту: "Автоматичний дозатороптимізатор синтетичних миючих засобів".

7. Вовчок Михайло Васильович, вихованець, Виноградівського районного центру позашкільної роботи з дітьми, Виноградівської гімназії, Закарпатська область; тема проекту: "Геофізичні аспекти екологічного стану Закарпаття".

8. Ярова Анна Сергіївна, учениця 10 класу, Маріупольського навчальновиховного комплексу "Ліцей-школа № 14", Донецька область; тема проекту: "Дослідження особливостей ціннісних орієнтацій старших підлітків".

9. Бутенко Евген Сергійович, учень 11 класу, Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9 м. Києва; тема проекту: "Розробка способу ранньої діагностики лейкемії і критеріїв оцінки ефективності результатів її лікування".

10. Алєксєєва Діана Олегівна, учениця 10 класу, Навчально-виховного комплексу: Гайсинська СЗШ - інтернат І-ІІІ ст. - гімназія, Вінницька область; тема проекту: "Перспективи використання вищих водних рослин у захисті прісних водойм від забруднення на прикладі річки Сіб".

11. Тимчій Анна Олегівна, учениця 10 класу, Луцького навчальновиховного комплексу №9 Луцької міської ради; тема проекту: "Біоіндикація забруднення міської екосистеми за комплексом морфологічних та анатомічних ознак Pinus sylvestris L.".

12. Цимбалюк Павло Юрійович, вихованець, Рубіжанського політехнічного коледжу імені О.Є. Порай-Кошиці Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, Луганська область; тема проекту: "Використання дражування насіння рослин для біологічного етапу рекультивації відвалів шахт".

13. Бороденко Марія Костянтинівна, учениця 11 класу, Комунального навчально-виховного комплексу "Рубіжанський ліцей" Рубіжанської міської ради, Луганська область; тема проекту: "Використання дражування насіння рослин для біологічного етапу рекультивації відвалів шахт".

14. Моісеєва Богдана Олегівна, учениця 10 класу, Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О. О. Богомольця м. Києва; тема проекту: "Використання біоелектричної імплантованої системи по типу зворотнього зв'язку при однобічному ураженні лицевого нерва".

15. Дибкова Катерина Михайлівна, учениця 10 класу, Гімназії №34 "Либідь" імені В. Максименка м. Києва, Київської Малої академії наук учнівської молоді; тема проекту: "Полімеразна ланцюгова реакція як один з основних методів дослідження нуклеїнових кислот".

V. Наградить дипломом I степени участников конкурса "Intel Эко Украина 2017" за занятое первое место по категориям (за подписью директора конкурса в Украине, директора НЭНЦ, доктора педагогических наук В.В. Вербицкого и директора корпорации Intel в Украине Д.М. Калиты):

1. Алтуніна Дарина Даніїлівна, учениця 11 класу, Ірпінської ЗОШ І-ІІІ ст №5 Ірпінської міської ради; тема проекту: "Цвілеві гриби як продуценти крохмальдеградуючих ферментів".

2. Шиш Андрій Миколайович, учень 11 класу, Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №19 м. Житомира; тема проекту: "Енергозберігаючий будинок з автономною електроенергією та елементами розумного будинку".

3. Полохов Данило Олександрович, учень 10 класу, Комунального закладу освіти "Хіміко-екологічний ліцей" м. Дніпро; тема проекту: "Синтез Ni-Ti молибдатных слоистых двойных гидроксидов для электрокаталитического глубокого окисления формальдегида в сточных водах ".

4. Полохов Давид Олександрович, учень 10 класу, Комунального закладу освіти "Хіміко-екологічний ліцей" м. Дніпро; тема проекту: "Синтез Ni-Ti молибдатных слоистых двойных гидроксидов для электрокаталитического глубокого окисления формальдегида в сточных водах ".

5. Пилип Лідія Миколаївна, вихованка, Малої академії наук Виноградівського районного центру позашкільної роботи з дітьми, Виноградівської гімназії, Закарпатська область; тема проекту: "Геодинамічний стан Закарпатського внутрішнього прогину та його звязок із варіаціями параметрів геофізичних полів".

6. Дуброва Євгенія Олександрівна, учениця 10 класу, Полтавської обласної гімназії-інтернату імені А.С. Макаренка, Полтавська область; тема проекту: "Використання натрію саліцилату як інгібітора синтезу простагландинів Е2 з метою каталізації базальної секреції інсуліну".

