Intel Intel
Winners 2017-2018

Winners of the «Intel-Techno Ukraine 2017-2018" contest, the national round of the international competition of creative schoolkids works Intel ISEF.

In “Computer Science” category:

  • First place – ПРИЛАД, ЩО ПЕРЕТВОРЮЄ КОМП’ЮТЕРНИЙ ТЕКСТ НА ШИФР ДЛЯ НЕЗРЯЧИХ

    Петришин Софія Романівна, НВК “Школа-ліцей “Оріяна”, Львівська область

  • Second place – ІНТЕРАКТИВНА СИСТЕМА МОНІТОРИНГУ ЯКОСТІ ПОВІТРЯ НА БАЗІ КОНТРОЛЕРА NODEMCU

    Агванян Артем Робертович, Маріупольський технічний ліцей, Донецька область

  • Second place – SMART BACKPACK НА ОСНОВІ LILYPAD

    Котляр Наталя Володимирівна, Маріупольський технічний ліцей, Донецька область

  • Second place – СТВОРЕННЯ МЕРЕЖЕВОЇ КРОСПЛАТФОРМЕНОЇ ОПЕРАЦІЙНОЇ СИСТЕМИ «MAX OS» НА ОСНОВІ ЯДРА LINUX

    Сіверський Максим Дмитрович, Маріупольський Технічний Ліцей, Донецька область

  • Third place – РОЗРОБКА BLUETOOTH ПРИСТРОЮ ДЛЯ ЕМУЛЯЦІЇ USB HID СУМІСНИХ ПРИСТРОЇВ НА ОСНОВІ МІКРОКОНТРОЛЕРА STM32

    Безменов Денис Олександрович, Маріупольський технічний ліцей, Донецька область

  • Third place – ПРОГРАМНИЙ МОБІЛЬНИЙ СЕРВІС ІДЕНТИФІКАЦІЇ ЦІКАВИХ ОБ’ЄКТІВ ДЛЯ ПАНОРАМНИХ ТОЧОК ТУРИСТИЧНИХ МІСЦЬ УКРАЇНИ

    Валявська Єлизавета Русланівна, Смілянський НВК Ліцей-ЗОШ I-III ступенів "Лідер", Черкаська область

  • Third place – СИСТЕМА ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ ГЕНОТИПУ ЛЮДИНИ ЗА ДАНИМИ НАБОРУ ХРОМОСОМ

    Леньо Соломія Андріївна, КЗ ЛОР "Львівська обласна Мала академія наук України", Львівська область

  • Third place – СТВОРЕННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ СИСТЕМИ ДЛЯ НАДАННЯ ВЕТЕРИНАРНОЇ ДОПОМОГИ

    Марченко Назар Володимирович, Новопразький навчально-виховний комплекс, Кіровоградська область

  • Third place – ОТРИМАННЯ РЕЛЬЄФНИХ РІВНІВ ПРОСТОРОВОГО ОБ’ЄКТУ ЗА ДОПОМОГОЮ 3D-ВІДЕОСКАНУВАННЯ І РІДКОЇ КОНТРАСТНОЇ РЕЧОВИНИ

    Рубан Владислава Сергіївна Черкаська спеціалізована школа I-III ступенів 17 Черкаської міської ради Черкаської області

  • Third place – РОЗУМІЙКА

    Шмідт Даніїл Олександрович, Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №17, Житомирська область
    Бойко Ксенія Геннадіївна Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №17

  • Fourth place – ДОДАТОК ДЛЯ ПОШУКУ МІСЦЯ ДЛЯ ПАРКІНГУ - EASYPARK

    Андрюшко Володимир Богданович, НВК "Школа-гімназія "Шептицьких", Львівська область

  • Fourth place – ІНТЕРАКТИВНИЙ ПОСІБНИК ДЛЯ ВИВЧЕННЯ НЕПРАВИЛЬНИХ ДІЄСЛІВ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ "ENGLISH FOR FUN"

    Бровко Олена Олександрівна, Криворізький природничо-науковий ліцей, Дніпропетровська область

  • Fourth place – AUTOMATIC DESIGN

    Коновалов Микита Володимирович, Сихівська Гімназія, Львівська область

  • Fourth place – «SHIPSHARP» – СЕРВІС ДЛЯ ЗНАЙОМСТВА З МОРСЬКОЮ СПРАВОЮ

    Кудренко Дмитро Андрійович, Технічний ліцей м.Києва, Місто Київ
    Рябоконь Соф'я Сергіївна Технічний ліцей м.Києва

  • Fourth place – ДЕТЕРМІНОВАНИЙ ХАОС В РЕАЛЬНИХ ДИНАМІЧНИХ СИСТЕМАХ

    Мироник Арсеній Володимирович, Києво-Печерський ліцей № 171 "Лідер", Місто Київ

  • Fourth place – МУЛЬТИМОДУЛЬНИЙ БОКС ДЛЯ МОБІЛЬНОГО ПРИСТРОЮ

    Чернухін Іван Сергійович, ПЛ НТУУ"КПІ", Місто Київ
    Киричков Дмитро Ярославович ПЛ НТУУ"КПІ"
    Сліпченко Максим ПавловичПЛ НТУУ"КПІ"

  • Fourth place – SCHOOL HELPER - УНІВЕРСАЛЬНИЙ ПОМІЧНИК ШКОЛЯРА

    Човпан Ігор Сергійович, Cередній загальний навчально-виховний комплекс №45 "Академічна гімназія"", Харківська область

In “Robotics and Intelligent Machines” category:

  • First place – РОЗРОБКА СИСТЕМИ ВІДСТЕЖЕННЯ БПЛА

    Шумаков Максим Геннадійович, Волинська обласна Мала академія наук, Волинська область

  • Second place – РОБОТ-ПОЖЕЖНИК ІЗ СИСТЕМОЮ САМОНАВЕДЕННЯ НА БАЗІ КОМП'ЮТЕРНОГО ЗОРУ

    Лисін Сергій Сергійович, ПЛНТУУ "КПІ", Місто Київ

  • Second place – ТЕХНОЛОГІЯ ВИКОРИСТАННЯ БПЛА ДЛЯ ПОШУКУ ТЕПЛОВИХ ВТРАТ

    Свереда Микола Вікторович, НВК Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського, Волинська область

  • Third place – ВИЗНАЧЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОСТІ ОСОБИ ЗА ФОРМОЮ ОКА

    Сунцов Іван Андрійович, Харківський технічний ліцей № 173 Харківської міської ради Харківської області, Харківська область

  • Third place – РОБОТ В ЛАБІРИНТІ

    Шибка Ігор Григорович, Комунальний позашкільний навчальний заклад "Міська станція юних техніків" Дніпровської міської ради, Дніпропетровська область
    Курносова Світлана Вікторівна Комунальний позашкільний навчальний заклад "Міська станція юних техніків" Дніпровської міської ради

  • Third place – РОЗРОБКА ТА СТВОРЕННЯ АВТОМАТИЗОВАНОГО ВИМИКАЧА СВІТЛА

    Моргуненко Микола Романович, Черкаський фізико-математичний ліцей, Черкаська область

  • Third place – СКЛАДЕНІ ШТУЧНІ НЕЙРОННІ МЕРЕЖІ З МЕТОДОМ ІДЕАЛЬНОГО НАВЧАННЯ

    Шкаліков Олег Володимирович, Комунальний заклад"Спеціалізована школа з поглибленним вивченням окремих предметів I-III ступенів №4 Маріупольської міської ради Донецької області", Донецька область

  • Fourth place – БЕЗПЕЧНИЙ БУДИНОК

    Федоров Даниїл Олександрович, Криворізький природничо-науковий ліцей, Дніпропетровська область

  • Fourth place – ГІД-СИСТЕМА "ROBOGUIDE"(РОБОГАЙД)

    Варнаков Максим Михайлович, НВК "Школа-гімназія "Сихівська", Львівська область
    Мельник Іван-Мирослав Миронович НВК "Школа-гімназія "Сихівська"