7. Новосьолова Тетяна Сергіївна, учениця 10 класу, Полтавської обласної гімназії-інтернату імені А.С. Макаренка, Полтавська область; тема проекту: "Використання натрію саліцилату як інгібітора синтезу простагландинів Е2 з метою каталізації базальної секреції інсуліну".

8. Зінченко Валерія Вікторівна, учениця 10 класу, Комунального навчально-виховного комплексу "Рубіжанський ліцей" Рубіжанської міської ради, Луганська область; тема проекту: "Дослідження по використанню відходів Рубіжанського картонно-тарного комбінату для виробництва паливних брикетів".

9. Паша Юрій Анатолійович, учень 11 класу, Комунального закладу "Маріупольський технічний ліцей" Маріупольської міської ради Донецької області, Донецька область; тема проекту: "Новий екологічно безпечний метод підвищення життєвих показників рослин родини Gramineae".

10. Іванченко Микола Володимирович, учень 11 класу, Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №225 м. Києва, Київської Малої академії наук учнівської молоді; тема проекту: "Адсорбент для нафти та нафтопродуктів у середовищі води та підвищеної вологості на основі гідрофобізованого перліту".

VI. Вручить специальные призы от Президентского фонда Леонида Кучмы "Украина" следующим победителям Всеукраинского конкурса "Intel Эко Украина 2017"

1. Котюк Володимир Ростиславович, учень 11 класу, Львівського технологічного ліцею; тема проекту: "Ціпок для інвалідів ".

2. Малкіна Катерина Олександрівна, учениця 10 класу, Комунального закладу "Маріупольський технічний ліцей" Маріупольської міської ради Донецької області, Донецька область; тема проекту: "Новий метод біогенної утилізації HDPE".

VII. В соответствии с Международным Положение о конкурсе Intel ISEF и согласно решению научного жюри конкурса "Intel Эко Украина 2017" наградить дипломом от Общества биологии In Vitro (экспериментальные лабораторные исследования) за лучшую работу из экспериментальных биологических исследований

1. Алтуніна Дарина Даніїлівна, учениця 11 класу, Ірпінської ЗОШ І-ІІІ ст №5 Ірпінської міської ради; тема проекту: "Цвілеві гриби як продуценти крохмальдеградуючих ферментів".

VIII. В соответствии с Международным Положение о конкурсе Intel ISEF и согласно решению научного жюри конкурса "Intel Эко Украина 2017" наградить дипломом Устойчивого Развития от корпорации Рико за выдающуюся работу, в которой лучше освещены вопросы проблемы ответственности за окружающую среду и устойчивого развития

1. Капустяк Христина Богданівна, учениця 10 класу, Галицької ЗОШ ІІІІ ст. №2 Галицької районної ради, Івано-Франківська область; тема проекту: "Перетворення потенційної енергії води в електричну під час її споживання користувачами централізованого водопостачання".

IX. В соответствии с Международным Положение о конкурсе Intel ISEF и согласно решению научного жюри конкурса "Intel Эко Украина 2017" наградить дипломом от Ассоциации женщин-ис Земли за лучшую работу в области наук о Земле

1. Лавдир Анастасія Михайлівна, учениця 9 класу, Спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 ім. Л.І. Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради, Полтавська область; тема проекту: "Геологія і гемологічна оцінка джеспілітів Кременчуцького залізорудного району".

X. В соответствии с Международным Положение о конкурсе Intel ISEF и согласно решению научного жюри конкурса "Intel Эко Украина 2017" наградить дипломом от Американского метеорологического общества за лучшую работу в области метеорологии

1. Шкляр Вадим Олегович, учень 9 класу, Славутського навчальновиховного комплексу "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, ліцей "Успіх", Хмельницька область; тема проекту: "Вплив меліоративних осушувальних систем на ландшафти Ганнопільського плато".

XI. В соответствии с Международным Положение о конкурсе Intel ISEF и согласно решению научного жюри конкурса "Intel Эко Украина 2017" наградить дипломом от Фонда материаловедения ASM за лучшую презентацию в области материаловедения или использования материаловедческих концепций

1. Васильчук Євген Андрійович, учень 9 класу, Красилівського навчально-виховного комплексу "Гімназія та ЗОШ І ст.", Хмельницька область; тема проекту: "Окуляри адаптуючі око для керування автомобілем в нічний час".

2. Зеленюк Роксолана Володимирівна, учениця 9 класу, Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Хмельницька область; тема проекту: "Окуляри адаптуючі око для керування автомобілем в нічний час".

XII. В соответствии с Международным Положение о конкурсе Intel ISEF и согласно решению научного жюри конкурса "Intel Эко Украина 2017" наградить дипломом от Американской психологической ассоциации за лучшую презентацию в области психологии и родственных наук

1. Ярова Анна Сергіївна, учениця 10 класу, Маріупольського навчальновиховного комплексу "Ліцей-школа № 14", Донецька область; тема проекту: "Дослідження особливостей ціннісних орієнтацій старших підлітків".

XIII. В соответствии с Международным Положение о конкурсе Intel ISEF и согласно решению научного жюри конкурса "Intel Эко Украина 2017" наградить дипломом от Йельской научно-технической ассоциации за лучшую работу в области инженерии

1. Шиш Андрій Миколайович, учень 11 класу, Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №19 м. Житомира; тема проекту: "Енергозберігаючий будинок з автономною електроенергією та елементами розумного будинку".

XIV. Надати лист Подяки від Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України та корпорації Intel (за підписом директора конкурсу в Україні, директора НЕНЦ, докторапедагогічних наук В.В. Вербицького та директора корпорації Intel в Україні Д.М. Калити) науковим керівникам, які забезпечили успішний науковопедагогічний супровід учнівських досліджень, що відзначені дипломами конкурсу:

1. Бортнік Тетяні Павлівні, к.с.-г.н., викладачу Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки; тема проекту: "Вплив екологічно-безпечного добрива на основі ставкового мулу на ріст і розвиток вівса".

2. Багно Олені Миколаївні, учителю-методисту, спеціалісту вищої категорії, вчителю біології комунального закладу "Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради"; тема проекту: "Вплив екологічно-безпечного добрива на основі ставкового мулу на ріст і розвиток вівса".

3. Шидловському Ігорю Віталійовичу, к.б.н., доценту кафедри зоології Львівського національного університету імені Івана Франка, Львівська область; тема проекту: "Характеристика осінньої міграції побережника чорногрудого Calidris alpina в орнітологічному заказнику "Чолгинський"".

4. Федоренко Валентині Федорівні, старшому учителю, вчителю хімії та біології Красноармійського міського ліцею «Надія», Донецька область; тема проекту: "Вивчення впливу гіберелінів на процеси життєдіяльності винограду при використанні авторської методики обробки рослин.".

5. Сиротюк Галині Єгорівні, директору Красноармійського міського ліцею "Надія" , Донецька область; тема проекту: "Вивчення впливу гіберелінів на процеси життєдіяльності винограду при використанні авторської методики обробки рослин.".

6. Танасійчук Ірині Сергіївні, к.мед.н., директору Банку пуповинної крові, інших тканин і клітин людини ТОВ «Медичний центр «Гемафонд», асистенту кафедри клінічної лабораторної діагностики Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика; тема проекту: "Отримання гемопоетичних стовбурових клітин пуповинної крові: ефективність, якість, безпека".

7. Кваско Олені Юріївні, к.б.н., асистенту кафедри гістології та ембріології Національного медичного університету імені О.О.Богомольця; тема проекту: "Калусогенез в культурі in vitro рослин бамії Аbelmoschus esculentus L.".

8. Шубіну Анотолію Григоровичу, спеціалісту вищої категорії, керівнику гуртка при Житомирському міському центрі науково-технічної творчості учнівської молоді; тема проекту: "Вітряк для опадів".

9. Мігутіній Олені Олександрівні, спеціалісту вищої категорії, учителюметодисту, викладачу кафедри природничих дисциплін навчальновиховного комплексу №1 м. Покровська, Донецька область; тема проекту: ""Banana filter" для очищення забрудненної води".

10. Кабату Олегу Станіславовичу, к.т.н., доценту Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету, Дніпропетровська область; тема проекту: "Розробка матеріалів триботехнічного призначення для машин і механізмів з високим рівнем екологічної безпеки".

11. Синичич Людмилі Іванівні, спеціалісту вищої категорії, КЗ "Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Дніпровського району", Дніпропетровська область; тема проекту: "Розробка матеріалів триботехнічного призначення для машин і механізмів з високим рівнем екологічної безпеки".

12. Гуменюк Юрій Парфенович, спеціаліст вищої категорії, учительметодист, Красилівський НВК "Гімназія та ЗОШ І ст.", вчитель фізики та астрономії, Хмельницька область; тема проекту: "Пиловловлювач для захисту носової порожнини".

13. Колдуну Віктору Петровичу, завідувачу науково-дослідної лабораторії Ресурсно-методичного центру науково-дослідницьких технологій Львівського технологічного ліцею; тема проекту: "Адаптивна віконна система ".