  • Fourth place – РОЗУМНА ТЕПЛИЦЯ

    Федевич Роман Андрійович, Львівський технологічний ліцей, Львівська область

  • Fourth place – СТВОРЕННЯ ПРИСТРОЮ ДЛЯ ПОБУДОВИ ГРАФІЧНИХ ЗОБРАЖЕНЬ ТА КЕРУЮЧОЇ ПРОГРАМИ

    Курилко Максим Ігорович, Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті, Херсонська область

  • Fourth place – ФІТОКАРТИНА ДЛЯ КАБІНЕТУ ІНФОРМАТИКИ

    Притка Вікторія Володимирівна, Вишнівчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів, Тернопільська область
    Кілівник Юлія Ігорівна Вишнівчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів
    Павлюк Віталій АндрійовичВишнівчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

In “Mathematics” category:

  • First place – ШИФРУВАННЯ ДАНИХ ЗА ДОПОМОГОЮ ДІОФАНТОВИХ РІВНЯНЬ

    Супрун Юлія Олександрівна, комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №10 ім. Героя Радянського Союзу О. А. Бутка, м. Суми, Сумської обл., Сумська область

  • Second place – ДОСЛІДЖЕННЯ ДЕЯКИХ ПОСЛІДОВНОСТЕЙ ТРИКУТНИКІВ

    Нагорний Павло Володимирович, ЗНЗ I-III ступенів №19 Чернігівської міської ради Чернігівської області, Чернігівська область

  • Third place – ПРІОРИТЕТИ РІЗНИХ ФОРМ ЗАПИСУ КВАТЕРНІОНІВ ПРИ ФОРМУЛЮВАННІ ТА ДОВЕДЕННІ ЇХ ВЛАСТИВОСТЕЙ

    Оніщенко Діана Сергіївна, Бахмацька гімназія, Чернігівська область

  • Third place – ВПИСАНІ КРИВОЛІНІЙНІ ВІСІМКОПОДІБНІ ДВОКУТНИКИ

    Рудик Євгенія Анастасія Олександрівна, Києво-Печерський ліцей № 171 "Лідер" міста Києва, Місто Київ

  • Fourth place – 1/4 ПРАВИЛЬНІ МНОГОКУТНИКИ

    Басюк Дар'я Костянтинівна, Гімназія № 283, Місто Київ

  • Fourth place – ЧИСЛОВІ КОНСТРУКЦІЇ

    Прощенко Вадим Сергійович, Сумський обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю; Сумська спеціалізована школа І-ІІІступенів №10 імені Героя Радянського Союзу О.Бутка, Сумська область

  • Fourth place – ВІДОМІ І НЕВІДОМІ МЕТОДИ РОЗВ'ЯЗУВАННЯ РІВНЯНЬ

    Тищенко Дарія Юріївна, комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 10 імені Героя Радянського Союзу О. Бутка, Сумська область

In “Engineering” category:

  • First place – ВИКОРИСТАННЯ АЛЬТЕРНАТИВНОГО ДЖЕРЕЛА ЕНЕРГІЇ З НОВОЮ СИСТЕМОЮ ЙОГО ОХОЛОДЖЕННЯ В НАПІВПРИЧЕПАХ-РЕФРИЖЕРАТОРАХ

    Анцибор Вячеслав Євгенович, Політехнічний ліцей НТУУ «КПІ» м. Києва; КПНЗ "Київська Мала академія наук учнівської молоді"

  • First place – ОТРИМАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ НА РЕЙКАХ ЗАЛІЗНИЧНОЇ КОЛІЇ ФОТОЕЛЕКТРИЧНИМ ТА ІНДУКЦІЙНИМ МЕТОДАМИ

    Моніна Наталія Максимівна, Політехнічний ліцей НТУУ «КПІ» м. Києва; КПНЗ "Київська Мала академія наук учнівської молоді", Місто Київ

  • Second place – РЕАЛІЗАЦІЯ ВЕЙВЛЕТ-АНАЛІЗУ В СЕРЕДОВИЩІ MATHCAD 15 ДЛЯ ВІБРОАКУСТИЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ

    Войтко Анатолій Сергійович, Політехнічний ліцей НТУУ «КПІ» м. Києва; КПНЗ "Київська Мала академія наук учнівської молоді"