14. Соколову Віктору Анатолійовичу, спеціалісту вищої категорії, старшому учителю, методисту КМАНУМ; тема проекту: "Пристрій для допомоги знаходження людей після сходження лавини та інформаційного супроводу пошуково-рятувальної команди".

15. Лучковському Андрію Ігоровичу, спеціалісту І категорії, вчителю інформатики Київської СШ № 304 ; тема проекту: "Пристрій для допомоги знаходження людей після сходження лавини та інформаційного супроводу пошуково-рятувальної команди".

16. Лемешко Анні Володимирівні, спеціалісту, практичному психологу - методисту, практичному психологу Черкаського фізикоматематичного ліцею; тема проекту: "Психосоматика серцевосудинних захворювань".

17. Колдуну Віктору Петровичу, завідувачу науково-дослідної лабораторії Ресурсно-методичного центру науково-дослідницьких технологій Львівського технологічного ліцею; тема проекту: "Ціпок для інвалідів ".

18. Різниченко Олені Костянтинівні, к.мед.н., доценту кафедри неврології № 1 Харківського національного медичного університету; тема проекту: "Особливості біоелектричної активності головного мозку та методи профілактики мігрені у старшокласників".

19. Ричковій Ганні Степанівні, учителю-методисту, спеціалісту вищої категорії, вчителю біології Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 162 Харківської міської ради Харківської області; тема проекту: "Особливості біоелектричної активності головного мозку та методи профілактики мігрені у старшокласників".

20. Дердійчук Людмилі Миколаївні, спеціалісту ІІ категорії, вчителю біології Одеської загальноосвітньої школи № 5; тема проекту: "Скрінінг активних антагоністів проти фітопатогенних бактерій".

21. Пашкевич Наталії Анатоліївні, к.б.н., завідувачу відділу динаміки популяцій Державної установи "Інститут еволюційної екології Національної академії наук України"; тема проекту: "Моделювання зміни ареалів видів алювіальних лісів та сучасне поширення їх угруповань за допомогою фітоіндикаційних моделей мікроклімату".

22. Крайняк Олені Василівні, спеціалісту вищої категорії, учителюметодисту, вчителю хімії КЗО "Фінансово-економічний ліцей" м. Дніпро; тема проекту: "Використання традиційних та альтернативних коагулянтів при очистці води".

23. Зимі Наталії Володимирівні, спеціалісту вищої категорії, учителюметодисту, вчителю Технологічного багатопрофільного ліцею з загальноосвітніми класами ім. А. Мазура м.Хмельницького; тема проекту: "Перспективи використання енергетичної культури міскантус як альтернативного палива в умовах України".

24. Ганзюк Аллі Ярославівні, к.т.н., доценту кафедри хімії Хмельницького національного університету; тема проекту: "Перспективи використання енергетичної культури міскантус як альтернативного палива в умовах України".

25. Кулішовій Аллі Анатоліївні, спеціалісту вищої категорії, учителюметодисту, вчителю біології Криворізької загальноосвітньої школи № 126, Дніпропетровська область; тема проекту: "Гніздорозміщення сороки звичайної (Pica pica L.) в місті Кривий Ріг".

26. Чвiковій Людмилі Василiвні, керiвнику гуртка Юний науковець Одеського обласного гуманiтарного центру позашкiльноi освiти та виховання; тема проекту: "Флуктуюча асиметрія листових пластинок клену гостролистого (Acer platanoides l.) як інтегральна експресоцінка якості навколишнього середовища існування живих організмів в південно-західній частині міста Одеси. ".

27. Сосновській Тетяні Iванiвні, вчителю біологiї Одеської гiмназiї № 1; тема проекту: "Флуктуюча асиметрія листових пластинок клену гостролистого (Acer platanoides l.) як інтегральна експрес-оцінка якості навколишнього середовища існування живих організмів в південно-західній частині міста Одеси. ".

28. Пострільоному Василю Михайловичу, к.пед.н., завідувачу Ресурснометодичного центру науково-дослідницьких технологій Львівського технологічного ліцею; тема проекту: "Методика зменшення викидів в атмосферу сміттєспалювальними засобами".

29. Коваленку Вадиму Леонідовичу, к.т.н., доценту кафедри аналітичної хімії та хімічної технології харчових добавок та косметичних засобів ДВНЗ "Український державний хіміко-технологічний університет"; тема проекту: "Методи модифікації поверхні пенонікеля для використання у суперконденсаторах".

30. Котку Валерію Анатолійовичу, к.т.н., доценту кафедри процесів, апаратів та загальної хімічної технології ДВНЗ "Український державний хіміко-технологічний університет” ; тема проекту: "Методи модифікації поверхні пенонікеля для використання у суперконденсаторах".