  • Second place – ПІДВИЩЕННЯ ЗАХИСНОЇ ФУНКЦІЇ СУЧАСНОГО БРОНЕЖИЛЕТА

    Комашня Михайло Євгенович, Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ" м. Києва; Київська МАН

  • Second place – АНАЛІЗ РОБОТОЗДАТНОСТІ ЕКСЦЕНТРИЧНОЇ ОПОРИ СТРІЧКОВОГО КОНВЕЙЕРУ

    Мицик Стефанія Василівна, Криворізький природничо-науковий ліцей

  • Second place – QUANTUMHUB

    Корешков Михайло Олександрович, Політехнічний ліцей НТУУ “КПІ” м. Києва
    Жуковський Ігор Андрійович Політехнічний ліцей НТУУ “КПІ” м. Києва

  • Second place – СВИТИНА ДОВГОЖИТЕЛЯ

    Шевчук Ярослав Миколайович, НВЗ"ЗОШ І-ІІІст.-ліцей смт Стрижавка", Вінницька область

  • Third place – СПОСІБ ДИСИПАЦІЇ ВИСОКОЕНЕРГЕТИЧНИХ ПОТОКІВ

    Савченко Вікторія Олександрівна, Львівський технологічний ліцей, Львівська область

  • Third place – ЗЕНІТНО-РАКЕТНИЙ КОМПЛЕКС «ANTIDRONE»

    Скорняков Віктор Андрійович, Києво-Печерський ліцей № 171 "Лідер", Місто Київ

  • Third place – ХОЛОДИЛЬНА УСТАНОВКА НА БАЗІ ДВИГУНА СТІРЛІНГА

    Тищенко Владислав Олександрович, Криворізька загальноосвітня школа I-III ступенів № 123 Криворізької міської ради Дніпропетровської області, Дніпропетровська область

  • Third place – BEETWER - РОБОТИЗОВАНИЙ ПРИСТРІЙ

    Квашин Едуард Дмитрович, Середня загальноосвітня школа №63 Подільського району м.Києва

  • Third place – ПУГАЛО ДЛЯ МОЛЮСКІВ ДРЕЙСЕНА

    Аветікян Нерсес Аветікович, Красилівський НВК «Гімназія та ЗОШ І ст.», Хмельницька область

  • Third place – НОВЕ ЖИТТЯ УТИЛІЗОВАНИХ ШИН: УТИЛІЗАЦІЯ ТА ПЕРЕРОБКА

    Коваленко Данило Олексійович, Політехнічний ліцей НТУУ "КПІ", Місто Київ

  • Third place – «ЗБИРАЧ ТУМАНУ» - ПРИСТРІЙ ПЕРЕТВОРЕННЯ ВОДЯНОЇ ПАРИ В РІДИНУ

    Пізнюр Юлія Олександрівна, Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки, Хмельницька область

  • Third place – ОДЕРЖАННЯ ТА ДОСЛІДЖЕННЯ НАНОКОМПОЗИТНИХ 3D-СВІТЛОПЕРЕТВОРЮВАЧІВ

    Григорович Олег Андрійович, Дрогобицький ліцей Дрогобицької міської ради Львівської області при Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка, Львівська область

  • Third place – МОДУЛЬНИЙ ПРОТЕЗ

    Прокопець Дмитро Олександрович, Ліцей №208, Місто Київ

  • Third place – РОЗРОБКА ПРИСТРОЮ ДЛЯ ПОКРАЩЕННЯ ВЕНОЗНОГО КРОВООБІГУ ЗА ДОПОМОГОЮ ЕЛЕКТРИЧНОГО СТРУМУ

    Терентьєв Максим Андрійович, Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті, Херсонська область

  • Fourth place – ПРИСТРІЙ ДЛЯ РОЗКРУЧУВАННЯ АВІАЦІЙНОГО ПНЕВМАТИКА ПЕРЕД ПОСАДКОЮ

    Башевець Денис Олександрович, Криворізький природничо-науковий ліцей

  • Fourth place – СПОСІБ МАСКУВАННЯ БЕЗПІЛОТНИХ АПАРАТІВ

    Біляк Олена Олегівна, Львівський технологічний ліцей

  • Fourth place – ВЕНТИЛЬОВАНА РУКАВИЦЯ

    Грант Світлана Юріївна, Львівський технологічний ліцей, Львівська область

  • Fourth place – Й ІЗ ЗАДАНИМИ ВЛАСТИВОСТЯМИ

    Ольховська Анастасія Ігорівна, Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 імені В.О.Нижниченка з поглибленим вивченням предметів суспільно-гуманітарного циклу Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області, Полтавська область