31. Коваленку Вадиму Леонідовичу, к.т.н., доценту кафедри аналітичної хімії та хімічної технології харчових добавок та косметичних засобів ДВНЗ "Український державний хіміко-технологічний університет"; тема проекту: "Механохимический твёрдофазный синтез электрохимически активных гидроксидов Ni, Ni-Al и Ni-Co".

32. Котку Валерію Анатолійовичу, к.т.н., доценту кафедри процесів, апаратів та загальної хімічної технології ДВНЗ "Український державний хіміко-технологічний університет” ; тема проекту: "Механохимический твёрдофазный синтез электрохимически активных гидроксидов Ni, Ni-Al и Ni-Co".

33. Левандовському Ігорю Анатолійовичу, к.х.н., старшому науковому співробітнику кафедри ОХ та ТОР НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського"; тема проекту: "Синтез нових лікарських засобів на основі каркасних сполук".

34. Зимі Наталії Володимирівні, спеціалісту вищої категорії, учителюметодисту, вчителю Технологічного багатопрофільного ліцею з загальноосвітніми класами ім. А. Мазура м.Хмельницького; тема проекту: "Отримання моторних палив високої якості і з пониженою токсичністю за допомогою органоглин".

35. Ганзюк Аллі Ярославівні, к.т.н., доценту кафедри хімії Хмельницького національного університету; тема проекту:"Отримання моторних палив високої якості і з пониженою токсичністю за допомогою органоглин".

36. Бортник Наталії Миколаївні, спеціалісту вищої категорії, учителюметодисту, вчителю біології та екології, заступнику директора КЗ "Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа I-III ступенів - гімназія № 6 Вінницької міської ради"; тема проекту: "Регуляція співвідношення статей механізмом негативного зворотнього зв'язку у риб на прикладі Pоecilia reticulata".

37. Кулішовій Аллі Анатоліївні, спеціалісту вищої категорії, учителюметодисту, вчителю біології Криворізької загальноосвітньої школи № 126, Дніпропетровська область; тема проекту: "Стимуляція росту рослин за допомогою електричного поля".

38. Пономарчуку В'ячеславу Вадимовичу, спеціалісту вищої категорії, учителю-методисту, викладачу біології комунального закладу "Маріупольський технічний ліцей" Маріупольської міської ради Донецької області, Донецька область; тема проекту: "Новий комплексний підхід до діагностики СНІДу та лікування супутних хвороб у FIV-інфікованих Felis sіlvestris catus".

39. Кваско Олені Юріївні, к.б.н., асистенту кафедри гістології та ембріології Національного медичного університету імені О.О.Богомольця; тема проекту: "Agrobacterium rhizogenes – опосередована трансформація рослин Dianthus caryophyllus L.".

40. Бортник Наталія Миколаївна, спеціалісту вищої категорії, учителюметодисту, вчителю біології та екології, заступнику директора КЗ "Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа I-III ступенів - гімназія № 6 Вінницької міської ради"; тема проекту: "Віртуальний екологічний паспорт школи".

41. Бондаренко Наталії Олегівні, спеціалісту вищої категорії, учителюметодисту, вчителю біології та хімії Криворізького ЦентральноМіського ліцею , Дніпропетровська область; тема проекту: "Дослідження біологічного методу утилізації пінополістиролу".

42. Кулішовій Аллі Анатоліївні, вчителю біології Криворізької загальноосвітньої школи № 126, Дніпропетровська область; тема проекту: "Дослідження біологічного методу утилізації пінополістиролу".

43. Єрмошиному Сергію Олександровичу, керівнику гуртка - методисту, керівнику гуртка "Радіоелектроніка", відділення технічних наук, КПДЮ; тема проекту: "Технологія очищення повітря приміщень від радіоактивного радону та його дочірніх продуктів розпаду".

44. Шевченко Андрію Олександровичу, к.т.н., доценту кафедри процесів, апаратів та автоматизації харчових виробництв Харківськогодержавного університету харчування та торгівлі; тема проекту: "Використання електроконтактного нагрівання в процесі комбінованого запікання харчових напівфабрикатів".

45. Шкляр Людмилі Миколаївні, спеціалісту вищої категорії, учителюметодисту, вчителю географії НВК "СЗОШ, ліцей", Хмельницька область; тема проекту: "Вплив меліоративних осушувальних систем на ландшафти Ганнопільського плато".