  • Fourth place – ТРИКОЛ – КОЛЕСО ДЛЯ БЕЗШУМНОГО РУХУ ПО БРУКІВЦІ

    Шикітка Марія Семенівна, Львівський технологічний ліцей

  • Fourth place – ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧА АВТОПІДСВІТКА МАГІСТРАЛІ

    Левченко Софія Андріївна, Київський Природничо-Науковий Ліцей №145
    Толстанова Дарія Михайлівна, Київський Природничо-Науковий Ліцей №145

  • Fourth place – КОНУСНІ ЛІНЗИ ТА ЇХ ВЛАСТИВОСТІ

    Липницька Поліна Денисівна, Київський Природничо-Науковий Ліцей №145
    Васильєва Марія Георгіївна, Київський Природничо-Науковий Ліцей №145
    Гулая Елізавета Олексіївна, Київський Природничо-Науковий Ліцей №145

  • Fourth place – СТВОРЕННЯ ТОНКИХ І НАДТОНКИХ ЕЛЕКТРОДІВ - ОДИН ІЗ ШЛЯХІВ ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМИ ЗБІЛЬШЕННЯ ЦИКЛІВ ЗАРЯД-РОЗРЯД

    Мосяк Василь, Галицька ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Галицької районної ради, Івано-Франківська область
    Маціборська Віта Галицька ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Галицької районної ради

  • Fourth place – ECOCHIP

    Твердохлібов Денис Володимирович, ПЛ НТУУ "КПІ", Місто Київ
    Данилевич Олександр Олександрович ПЛ НТУУ "КПІ"

  • Fourth place – PLANTCONTROLLER

    Булава Олександр Миколайович, ПЛ НТУУ "КПІ", Місто Київ

    Мартинова Марія Євгенівна, ПЛ НТУУ "КПІ", Місто Київ

  • Fourth place – МОНІТОРИНГ ЛІСІВ КАРПАТСЬКИХ ГІР ЗА ДОПОМОГОЮ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ БЕЗКОНФЛІКТНОГО УПРАВЛІННЯ ФОРМАЦІЯМИ БЕЗПІЛОТНИХ ЛІТАЛЬНИХ АПАРАТІВ

    Дудін Владислав Володимирович, Київська інженерна гімназія, Місто Київ

  • Fourth place – НОВІ ПЕРСПЕКТИВИ ВИКОРИСТАННЯ ЕНЕРГІЇ ВІТРУ

    Лещенко Оксана Валеріївна, Новопразький навчально-виховний комплекс, Кіровоградська область

  • Fourth place – МЕТОДИКА СТВОРЕННЯ СИСТЕМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ НАФТОПРОДУКТІВ ШЛЯХОМ ПІРОЛІЗУ ВТОРИННОЇ СИРОВИНИ

    Петрина Володимир Максимович, Криворізький навчально-виховний комплекс №129 «Гімназія – ліцей академічного спрямування», Дніпропетровська область

  • Fourth place – ПІРОМЕТРИЧНЕ ВИМІРЮВАННЯ РОБОТИ ЖУВАЛЬНИХ М'ЯЗІВ

    Семенов Даніїл Костянтинович, Криворізький навчально-виховний комплекс №129 «Гімназія-ліцей академічного спрямування», Дніпропетровська область

In “Phisics and Astronomy” category:

  • First place – ДОСЛІДЖЕННЯ НОВОЇ ЕКСЦЕНТРИЧНОЇ ЗОРЯНОЇ СИСТЕМИ

    Дмитрієв Дмитро Андрійович, Одеська Спеціалізована Школа № 117, Одеська область

  • Second place – ДОСЛІДЖЕННЯ КОЛИВАНЬ РІДИНИ ПІД ЧАС ЕФЕКТУ ЛЕЙДЕНФРОСТА

    Голобородько Ангеліна Олегівна, Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті, Херсонська область

  • Second place – КОСМІЧНИЙ ПАРУС

    Качур Артур Віталійович, Чернівецька гімназія №5, Чернівецька область

  • Third place – ФОТОМЕТРИЧНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ НЕВИВЧЕНОЇ РАНІШЕ ПУЛЬСУЮЧОЇ ЗМІННОЇ ЗОРІ

    Довженко Анна Денисівна, Одеська спеціалізована школа №117, Одеська область

  • Third place – МОДЕЛЮВАННЯ РУХУ ТІЛ У НЕОДНОРІДНОМУ ГРАВІТАЦІЙНОМУ ПОЛІ

    Ніколаєва Єлизавета Олегівна, Херсонська спеціалізована школа I-III ступенів №30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу і англійської мови, Херсонська область

  • Third place – МИСЛИВЕЦЬ ЗА ЗВУКОМ

    Гавриш Олексій Вікторович, Київський природничо-науковий ліцей №145, Місто Київ

  • Fourth place – МОДЕЛЮВАННЯ ВОДНОГО ШЛЕЙФУ ГОНОЧНОГО БОЛІДУ

    Лісничук Валерій Валерійович, Херсонський фізико-технічний ліцей Херсонської міської ради при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті, Херсонська область

  • Fourth place – МАГНІТНИЙ ПОРШЕНЬ

    М'яновський Віталій Валерійович, Київська інженерна гімназія, Місто Київ

  • Fourth place – СПІРАЛЬНІ ГАЛАКТИКИ ТА ЗОЛОТА СПІРАЛЬ ФІБОНАЧЧІ

    Опря Єлизавета Дмитрівна, Одеська спеціалізована школа № 117, Одеська область

  • Fourth place – ДОСЛІДЖЕННЯ КІНЕМАТИКИ РОЗШИРЕННЯ ЗАЛИШКІВ НАДНОВИХ ЗІР

    Смиренський Артем Дмитрович, Рішельєвський ліцей, Одеська область

In “Energetics” category:

  • First place – ВИСОТНА ВІТРО-СОНЯЧНА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ

    Кохтюк Денис Вікторович, НВК №157, Місто Київ
    Надикто Борис Олександрович НВК №157

  • Second place – НАДЕФЕКТИВНЕ ВИКОРИСТАННЯ ЕНЕРГІЇ СОНЯЧНОГО СВІТЛА НА ОСНОВІ ДВИГУНА СТІРЛІНГА

    Дирів Олександр Олегович, ліцей №142, Місто Київ

  • Second place – ЕНЕРГООЩАДНА ЕКСПЛУАТАЦІЯ КОМУНАЛЬНИХ МЕРЕЖ

    Іващишин Ярина Андріївна, Львівський технологічний ліцей, Львівська область

  • Third place – БЛИСКАВКА - ДЖЕРЕЛО ЕНЕРГІЇ ДЛЯ НАГРІВУ ВОДИ

    Михайліченко Віталій Віталійович, Тернопільське обласне комунальне територіальне відділення МАН України, Тернопільська область

  • Third place – ПРИСТРІЙ ДЛЯ ОРІЄНТУВАННЯ ФОТОЕЛЕКТРИЧНОЇ ПАНЕЛІ ДО СОНЦЯ ЗА ДОПОМОГОЮ БІМЕТАЛЕВОЇ ПЛАСТИНИ

    Лазарова Софія Геннадіївна, Політехнічний ліцей НТУУ «КПІ» м. Києва; КПНЗ "Київська Мала академія", Місто Київ

  • Third place – ВІБРАЦІЯ ЯК ДЖЕРЕЛО ЕЛЕКТРИЧНОГО СТРУМУ

    Благий Дмитро Гел'єнович, Кіровоградський обласний навчально-виховний комплекс (гімназія-інтернат - школа мистецтв) м. Олександрія, Кіровоградська область
    Артеменко Артем Валерійович Кіровоградський обласний навчально-виховний комплекс (гімназія-інтернат - школа мистецтв) м. Олександрія