46. Стародубу Миколі Федоровичу, к.б.н., професору Національного університету біоресурсів і природокористування України, Запорізька область; тема проекту: "Експресна біосенсорна діагностика конкретних алергічних станів".

47. Тимченко Лідії Федорівні, старшому учителю, спеціалісту вищої категорії, вчителю Запорізької спеціалізованої школи фізичної культури І-ІІІ ступенів № 18 , Запорізька область; тема проекту: "Експресна біосенсорна діагностика конкретних алергічних станів".

48. Безродній Ірині Вікторівні, спеціалісту вищої категорії, вчителю Комунального закладу "Маріупольський технічний ліцей" Маріупольської міської ради Донецької області, Донецька область; тема проекту: "Особливості діагностики і цитологічні характеристики нових підтипів меланоми".

49. Карюк Євгенії Олегівні, вчителю географії Іллічівської гімназії № 1, Одеська область; тема проекту: "Проект вирішення проблеми безпритульних тварин у міському середовищі (на прикладі м. Чорноморська)".

50. Степанченко Майї Василівні, спеціалісту вищої категорії, учителюметодисту, вчителю фізики Володимир-Волинської гімназії ім.О. Цинкаловського, Волинська область; тема проекту: "Екологічні аспекти використання відходів деревини (тирси)".

51. Козік Наталії Олександрівні, учителю-методисту, спеціалісту вищої категорії, вчителю хімії Володимир-Волинської гімназії ім.О. Цинкаловсього, Волинська область; тема проекту: "Екологічні аспекти використання відходів деревини (тирси)".

52. Федоренко Валентині Федорівні, спеціалісту вищої категорії, старшому викладачу, вчителю хімії та біології Красноармійського міського ліцею «Надія», Донецька область; тема проекту: "Дослідження пробіотичних властивостей ксилотрофних базидіоміцетів паркової зони околиць міста Покровська".

53. Морозовій Тетяні Василівні, к.б.н., доценту кафедри екології та біомоніторингу Інституту біології, хімії та біоресурсів Чернівецького Національного Університету ім. Ю. Федьковича, Чернівецька область;тема проекту: "Можливості використання рослинних тест-систем для біоіндикації забруднених нафтопродуктами грунтів".

54. Мельничук Людмилі Василівні, спеціалісту ІІ категорії, керівнику гуртка Кіцманського районного Будинку дитячої творчості, вчителю хімії Мамаївського ЗНЗ №1, вчителю біології, екології та природознавства Лужанського ЗНЗ ім. В. Орелецького, Чернівецька область; тема проекту: "Можливості використання рослинних тестсистем для біоіндикації забруднених нафтопродуктами грунтів".

55. Куроченко Ірині Іванівні, спеціалісту вищої категорії, керівнику гуртка - методисту, керівнику Екологічного центру Рівненського міського Палацу дітей та молоді; тема проекту: "Старі дерева нашого міста (Інвентаризіція, оцінка життєвого стану вікових дерев на території м. Рівного та заходи щодо їх збереження)".

56. Рисковій Варварі Георгіївні, керівнику гуртка - методисту, спеціалісту вищої категорії, керівнику Ресурсного центру з екологічної освіти Рівненського міського Палацу дітей та молоді; тема проекту: "Старі дерева нашого міста (Інвентаризіція, оцінка життєвого стану вікових дерев на території м. Рівного та заходи щодо їх збереження)".

57. Старчай Ірині Іванівні, спеціалісту вищої категорії, учителюметодисту, викладачу біології та екології КЗО НВО № 28; тема проекту: "Виробництво біологічного газу з відходів сільського господарства та органічного сміття".

58. Котку Валерію Анатолійовичу, к.т.н., доценту кафедри процесів, апаратів та загальної хімічної технології ДВНЗ "Український державний хіміко-технологічний університет” ; тема проекту: "Біслойне електрохромне покриття як елемент гнучких розумних вікон".

59. Коваленку Вадиму Леонідовичу, к.т.н., доценту кафедри аналітичної хімії та хімічної технології харчових добавок та косметичних засобів ДВНЗ "Український державний хіміко-технологічний університет"; тема проекту: "Біслойне електрохромне покриття як елемент гнучких розумних вікон".

60. Саввовій Оксані Вікторівні, д.т.н., старшому науковому співробітнику кафедри технології кераміки, вогнетривів, скла та емалей Національного університету "Харківський політехнічний інститут" ; тема проекту: "Формування апатитоподібного шару на поверхні кальційсилікофосфатних склокристалічних матеріалів".

61. Філіпповій Наталї Олексіївні, учителю-методисту, спеціалісту вищої категорії, вчителю хімії Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 22 Харківської міської ради; тема проекту: "Формуванняапатитоподібного шару на поверхні кальційсилікофосфатних склокристалічних матеріалів".

62. Бондаренко Ярославу Сергійовичу, к.х.н., доценту кафедри органічної хімії хімічного факультету ДНУ ім. Гончара , Дніпропетровська область; тема проекту: "Реакційна здатність та молекулярний докінг похідних фталевої кислоти".

63. Буй Віті Віталіївні, учителю-методисту, спеціалісту вищої категорії, Комунального закладу "Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня - колегіум № 16" Кам'янської міської ради, вчителя хімії, директора, Дніпропетровська область; тема проекту: "Реакційна здатність та молекулярний докінг похідних фталевої кислоти".

64. Попову Віталію Миколайовичу, к.б.н., директору ТОВ "Агроген"; тема проекту: "Ідентифікація генів стійкості до бурої іржі в зразках пшениці м’якої озимої української селекції з використанням ДНКмаркерів".

65. Уваєвій Олені Іванівні, к.б.н., доценту Житомирського державного університету імені Івана Франка, кафедри екології та природокористування; тема проекту: "Використання олігохети Chaetogaster limnaei (Annelida, Naididae) у біологічному методі боротьби із парамфістоматидозом".

66. Кваско Олені Юріївні, к.б.н., асистенту кафедри гістології та ембріології Національного медичного університету імені О.О.Богомольця; тема проекту: "Алелопатичний вплив ефірних олій на ріст рослин Solanum lycopersicum".

67. Пономарчуку В'ячеславу Вадимовичу, спеціалісту вищої категорії, учителю-методисту, викладачу біології комунального закладу "Маріупольський технічний ліцей" Маріупольської міської ради Донецької області, Донецька область; тема проекту: "Новий метод біогенної утилізації HDPE".

68. Пономарчуку В'ячеславу Вадимовичу, спеціалісту вищої категорії, учителю-методисту, викладачу біології комунального закладу "Маріупольський технічний ліцей" Маріупольської міської ради Донецької області, Донецька область; тема проекту: "Біогенний термогенез як низьковитратний спосіб отримання теплової енергії".

69. Колдуну Віктору Петровичу, завідувачу науково-дослідної лабораторії Ресурсно-методичного центру науково-дослідницьких технологій Львівського технологічного ліцею; тема проекту: "Автоматичний дозатор-оптимізатор синтетичних миючих засобів".

70. Ігнатишину Василю Васильовичу, к.ф.-м.н., керівнику-гуртків, методисту МАН Виноградівського районного центру позашкільноїроботи з дітьми, науковому співробітнику відділу сейсмічності Карпатського регіону Інституту геофізики ім.С.І. Субботіна НАН України, Закарпатська область; тема проекту: "Геофізичні аспекти екологічного стану Закарпаття".

71. Ігнатишин Моніці Бейлівні, керівнику гуртків МАН Виноградівського районного центру позашкільної роботи з дітьми, провідному інженеру відділу сейсмічності Карпатського регіону Інституту геофізики ім.С.І. Субботіна НАН України, Закарпатська область; тема проекту: "Геофізичні аспекти екологічного стану Закарпаття".

72. Москвіній Наталії Олексіївні, спеціалісту вищої категорії, практичному психологу НВК "Ліцей-школа № 14", Донецька область; тема проекту: "Дослідження особливостей ціннісних орієнтацій старших підлітків".

73. Дяченко Марії Володимирівні, к.б.н., старшому науковому співробітнику Центру молекулярних та клітинних досліджень НаУКМА; тема проекту: "Розробка способу ранньої діагностики лейкемії і критеріїв оцінки ефективності результатів її лікування".

74. Кучук Світлані Юріївні, к.пед.н., директору школи 1-3 ступенів № 9, вчителю біології; тема проекту: "Розробка способу ранньої діагностики лейкемії і критеріїв оцінки ефективності результатів її лікування".

75. Коваль Наталії Андріївні, спеціалісту ІІ категорії, старшому учителю, вчителю НВК "Гайсинська СЗШ - інтернат І-ІІІ ст. - гімназія", Вінницька область; тема проекту: "Перспективи використання вищих водних рослин у захисті прісних водойм від забруднення на прикладі річки Сіб".

76. Коцун Ларисі Олександрівні, к.б.н., доценту кафедри ботаніки Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки; тема проекту: "Біоіндикація забруднення міської екосистеми за комплексом морфологічних та анатомічних ознак Pinus sylvestris L.".