  • Third place – РЕАЛІЗАЦІЯ КЕРУВАННЯ СИСТЕМОЮ ОСВІТЛЕННЯ МІСТА ЧЕРЕЗ ОДНОФАЗНУ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖУ В МЕЖАХ КОНЦЕПЦІЇ «РОЗУМНЕ МІСТО»

    Чугай Ярослав Вікторович, Гімназія №9 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області, Кіровоградська область

  • СОНЯЧНИЙ КОЛЕКТОР "SUNLIGHT"

    Перелигіна Софія Олександрівна, комунальна організація "Шосткинський навчально-виховний комплекс: спеціалізована школа І-ІІ ступенів-ліцей Шосткинської міської ради Сумської області", Сумська область

  • ГЕНЕРАТОРИ НА ОРЦ (ОРГАНІЧНОМУ ЦИКЛІ РЕНКІНА)

    Щока Назар Валерійович, Кіровоградський облкомплекс (гімназія-інтернат-школа мистецтв) м. Олександрія, Кіровоградська область

  • ВЕЛОСИПЕДНИЙ АВТОНОМНИЙ ЗАРЯДНИЙ ПРИСТРІЙ

    Сачок Володимир Дмитрович, Природничо-науковий ліцей №145, Місто Київ
    Сачок Ігор Дмитрович Природничо-науковий ліцей №145

  • ВИДОБУВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ З АТМОСФЕРИ

    Чесницький Данило Олександрович, Навчально-виховний комплекс "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа", Кіровоградська область

  • ЕНЕРГО-РЕСУСОЗБЕІГАЮЧА ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОБНИЦТВА ОРГАНІЧНИХ ДОБРИВ

    Кирченко Євгеній Євгенійович, Кам'янська загально освітня спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2 Кам'янської райнонної ради Черкаської області, Черкаська область

To participate in Intel ISEF 2018 superfinal recommended next projects:

  • РОЗРОБКА СИСТЕМИ ВІДСТЕЖЕННЯ БПЛА

    Шумаков Максим Геннадійович, Волинська обласна Мала академія наук, Волинська область

  • ВИКОРИСТАННЯ АЛЬТЕРНАТИВНОГО ДЖЕРЕЛА ЕНЕРГІЇ З НОВОЮ СИСТЕМОЮ ЙОГО ОХОЛОДЖЕННЯ В НАПІВПРИЧЕПАХ-РЕФРИЖЕРАТОРАХ

    Анцибор Вячеслав Євгенович, Політехнічний ліцей НТУУ «КПІ» м. Києва; КПНЗ "Київська Мала академія наук учнівської молоді"

  • QUANTUMHUB

    Корешков Михайло Олександрович, Політехнічний ліцей НТУУ “КПІ” м. Києва
    Жуковський Ігор Андрійович Політехнічний ліцей НТУУ “КПІ” м. Києва

  • First place – ШИФРУВАННЯ ДАНИХ ЗА ДОПОМОГОЮ ДІОФАНТОВИХ РІВНЯНЬ

    Супрун Юлія Олександрівна, комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №10 ім. Героя Радянського Союзу О. А. Бутка, м. Суми, Сумської обл., Сумська область

  • РЕАЛІЗАЦІЯ ВЕЙВЛЕТ-АНАЛІЗУ В СЕРЕДОВИЩІ MATHCAD 15 ДЛЯ ВІБРОАКУСТИЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ

    Войтко Анатолій Сергійович, Політехнічний ліцей НТУУ «КПІ» м. Києва; КПНЗ "Київська Мала академія наук учнівської молоді"

  • ІНТЕРАКТИВНА СИСТЕМА МОНІТОРИНГУ ЯКОСТІ ПОВІТРЯ НА БАЗІ КОНТРОЛЕРА NODEMCU

    Агванян Артем Робертович, Маріупольський технічний ліцей, Донецька область

  • КОСМІЧНИЙ ПАРУС

    Качур Артур Віталійович, Чернівецька гімназія №5, Чернівецька область

  • ДОСЛІДЖЕННЯ НОВОЇ ЕКСЦЕНТРИЧНОЇ ЗОРЯНОЇ СИСТЕМИ

    Дмитрієв Дмитро Андрійович, Одеська Спеціалізована Школа № 117, Одеська область