77. Рубан Еліні Володимирівні, к.б.н., доценту кафедри екології ІХТ СНУ ім. В. Даля (м. Рубіжне), Луганська область; тема проекту: "Використання дражування насіння рослин для біологічного етапу рекультивації відвалів шахт".

78. Боброву Андрію Леонідовичу, к.мед.н., науковому співробітнику відділу мікрохірургії вуха та отонейрохірургії ДУ Інститут оториноларингології імені професора О.С. Коломійченка; тема проекту: "Використання біоелектричної імплантованої системи по типу зворотнього зв'язку при однобічному ураженні лицевого нерва".

79. Телегєєву Геннадію Дмитровичу, д.б.н., старшому науковому співробітнику Інституту молекулярної біології та генетики НАН України; тема проекту: "Полімеразна ланцюгова реакція як один з основних методів дослідження нуклеїнових кислот".

80. Паєнтко Вікторії Василівні, спеціалісту ІІ категорії, керівнику гуртка Ірпінського еколого-технічного центру; тема проекту: "Цвілеві гриби як продуценти крохмальдеградуючих ферментів".

81. Домінській Ірині Олександрівні, спеціалісту вищої категорії, вчителю фізики загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 19; тема проекту: "Енергозберігаючий будинок з автономною електроенергією та елементами розумного будинку".

82. Коваленку Вадим Леонідович, к.т.н., доцент, кафедра аналітичної хімії і хімічної технології харчових добавок та косметичних засобів, ДВНЗ "Український державний хіміко-технологічний університет"; тема проекту: "Синтез Ni-Ti молибдатных слоистых двойных гидроксидов для электрокаталитического глубокого окисления формальдегида в сточных водах ".

83. Коток Валерій Анатолійович, к.т.н., доцент, кафедра процесів та апаратів та загальної технічної технології, ДВНЗ "Український державний хіміко-технологічний університет"; тема проекту: "Синтез Ni-Ti молибдатных слоистых двойных гидроксидов для электрокаталитического глубокого окисления формальдегида в сточных водах ".

84. Ігнатишину Василю Васильовичу, к.ф.-м.н., керівнику-гуртків, методисту МАН Виноградівського районного центру позашкільної роботи з дітьми, науковому співробітнику відділу сейсмічності Карпатського регіону Інституту геофізики ім.С.І. Субботіна НАН України, Закарпатська область; тема проекту: "Геодинамічний стан Закарпатського внутрішнього прогину та його звязок із варіаціями параметрів геофізичних полів".

85. Ігнатишин Моніці Бейлівні, спеціалісту І категорії, керівнику гуртків МАН Виноградівського районного центру позашкільної роботи з дітьми, провідному інженеру відділу сейсмічності Карпатського регіону Інституту геофізики ім.С.І. Субботіна НАН України, Закарпатська область; тема проекту: "Геодинамічний стан Закарпатського внутрішнього прогину та його звязок із варіаціями параметрів геофізичних полів".

86. Пуденко Оксані Ростиславівні, спеціалісту І категорії, вчителю біології Полтавської обласної гімназії-інтернату імені А.С. Макаренка, Полтавська область; тема проекту: "Використання натріюсаліцилату як інгібітора синтезу простагландинів Е2 з метою каталізації базальної секреції інсуліну".

87. Лоцько Михайлу Івановичу, спеціалісту, вчителю хімії Полтавської обласної гімназії-інтернату імені А.С. Макаренка, Полтавська область; тема проекту: "Використання натрію саліцилату як інгібітора синтезу простагландинів Е2 з метою каталізації базальної секреції інсуліну".

88. Назаренко Олені Семенівні, к.х.н., доценту кафедри екології ІХТ СНУ ім. Володимира Даля , Луганська область; тема проекту: "Дослідження по використанню відходів Рубіжанського картоннотарного комбінату для виробництва паливних брикетів".

89. Пономарчуку В'ячеславу Вадимовичу, спеціалісту вищої категорії, учителю-методисту, викладачу біології комунального закладу "Маріупольський технічний ліцей" Маріупольської міської ради Донецької області, Донецька область; тема проекту: "Новий екологічно безпечний метод підвищення життєвих показників рослин родини Gramineae".

90. Міронюк Олексію Володимировичу, к.т.н., доценту старшому викладачу кафедри хімічної технології композиційних матеріалів НТУУ "КПІ ім. І.Сікорського"; тема проекту: "Адсорбент для нафти та нафтопродуктів у середовищі води та підвищеної вологості на основі гідрофобізованого перліту".